Je tento blog přínosný?

Pokládám si otázku, proč neslyším na to, když mi někdo poví chci tě, proč jsem jaká jsem? Ovlivnil mě snad svět zdejší v tomto světě ten nejkrásnější?  Továrna na sny, nutí přemýšlet o štěstím vlastním, vedu svůj blog dobrým směrem, dávají mé řádky a články lidem vůbec něco? Odpovím si ve své samolibosti sama.

Ano, myslím si, že můj blog je kvalitní a přínosný, lidi mi zde chodí ve velkém počtu denně. Jsou spokojeni se články a mají rádi sex, kdo by ho rád neměl, jsme lidi, toužíme po lásce, objetí a milování, toužíme po tom, aby i naše sny a přání  se  staly skutečností. Lidi mě mají rádi a musím to jsem dát, šla jsem na chat pod jiným jménem a jen tak sondovala, jak se jim můj blog líbí, nebyla to otázka formulovaná jen pro muže, zajímaly mě pohledy a názory i ze strany žen a oslovila jsem je s prosbou, aby se vyjádřily. Opravdu jsem to nečekala a měla jsem z toho velkou radost, když mi absolutně všichni dali jednoznačně najevo, jak je můj blog výborný a skvělý, velice mě potěšilo, že se ozvali i pravidelní čtenáři, kteří zde chodí denně a pěli chválou a to jsem tam byla tajně, jak se říká inkognito a vážně mám za to radost. Těší mě to převelice a děkuji mnohokrát všem! Proto říkám a jsem v tom, že můj blog je víc než dobrý, asi jediný v České republice v tomto provedení, který nemá konkurenci, články si píšu veskrz sama s tím, že mi příležitostně někdo přispěje podnětem z kterého vznikne článek, lidé si o ně píší a někdy to může přijít na jedno brdo, ale to je tím, že lidé toto chtějí a já jsem se rozhodla být v tomto světě jejich múzou, kouzelnou vílou, která jim plní sny přes písmenka. To jsem já, všem známá jako Lucca.

Přitom jsem člověk jako Vy ...chodím ven, chodím se bavit, chodím do práce a čerpám ze života,  i ze studny nekonečné fantazie. Můžete mě potkávat, můžete mě znát, ale v tomto světě plném snů a představ, chci být jen autorkou tohoto blogu bez tváře.

Vaše Lucca, která je tady s vámi a pro Vás ...na blogu, který smysl má a nevěřili by jste, dokonce i pomáhá, takže za tento blog velmi díky, jsem spokojená z výsledky.

Těší mě návštěvy zaznamenané i z jiných zemí, nejen ČR a to je úspěch, že lidi z celého světa čtou tento blog a je to parádní pocit, který bych přála všem. Tím bych zakončila svou odpověď v které zaznělo snad to nejpodstatnější. Chodí mi mnoho emailů a zpráv, které těší a na mé tváři vykouzlí symbolický úsměv viz. níže.

Ahojky, ja uz myslel, ze jsi to vsechno prozila ty.. ja blbec ted chodil na brigadu (zadarmo) do autoservisu, abych se co nejlepe a nejefektivneji (abych na Tebe udelal dojem) dokazal vymenit pichlou pneumatiku.

Ty znáš  blog Luccy, ona není dobra ona je výborná!!

Jsem hrdá na svůj blog, lidi opravdu ano. Stojí to čas a den je krátký a přesto vše se snažím najít ve svém diáři chvílí a být zde, jen tak si psát. Články jsou hned, možná to bude znít divně, ale za každým slovem vidím sex, hned se mi hlavou mihne, kde a jak by co probíhalo, články se píši samy v rozmezí 30 až 60 minut, někdy jsem na tom tak dobře, že ho zvládnu i za 20-minutek. Jen občas pracně hledám odpovídající obrázek. Nedostatkem sexu netrpím v tomhle ohledu si stěžovat nemůžu, vlastně v ničem, i když přání bych měla... před Vánocemi jsem jej napsala a přesně den před štědrým dnem bylo doručeno emailem přímo  Ježíškovi, vyjádřil se, že ano, že mi to dá a já čekám, stále čekám.

Otázka na Vás.

Je můj blog opravdu kvalitní a přínosný?  ...nebo je to jen má utkvělá představa?

Vyjádřete se prosím níže v komentářích.

Děkuji.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedenáct