Bombarďák

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 1. v kategorii Články na přání, přečteno: 135×

Na chatu, opět na chatu... V té místnosti jako před lety, akorát s tím rozdílem, že můj nick se změnil a jeho zůstal beze změny. Kolikrát si to ani neuvědomuji a marně v paměti tápu, jak zněl ten nick? Říkala jsem si. Píše mi znova, aniž bys tušil, že mi tehdy psal..

Konverzace probíhá a já neberu v potaz, co bylo tehdy a mu dochází, že si píše s někým, kdo ho zná, ale opravdu zná? Padnou otázky, padnou odpovědi, malinko v tom máme jasno a já si při té příležitosti rozpomínám. Ano, vím, vzpomněla jsem si, ale ten nick je léta neaktivní. Z klasické poznávací diskuze se strhne lavina otázek, jak se máš a co se změnilo? Téměř, nic. Mám dítě, napíšu na což čtu..

"Je to moje?" Těžká dojebávka pro člověka, který si tímto není jist a tak si hrajeme dál, povídáme si a kluk počítá roky.

"Může být můj anebo ne?" Optá se nejistě a mě tím kouzlí úsměv na rtech a dobírám si ho se slůvky...

"Celé roky o Tobě nevím a teď si chceš hrát na tatínka?"

Kluk totálně znejistí a v podvědomí se nejspíš snažil vyrovnat s tím, že už je otec a o svém údajném dítěti se dozvídá po letech. Usmívám se stále více, ale tato hra mi nepřijde fér a tak mu píšu.

"Co blbneš, ty už v tom máš hezký zmatek. My si sice dlouho psali ale reálně se nikdy neviděli.."

Kluk je zaskočen a nějak zmaten, neví kam mě přiřadit.

"To jich muselo být..." píšu mu a on.

"Zas takový bombarďák nejsem" a hodí úsměvného smajla ale už před lety byl hezký děvkař a stíhal obdělávat řadu ženských a to byl důvod, proč jsme se nikdy neviděli. Já nechtěla být další, i když šikovný byl. Ovládala jsem se. Po letech mě prosí znovu o foto a přijde řeč i na to, že na jiné síti jsme byli přátelé, což okomentuje slovy.

"To muselo být vážně, jinak bychom na jiným místech o sobě nevěděli."

Ušklíbnu se a pomyslím si své...

Povídačky pro naivní holky jsem vždycky milovala, ach ti chlapi. Jak ti jsou průhlední. Pořád mu to nedochází, něco málo si vybavuje ale má to spojeno asi s jinou, protože my se reálně neznáme. Nabídne kafe a touží potom si to vyříkat. S léty je člověk chytřejší a tak jdu na schůzku s tím, že ten mě do postele nedostane. Přece mu neskočím na klacek po pár řádcích, i když po pár by to nebylo, psali jsme si nejeden večer.. Přicházím na schůzku a už z dálky jej poznávám, je ještě víc sexy než před lety. Vítá mě s úsměvem a odebereme se do kavárny za rohem, kde si povídáme jako letití přátelé, vidíme se prvně a přesto o sobě víme, jako bychom se znali léta. Líbí se mi, pohledy se střetáváme a v očích záblesk chtíče, touhy, pokušení...

"Chci Tě" breptne a já nahodím úsměv a jen tiše povím..

"Chci to..." rukou mi sjede do klína a políbí mě až mi z toho mušlička vyteče blahem a už ani mluvit nemusíme, a táhne nás to k autu.. Toužím potom samém a z té představy, jak si to rozdáme mám kalhotky na ždímaní. Přejíždím mu dlaní po rozkroku a mu za jízdy tvrdne. Sliny se mi sbíhají při pomyšlení, že jej brzy ucítím a jen co zastaví na kraji lesa, věci letí stranou... Líbá mě po těle, laská na prsou a prsty dráždí mušličku... Vlhnu a chci to... Za chvíli nohy od sebe a jeho úd cítím na krajíčku, ale nejdřív chci olíznout jeho špičku... Šuká mě a chvílemi ho vytáhne, aby mi ho dal do úst. Je to nádherné, chci to...a tak se mu ze všech možných stran nabízím, aby mě opíchal jak nejlépe dovede a docela krásně si v tom autě užíváme. Okna zamlžené a orgastické výkřiky padají z obou... Jo, už budu, pronese a jeho semeno ucítím v krku, a vycucávám si z něj tu dobrotu do poslední kapičky. Stále ho má pevného a jak mu ho laskám, nabídne mi repete...

"Chci Ti šukat zadeček" poví a já už zezadu k němu otočená, čekám až mi jej ošuká... Miluji šukání do zadečku. Je to tak vzrušující... Krásně mi ho protáhne a za chvíli je plný spermatu, klekne za mě a slízává mi vytékající semeno... Celá se svíjím a třu ručkou o kundičku... Proč jsem se tomu tehdy bránila? Napadne mě, až mě zamrzí, že až po letech...a on mě chytí, posadí na klín a říká...

"Všechno mohlo být už dávno jinak..." A já to vím, přesto nechci nějakými rozhovory kazit tento krásný den a on mi povídá.

"Ani nevíš, jak bych byl rád tátou toho tvého kluka..."

Jenže čas člověk nevrátí... Po debatě se pomilujeme naposled, abychom měli nač vzpomínat a po třech měsících mu píšu.

"Nevím zda budeš tátou kluka či holčičky, každopádně jedno z toho bude..."

Ještě tentýž den jej vidím a znova se oddáme rozkoši, ale tentokrát u mě doma. Na toto člověk musí asi dozrát, třeba by nám to tehdy nevyšlo, za to teď to bereme jako odměnu za léta, kdy jsme na sebe nejspíš čekali... A pak že nejde lásku přes net najít. Já našla a věřím, že nám vydrží.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:47
dojemné smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:23
Ne vše je šukačka a mrdka, máme tu i dojemné příběhy. smilesmile
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 11:53
stačil jsem postřehnout ,i dost se zamyslet .
Ještě se ze mě stane romantik smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 11:13
Třeba ano, třeba ne... kdoví?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a osm