Budeš poslouchat?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 10. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1362×

Tak pojď a nestůj jen u dveří, snad se mě nebojíš? Prohodím láskyplně a už se těším až frajerovi, co touží po troše bolesti ukroutím koule. Přistupuje pomalu a já dlaň svírám, čekám až bude u mě, abych se seznámila s jeho přirozením "Jmenuji se Honza" "Dagmar jméno mé" a uchopím ho pevně za koule přes kalhoty a stisknu dlaň "Auuuu" zakvílí a já svírám pěst... v níž se jeho kulky vaří. "To bolí má paní" "Nevykládej, to bylo jen na zahřátí, teď teprv poznáš, co je to opravdová bolest" a plesknu mu jednu výchovnou, aby mi tu nekňučel jak malá holka.

S nožkou přes nožku poručím Honzíčkovi, aby se do naha svlékl a donesl mi zapálenou cigaretu "Prosím" prohodí a jak tak kouřím, pozoruji jeho zbídačené tělo, křiknu "Na kolena!" a on jak na hanbě klečí přede mnou. Já si sáhnu na jeho rostoucí klacek. Vzrušuje ho to a tak mu ho přejedu celou dlaní, a ochutnám špičku v pusince a hned na to, přiložím rozžhavenou cigaretu přímo na jeho penis "Auuuu" zaječí po druhé a brzy na to i po třetí. Pálí, jistě že pálí, jeho ocas doutná a já si zapálím druhou. Ráda kouřím, moc ráda, ale jeho čuráka se nedotknu "Máš ho špinavého, mazej si ho umýt ty šmudlo!" Následuji ho do koupelny, kde mu po něm několikrát plesknu vší silou "Matka tě neučila, jak se myje to tvé čuračisko?!?" zakřičím a plivnu mu na něj ve znamení pohrdání.

Honza drhne svůj úd a hlavu klopí dolů, plesknu mu po něm, až sebou drcne. "Nemehlo!" posadím se zpět do křesílka a vyžádám si masáž nohou "To by jsi ty tupče mohl zvládnout" a jen co poklekne, nemotorně uchopí mou nožku, druhou ho kopnu přímo do obličeje, až mu z nosu teče krev "Zeptal ses mě?" "Omlouvám se má paní, mohu tedy?" "Teď, už můžeš!" s ksichtem od krve masíruje mé chodidla, ale dívat se na to nejde. Zlost do mě vjede a botou na 13centimetrovém podpatku mu ztřískám palici "Ty jsi takový nemehlo, špíno jedna!!! ...teď mi ty nohy umyješ" Potřísněné krví, čistí mé nožky a já si prstík strkám do klína, třu s ním kolem poštěváčku, až mi lasturka zvlhne a pak lepím mokré prsty z ní Honzovi kolem huby. Hltá mou šťávu, vyloženě prosí, abych dala ještě, ale proč se mám namáhat?

"Postarej se mi o ní jako by byla tvá vlastní" a Honza mastí mou kundičku tak důkladně, až se z toho udělám. "Dobrý, nepřestávej" dodám po prvním kole a nechám si od něj, i tu mou prdelku vylízat. "Rád lížeš prdele?" "Ano, má paní" a já si uchopím půlky a nasměruji zadeček přímo na jeho ksicht. "Liž hlupáku" Je to příjemné, vzrušující a sexy, drhnu si klitoris a při jeho rejdění jazykem, zakvílím slastí po druhé. On už má ocas jako svíčku a určitě by si rád toho svého ve mě ohřál "Co čumíš?" Honza se olízne a pohledem naznačuje, že by rád zabruslil, ale na to si musí chlapeček počkat.

Ukojím svou pipinu i prdel hračkami, které schovávám ve skříni a až potom může něco chtít. Oboustranný čurák plní mou i jeho dírku, a vzájemným otírám a šukáním se, stříkne z jeho klacku běloba "Ty hajzle, kdo ti dovolil stříkat?" "Prosím Vás má paní nezlobte se, to už nešlo vydržet" "Za to tě ztrestám!" prohodím křikem a hned na to beru hůl, a mlátím ho po jeho kládě, až je rudá "Au... au... au..." ječí a slzy mu stékají po tváři "Zlobíš, moc zlobíš Honzíku" a poslední ránu schytá po tlamě.

Zcela vyčerpaný a zbitý, plní nadále mé rozkazy a příkazy, a já si ukojím tu svou nenasytnou kačenku sama, až to ze mě stříká. Určitě má Honzík žízeň a tak mu načurám do pusinky, aby mi tady nezkolaboval, udiví mě, jak mu chutí a místo močení na něj, močím do pohárku, který musí poté celý vypít. Pije a vůbec se neštítí a pak mě napadne, jak by mu chutnala vlastní moč a přiměji ho, aby se také vyčural a poté vypil obsah ve sklenici. Poslouchá a neodporuje. Za odměnu mu opíchám zadek robertkem mé mámy a pak naprosto spokojená, a také z části fyzicky vysílená, lehnu na postel a nechám ho ošukat nafukovací pannu, která se mnou den za dnem sdílí lože. Já nerada spím sama, a i když je umělá ve mě to budí pocit, že nejsem sama. Udělá se a já při pozorování na něj taky, ale čas nám už vypršel a tak mu povídám "Zastav se zítra, budeme pokračovat" políbí mi poslušně ručku a odporoučí se odkud přišel. Zítra mu dám, co proto!

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Jebnuty patrik z IP 37.48.38.*** | 9.3.2016 16:07
Tohle jsem ještě nezažil, ale zřejmě to musí být pro chlapa zážitek. Nikdy neříkám nikdy ,člověk nevi  co jej v životě může potkat.smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 9.3.2016 21:43
Přesně tak, člověk nikdy neví...smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a nula