Bydlení ve třech s příchutí semena...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 9. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 3111×

Žili jsme ve třech, já, můj přítel a má kamarádka. Zprvu idylické bydlení, ale časem nás přítomnost mé kamarádky za zdí pokoje,  značně rozčilovala. A tak jsme se jí snažili znepříjemnit bydlení s námi,  aby si našla raději něco jiného a my měli klid. Šoustání jí nijak nevadilo, když jsme prožívali hlasitý orgasmus, ona se ve vedlejším pokoji smála a ještě hulákala  "Tři ...dva ...jedna ...stříkáááááááám!" Přítel jí nemohl ani cítit, byla tak otravná a nedopřála nám ani chvilku klidu. Všechno komentovala, přitom se jí nikdo na nic neptal.

Jednou mi už vážně došla trpělivost a já si s Petrem řekla "Dostaneme tu mrchu z baráku!" Skočili jsme do postele a píchali jak smyslu zbavení. Vím, že to jí nevadilo, ale všechno sperma co vystříkal, musel hodit do skleničky a večer, když ta čúza spala, jsem jí namíchala sperma mého přítele do zahuštěného mléka, které každé ráno poctivě popíjela. Petrovi se můj šílený nápad líbil, šlo o to, aby jí doma nechutnalo vůbec nic, chtěli jsme vidět její kyselý výraz... Přáli jsme si, aby blila na záchodě a nejlépe jí odvezli, alespoň na týden do špitálu, hlavu jsme s ní měli jak dvě a domluvou to nešlo. Nechtěla odejít a tak jsme jí museli dopomoci. Byt to byl můj, takže táhnout musela ona, přece jí ho nenechám!

Jen co odbila sedmá hodina, Veronika vstala z postele a zamířila do ledničky, ne jako každý normální člověk do koupelny, ona rovnou do lednice. Vytáhla si své mléko a sedla ke stolu, my jí sledovali opodál a ku podivu žádné ksichty nedělala, ještě se olízla a to mě vážně vytočilo. Projdu kolem ní, abych se ujistila, že vypila vše a když vidím konzervu prázdnou, mám o to větší vztek a popřeji jí hnusné ráno. Když vypadla z domu... S Petrem kutíme znova, co jí provedeme, mu se nápad se spermatem líbil víc než s jedem na krysy, který jsem vyřkla v afektu a celý den jsme píchali jak zvířata, aby byl zas plný kalíšek. A když Veronika nebyla doma, namíchala jsem jí semeno všude i do nočního krému, ale ani to nezabralo! Nedalo mi to a udělala jsem jednoho dne na večeři bramborovou kaši s řízkem. Všude s příměsí semena, aby jídlo mělo správnou chuť a těšila se, jak přisedneme ke stolu.

Jen co se otevřely dveře a Veronika vešla, povídám "Sedej je to teplé" Ani ruce si neumyla a třepala se na večeři, poliju bramborovou kaši semenem a ona se mě ptá. "Co to je?" usmívám se a říkám "To je máslo, jez a nevymyšlej!" Petr večeři nedal a smál se do polštáře ve vedlejším pokoji a já jí bedlivě od sporáku sledovala, jestli jí všechno jak má. Zase mi úsměv spadl, když snědla vše a ještě se olízla, a to už Petr nevydržel a říká jí "Chutnalo ti?" ona odpověděla "Moc dobré, děkuji" a on na to "Já si na to trošku stříkl"

A ona nic, usmívala se jak praštěná, jako by jí to ani nevadilo, popadla jsem kabelku a šla do baru, trošku se odreagovat a když se vracím domů, nevěřím vlastním očím. Petr píchá Veroniku. Švihnu po něm klíčema a povídám "Oba dva vypadněte z mého bytu!!!" Veruna se zvedla a bez keců místnost opustila a Petr se snažil vše urovnat, ale když viděl že tudy cesta nevede, ještě mi to vyčetl, že je to moje vina. Kdyby prý neviděl, jak jí semeno chutná, že by po ní v životě neskočil. Tak a od té doby si užívám klidu a pohody, ale sama.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.42.*** | 4.4.2016 15:42
opět smích,až jsem se poprskal od kávy , ten závěr nemá chybu smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:39
Děkuji, děkuji. Také by jsi vítal takovou spolubydlící?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a čtyři