Celní prohlídka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 7. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 3000×

Auto jsem rozsekala v půli cesty, když jsem jela z práce domů. Dobrá řidička rozhodně nejsem a auto jsem používala jako doplněk ke své dokonalé image, řidičák jsem udělala přes roztáhnuté nohy a to pak není divu, že za první otáčkou jsem skončila s ním v příkopě, bože, taková škoda!

A zrovna v době, kdy jsem měla naplánovanou cestu do Turecka, hrozně jsem tam chtěla a bohužel žádný přítel neměl v úterý čas, no co pojede se autobusem, co nadělám? Ráno jsem si přivstala a postavila se k zástavce jako obyčejný člověk a čekala na autobus. Jelikož jsem blondýna, tak jsem na té zastávce čekala tři hodiny, než mi jel správný autobus.

V krátké sukýnce a lehčím svetru mi čekaní přišlo jak věčnost, zima mi byla a vystála jsem tam snad i ten důlek, kdybych se postavila k cestě, tak stopem už jsem dávno v Turecku.

"Chjo" bědovala jsem!!! Díky za to, že autobus byl ještě v solidním stavu.. pro vyšší třídu a ne pro běžné lidi, kteří jezdí den co den do rachoty a smrdí potem, to bych asi trhy v Turecku vzdala! Posadila jsem se úplně dozadu a na notesu si psala s kamarádkou celou dobu než jsme dojeli k hranicím, kde následovala celniční kontrola. To by jste mi nevěřili, vytáhl mě zezadu celník v uniformě a řekl mi ať jdu s ním, následovala kontrola, která mě dosti šokovala, dva muži v uniformách mě zavedli do nějaké místnosti a poručili mi, abych se svlékla a odevzdala jim kabelku.

Celá ponížená se svlékám do spodního prádla a oni stojí naproti mě. Jak dva uchyláci mě sledují a jeden z nich hrábne po kabele a vše z ní vyháže na stůl! "Co děláš?" vypadlo ze mě se slzami na krajíčku. Mám tam tak drahý kousky a ten hulvát se vším tak házel, že jsem mohla na místě zlostí puknout a jeden z nich říká. "Slečna se nám zlobí" a to už jsem toho měla plné zuby a chtěla se obléci, a vrátit se domů, můžu jebat celé Turecko!!! Chytnu sukýnku a chci se obléknout a ten jeden mi jí vytrhne z ruky, a říká něco po turecku tomu druhému, ponížená a tak nasraná kráčím ke dveřím, i kdybych měla jít domů nahá a ten jeden zaklapne dveře a poví rázně "Nikam!!! Kalhotky dolů!"

Cože? Pomyslela jsem si a vztyčila prostředníček, ale to jsem asi dělat neměla, chytli mě zezadu a ruce mi drželi tak pevně, že jsem na nich měla ještě druhý den otlaky a ten jeden mi začal u dveří hrabat pod kalhotky. Chtěla jsem řvát a volat o pomoc, ale oni mi zaklapli ústa rukou a prstovali mě střídavě mezi nohama, tak ponižující, jenže nejhorší bylo, že mi z toho vlhla! Dráždili mi jeskyňku a já už nebyla tvrdá a povolila snad vše, nohy jsem rozkročila a chtěla to!

Ten jeden mě nabodl tvrdým ptákem a druhý přinutil kouřit, já jak laciná děva sála jeho úd a nechala se píchat zezadu, tak nadržená a mrduchtivá bývám jen s přítelem, ale tohle mě děsně rajcovalo a já se nechala dvěma celníky kompletně vyšoustat, a chtěla ještě... Píchali mě všude, do zadečku i mušličky a já řvala slastí na celou místnost. Totálně ukojená jsem jim sála čuráky, když stříkali a ještě si poté dráždila pičku, až se jim zvedly ohony zase a udělali mi to podruhé. Tak jsem si už dlouho nezapíchala.

Když se vystříkali p odruhé, mohla jsem se obléci a ještě mi popřáli spokojenou cestu, zamávala jsem a s úsměvem na tváři si to klusala do autobusu, kde na mě všichni koukali. Jak by to snad viděli a cesta nazpět... Och bože, to byla mrdanice, vytáhli mě pro změnu jejich kolegové a to už byl vrchol slastí, asi budu do Turecka jezdit častěj !!! Mají tam rádi blondýnk..

(Tento příběh byl na přání, nevznikl z reálného zážitku)

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.14.*** | 7.4.2016 14:10
skvělé přání smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.4.2016 20:50
Díky, díky..
patrik z IP 37.48.21.*** | 26.4.2016 12:17
díky patří hlavně Tobě, tvé članky pobaví i dokáži číst myšlenky čtenářů. Každý z nás by chtěl někdy prožít to ,co se v něch dočítá.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a pět