Chutná večeře II.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 9. 3. 2012 v kategorii Články na přání, přečteno: 1591×

Když už bylo po 22.hodině a stále nikdo nepřicházel, začala jsem mít podezření, že už sladkou kapičku na jazýčku neucitím a v tom smutku má ručka opět sjela níže. Roztáhla jsem do široka nohy a zatímco většina pacientů zřejmně spala. Já v nemocničním pokoji dráždila svou pičku, hluboko jsem vsunula prstíky do kačeny a tak dlouho a intenzivně jí prstila, dokud nebyla totálně mokrá, chtěla jsem píchat a sanitář nikde. 

"Ten hajzl!"

Vztekla jsem se a hledala předmět doličný, kterým se ukojím. Jenže co najít ve špitále, kunda mě svrběla a chuť nenechala v klidu.  Nešlo to vydržet a já celá mokrá a nadržená zamířila do sprchy, tam v onanií pokračovala za pomoci sprchy, pěkně mi to dělalo, celá rozpálená jsem svou pičku dřela sprchou a dělala jí tlaky do kundičky horkou vodou.

"Och!"

Sténám nahlas a kašlu na to, že nejsem doma, když v tom se otevřou dveře a sanitář s prstem na ústech mi naznačuje, ať tak nekřičím. Radost. On přišel, hm, šibalsky jsem se pousmála a přitáhla ho k sobě do sprchy. Nestihl se ani svléct a já si ho ve sprše hezky posvlíkala sama, přece nebude v ní stát v těch bílých hadrech, byl trošku natvrdlý, ale to se mi hodilo, aspoň jsem si s ním mohla dělat, co se mi zamane. Poklekla jsem před ním na kolena a lapila do úst ten jeho úd, už v něm hučelo a asi jsem ho vzrušovala. Stál a držel a já mu za zvuku sprchy kouřila penis celičký, on se svíjel v slasti, ani slova nebyl schopen, po chvílí jsem ho posadila na židli, která byla v koutě a nasedla na jeho ptáka a svižně si na něm skákala...

"Aaaaaaaach!" 

Řvala jsem a on pořád takový plný obav se mě snažil tišit, ale copak to jde zastavit?  Užívala jsem si na jeho ocase a ze všech stran ho hezky poskákala, hlubobo zarážela do své kundičky a on jak v euforií mě celou dobu sledoval, když v tom jsem ucítila druhý penis v ústech, otevřu oči a přede mnou stojí druhý sanitář v bílém a žádá, abych mu pěkně vybafala. Hm, mrkla jsem očkem a už mu ho sála, a on  hlavičku do klína rytmycky přirážel, druhý se rozhýbal a hezky zezadu mi pičku mrdal.  To bylo něco pro mě, postříkaná díra i pusina a dva uspokojení sanitáři, ten první plachý se po vystříkání rychle ztratil a ten druhý mi chvílí poté lichotil, že takové pacientky u nich nejsou zvykem. Prohodili jsme pár slov a do třetice všeho dobrého mě ošukal na posteli tak, že jsem do rána oči nezahmouřila, drtil mi kundičku ze všech úhlů a já tekla doslova proudem, laskal mě na prsou a kousal po těle a prstíkem projížděl můj zadeček a to byla teprv mrdačka, jak se sluší a patří. Naprosto spokojená jsem lapila po jeho ocase a vysála z něj všechnu tu dobrotu, tež hlad po takovém píchání byl a tak sperma přišlo vhod, a má poslední večeře v nemocnici byla luxusní, a proto mi bylo až líto, když mě ráno oznámili, že mě pouští domů.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a dvanáct