Doučování platím sexem

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 1. v kategorii Články na přání, přečteno: 2078×

Od té doby co jsem se rozvedla se mé dceři ve škole, zhoršil nehorázně prospěch ve škole. Žádné domluvy nepomáhaly a já si s ní už nevěděla rady. Na otázky, co blbneš mi odpověděla, já tomu nerozumím a neustále nosila špatné známky. Nenapadlo mě nic lepšího než podat inzerát, který zněl: "Hledám doučování pro dceru, nezvládá učivo. Peněz moc nemám, proto za deset lekcí zaplatím sexem."

Nečekala jsem, že se jich ozve tolik a abych pravdu řekla, sex mi scházel. Neměla jsem s kým a tímto spojila příjemné s užitečným. Hned se mi ozvalo několik mužů, kteří měli zájem mou dceru doučovat, mezi nimi i nějací kantoři, kteří se chvástali tím, jak vše zvládají a s doučováním nebude problém a já neztrácela čas, a hned se s jednotlivými domluvila, aby přišli a podle výsledku se rozhodla, kterého si ponecháme na pravidelnější doučování. Chlapi chodili přesně, někteří dokonale ovládali český jazyk, jiní zas matematiku, pan Jaroušek byl milovník chemie a fyziky, za to angličtina mu moc nešla, ale tu zastal pan Bedřich, kterému nečinil problém žádný jazyk a to doslova a do písmene, a tak holka seděla celé odpoledne u učení se svými doučujícími a šprtala se. Hned po dvou týdnech se dostavily lepší výsledky.

Opravila si matematiku ale i češtinu, chemií a fyziku uměla na výbornou díky doučování a s angličtinou se vážně hnula vpřed a byla dopředu víc než s látkou, kterou zrovna ve škole probírali. Paní učitelka mě chválila, jak jsem dceři domluvila a šla do sebe a mě to hřálo, že holka má lepší výsledky ale zároveň jsem pochopila, že nelze pět chlapů nahradit jedním a musela si je ponechat všechny, aby to holce vydrželo a někdo měl nad ní dohled, aby zase nenosila špatné známky.

Těšilo mě, jak jí to šlo a byla by velká škoda, aby zase s prospěchem upadla, až by zas něco nepochopila a tak jsem se rozhodla, že všech pět, kteří holku doučují si ponecháme na dobu neurčito. Pan Bedřich chodil výhradně v pondělí a taky si po čtrnácti dnech přišel vybrat obměnu, plný pytel mrdky jsem musela spolykat do poslední kapičky a šukání s ním mě hrozně rajcovalo, hezky v 69 jsme se uspokojovali dlouhé hodiny, za to Jarušek šel na to zhurta, žádné mazlení, mohl jen v úterý a jen co holku přezkoušel, ošukal mě do zadku a ve finále olízal zadeček. Ten měl tuze rád. Jirka byl kantor na gymnáziu, mohl jen středy anebo pátky, tak jsem mu navrhla pátek, dceru doučoval matematiku a potrpěl si na tvrdý sex, chápejte přes víkend jsem se musela dát dohromady a pondělní lízáníčko s Bedřichem byl vždy jak balzám potom divokém pátku. Ve středu chodil Petr, ovládal dějiny a přírodopis. Dějiny dělaly mé holce vždy problém a tak jsem vzala jeho nabídkou zavděk, stejně jako sex při němž jsme výhradně používali předměty z doby ledové na ukojení mé lasturky. Petr si v tom liboval a mě těšilo, že pokaždé přijde s neotřelým nápadem jak mě uspokojit, vždy si něco vypůjčil ve škole a tím mě přivedl až k orgasmu... Těšilo ho to, že má na kom testovat všechny ty předměty a sex s ním jsem brala jako neotřelý zážitek... Za to ve čtvrtek chodil pan Michal, zuby si moc nemyl. Pokaždé byl cítit česnekem a bylo to značně nepříjemné a sex s ním jsem provozovala jen ve vaně, přišel mi, že na hygienu moc není, za to mu jsem musela dát. Byl to školník ve škole, kterou má holka chtěla po základce dělat a mezi řečí přišlo i na to, že se mi za holku na škole přimluví, kdyby cokoli, aby se tam dostala. Tak toho jsem měla do zálohy a případnou pomoc. Byl to sympaťák ale byl prostě cítit, a ten sex nešel praktikovat jinak než ve vaně. Kdoví, zda jí vůbec navštěvoval, pokaždé jsem si ho vymydlila, aby se to dalo vůbec přežít bez toho, aniž bych hodila šavli a po půl roce, holka chodila s vyznamenáním a tak mě to u srdce hřeje, že jsem pro ní udělala, co jsem mohla, aby si prospěch zlepšila a já to říkám pořád, když se chce všechno jde, i když penězi neoplýváme, zkuste to taky... 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:43
Potřebuji taky doučit smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:22
Podej si inzerát, třeba zabere..
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 11:50
koukám, že jsem jej napsal na špatnou webovou stránku smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 11:13
Chceš ho mít snad tady?
patrik z IP 37.48.41.*** | 27.3.2016 13:10
no koukám ,že jej už tady mám smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 15:25
Tak třeba se nějaká ozve..


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a devět