Dovolená ve Španělsku

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 17. 4. 2015 v kategorii Články na přání, přečteno: 1947×

Na dovolenou jsem se strašně těšila. Sluníčko, moře, písečná pláž, už jen ta vidina toho, mi kouzlila úsměv na tváři. Kampak letos pojedeme?  Napadalo mne a tak jsem si na druhý den zašla do cestovky a hned bylo jasné, kde letos na dovolenou vyrazíme. Můj manžel tyto věci vůbec neřeší, vše nechává na mně.

Jen mu to musím oznámit s předstihem, aby se mohl zařídit, i když dovolená bez něj by určitě marná nebyla. "Lásko jede se do Španělska" oznámila jsem mu na které místo a v jakém hotelu budeme ubytování a on už si zase na netu hledal místa, kde by se dalo chodit s detektorem. Koupila jsem mu ho na Vánoce je posedlý myšlenkou, že jednou díky tomu, najde někde zlato. Jako by nestačilo to, co má doma v podobě mne přece.

Zbytečné s ním o tom diskutovat, prostě mu to člověk nevymluví a každý si tu naši společnou dovolenou bude trávit po svém. Já samozřejmě na pláži, k tomu nějaký koktejl a budu nadmíru spokojená. Zatímco on bude lítat po skalách, útesech a hledat Ty své poklady. Když jsme se ocitli na místě, byla jsem okouzlená tím prostředím. "To je nádhera!" Sluníčko mne pálilo do zad a jen co jsem hodila sprchu, oblékla jsem se pak do nových plavek,  zamířila jsem si na pláž, písek příjemně hřál a já se kochala. Tolik krásných a mužných chlapů, co se tam promenádovalo, mne doslova šokovalo. Hned mi fantazie začala pracovat a jen co jsem se položila na deku, oddala jsem se snění, jaké by to bylo, kdybych neměla manžela. 

Sex už mezi námi není co dřív, někdy si přijdu, že o něj musím vyloženě škemrat, aby se k něčemu měl. Přitom jsem pořád pohledná ženská a kde jaká dvacítka, by mi mohla postavu závidět. Opaluji se a vyhřívám, když v tom zbystřím sympatického motorkáře! No, tak ten je... Ten by stál za hřích, pomyslím si. Jeho rozcuchané vlasy mne nenechávají v klidu. To je kus chlapa a to tělo! Usměje se, když zpozoruje jak ho sleduji a já okamžitě vstávám z deky, abych si došla pro další koktejl.  Procházím kolem něj, abych si ho důkladně prohlédla, copak to studuje? Přistoupím k němu a čtu si transparent na kterém stojí, že kousek odtud se pořádají motorkářské závody. Tak ty bych ráda viděla! Stojíme vedle sebe a když se naše pohledy střetnou, věnujeme jeden druhému takový nevinný úsměv.

Vážně krásný chlap, helmu má zavěšenou na pravém předloktí a já z něj vyloženě teču! Beru si koktejl a mažu na pokoj. Manžel ještě pořád někde na skalách a já mám chvíli v které toužím, si jí alespoň udělat, když se na to můj chlap nezmůže. Hodím sebou do postele, nohy od sebe a vyloženě svižně,  přivedu tu mou neukojenou prcku na vrchol blaha.. Uff, to je úleva. Dám sprchu a lezu poté na balkon a co nevidím. Ten sexy motorkář je ubytovaný hned ve vedlejším pokoji, to se mi snad zdá! Na balkoně se sejdeme, aniž bychom na pláži tušili, že se ještě uvidíme. Prohodíme mezi sebou pár vět a já se seznamuji s tím motorkářem, který mne okouzlil.  Ty jeho oči a úsměvy, které rozpalují, byly k nevíře. Jako by tu bylo málo teplo. Bože, snad netrpím návaly anebo jsem vážně tak nadržená, že bych před něj klekla a seznámila se i s tím kolegou, co má v kalhotách?

Ovládej se, ozve se mé svědomí a já s ním přátelsky konverzuji, vážně mne těší, že je ubytován hned vedle, alespoň mám na koho koukat.

Manžel se po chvíli vrátí a jdeme spolu na večeři, opět shledávám mého souseda o pár stolů dále, něco mne na něm strašně přitahuje. Nedokážu z něj spustit zrak. V podstatě se nemůžu ani najíst! Sleduji jak nabírá kousek masa po kousku a strká si ho do úst, polkne, ou bože! Nesmím se na něj dívat, ještě v manželovi vzbudím podezření. Propleskám se na záchodě a cestou zpět ke stolu se srážím s mým sousedem v uličce.

"Máme na sebe štěstí" pronese a já se usmívám na všechny strany. "Určitě se ještě potkáme, jak dlouho se tady zdržíte?" chvílí debatujeme a mile mne těší, že tu bude do stejného dne jako my a vzápětí dodá "Pozval bych Vás na skleničku, snad mne neodmítnete" "Neodmítnu jasně, že neodmítnu, takové pozvání se neodmítá" pomyslím si v duchu, ale odpovím mu slušně "Rozhodně neodmítnu" "Tak večer Tady? V devět, deset ...jedenáct?" "V deset" odpovím a loučíme se úsměvy, které vzbuzují touhu po něčem víc než jen skleničce.

Manžel má navečer stejně nějaký program a proč si nevyrazit. Nebudu mít výčitky. Nebudu. Po večeři se dám do kupy, malinko upravím a hodím sprchu, hodiny ubíhají tak rychle, že jen co manžel vypadne, razím z pokoje i já. Na rande! Můj oblíbenec už čeká a je tak galantní, pozorný a zároveň vším, co mi povídá o svém životě mne fascinuje. Dáme si pár skleniček a pak se jdeme projít po pláži. V jeho přítomnosti je mi strašně příjemně. Povídáme si a když si pak sedneme, chytí mně kolem pasu a políbí na tvář "Nezlob se, ale bylo by mi to líto, kdybych to alespoň nezkusil"

Nepohoršuje mne, ba naopak, těší, těší mne, že má stejný zájem jako já a já to chci. Chci zažít něco nevšedního, chci se pomilovat s jiným mužem a znovu cítit jako žena. Nebráním se a nakloním k němu, začnu se s ním líbat. Vše mi opětuje a mne to vzrušuje. Položím se do písku a on pomalu ze mne svléká mé šatičky. Přivírám víčka a polibky mu oplácím. Jsem tak vzrušená. Bradavky mi stojí a má prcka je tak mokrá už jen z pomyšlení na to, že se to stane. Laská mne po těle, prsty lemuje mé tělo, proniká jimi do mne a já se celá propínám. Nadržená jak léta ne, ho přitáhnu k sobě a chci, ať mi ho tam narve a pořádně mne opíchá, ale on je něžný, jde na to pomalu a vše co dělá, se mi tuze líbí. Cucá mi bradavky a prsty šimrá kundičku. Ocas mu stojí a já dlaní po něm přejíždím. Chci ho do úst, špitnu mu do ouška a on mi ho nabídne k ochutnání.

Péro jsem neměla v ústech ani nepamatuji. Laskám mu ho jak nejlépe dovedu, líbí se mu to. Hladí mne po vlasech a po chvíli pokládá na písek, aby mi ho mohl našroubovat do té mé mokré kačeny. Jen to začvachtá a vážně mi čvachtá při každém nárazu. Cítím jak jeho koule bimbají o můj zadeček. Nohy mi podepírá lokty a píchá mne. Je to nádherný! Milujeme se z různých stran a všechno je tak krásný. Udělám se nejednou a on po chvílí také. Mám to všude po těle a prsty stírám to horké semeno, které pak olíznu v ústech a mu se vzpříčí znova a nabere si mne hezky zezadu,  a udělá mi to do zadečku. To miluji!

Drží mne pevně za prdelku a šuká jí! Vřískám blahem a chci, ať mi zaplní zadeček semenem. Dočkám se ho a pak se schoulím do jeho náruče a říkám si "Toto byla nejlepší dovolená za posledních deset let" Dny se pomalu krátí,  ale všechny jsou milováním naplněné a dokonce jsem měla možnost, dostat se i na závody a z pozice diváka, sledovat toho mého šampiona.

Úžasná dovolená a manžel našel svůj první kousek zlata. A tu letošní dovolenou si nemohl vynachválit. Spokojení a šťastní oba, ale každý trochu jinak. Už teď se těším na další dovolenou, kterou si hodlám užít, stejně jako tuto...

Už, ať je zas léto! 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.44.*** | 4.4.2016 14:43
super dovolená smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:46
Naprosto idylická..


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a osm