Důkladné vyšetření...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 3. v kategorii Články na přání, přečteno: 191×

Pořád nějaká marod, když ne chřipka, tak mě skolí angína a tak to se mnou je od podzimu do jara. Já už opravdu nevím, co mám dělat, úplně už z toho všeho zničená se svěřuji kamarádovi po telefonu, jak zase bojuji s nějakým nachlazením a on mi povídá, zítra se na tebe přijedu podívat, to není možné, že jsi věčně nemocná. To fakt není možné! Samotnou mě to vytáčí, neustále něco a když už se zdá, že bude dobře, opět mě něco skolí, asi abych nevyšla ze cviku. Už aby bylo jaro, pomyslím si.

Den se zhoupne s nocí a máme tu další den, i když mi je na nic, jdu na schůzku s kamarádem, který mi slíbil, že mi přiveze nějaké vitamínky. Netrpělivě už na místě čeká a jak přisednu do auta, jen zacvakne, abych mu neutekla a povídá, chceš to tady anebo zajedeme někam jinam? V podstatě je mi to úplně jedno, cestou vyzvídá, co mě zas vše trápí a když po pár minutách zastavíme na odlehlé ulici, povídá mi..

"Svlékni se, mrknu se na tebe".

Dělá si srandu? Nedělá, myslí to vážně a trvá na tom, ať ze sebe vše stáhnu, aby se na mě mohl podívat. Šibalsky se na něj ušklíbnu a on už ze sebe stahuje triko, a žene mě na zadní sedačky. "Tak šup, šup, věci dolů, poslechneme si srdíčko". Hm, tak když jinak nedá, dopřeji mu poslech, stáhnu ze sebe hrubý svetr a on se drásá k mým bradavkám... Hladí mě po těle, svlékne mi podprsenku a mě nadra po chvíli začne cucat, až mi z toho škeblička teče. Koušu se do rtu, vzrušuje mě to.

Nechtěl mi přivést jen vitamíny?

Rýpnu si a povídám mu to, na což mi odpovídá.. "Neboj, vše bude, ale nejdřív musí proběhnout kontrola, abych stanovil diagnozu a poté zvolil správné léky." A tak jej nechám, aby mě důkladně prohlédl a nepopírám, že mě vše co provádí neskutečně vzrušuje, úplně zapomínám na to, že mi je na nic a najednou se cítím příjemně... Kundička mi tepe a on rukou sjede k ní, trošku jí probrnká, je vlhká a touží, aby jí i tam dole zkontroloval, ani to nemusím říkat a džíny letí stranou, a on pod mými kalhotkami mi provádí šíleně věci, že vřískám vzrušením.. Chci to! Celá se napínám a svíjím, toužím potom si zašukat.

Už to nemůžu vydržet a jeho péro už krásně stojí, jen cítím, jak je ten jeho klacek tvrdej a on mi povídá... "Nasadíme asi nějaké kapičky, ten poslech se mi nějak nezdá..." Jen hlavou poslušně kývnu a už ho cítím na rtech, přejíždí mi s ptákem po puse a já jej lapím, sjíždím od kořene po špičku...jen mi dej kapičku a za chvíli mám v puse tolik spermatu, že jej nestíhám polykat. Drží mě za hlavu a já musím všechno semeno z jeho údu pozřít, chutná mi, dnes měl určitě kakao a tak hltám jak vysavač, on mi přitom dráždí pičku. Jen co se nasnídám lahodné kašičky v podobě laviny spermatu, už ho má jak stožár zase a šteluje se mi z různých stran. Šukáme a já si přijdu jako bych se znova narodila.

Je mi báječně... Po nachlazení ani památky a ve finále hltám znova, krásně jsme si užili, jeho napěchované péro zulíbám od samé radosti a abych toho neměla málo, naplní mi tlamičku po třetí. Je mi úžasně, vitamínky mi přivezl opravdu luxusní, v týdnu jsme si to ještě dvakrát zopakovali a já jsem jak rybička, a to není ještě jaro. Teď už vím, jak bojovat s nemocí...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
drz.pevne z IP 37.48.36.*** | 15.3.2016 13:39
Po takovém vyšetření se člověk musí uzdravit. Pěkně napsané P smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 15.3.2016 22:00
Díky, díky... však také je to důkladné vyšetření. smile
drz.pevne z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 10:43
smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:56
..aneb od čeho jsou přátelé. smile
drz.pevne z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 08:43
Po takovém vyšetření už snad jde více jak o přátelství smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedenáct