Extrémně zvrhlý sex

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 25. 4. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 4623×

Jednou se tak nadraná vracím domů z lokálů a o kousek dál vidím houpačku.. "Och, mít tak ten řetěz zařezanými mezi, to by byla slast.." napadá mě a jak se tak potácím a nikoho nikde, vyvalím své bujné poprsí z podprsenky a třu si pičku řetězem. Lidičky mě to tak nažhavilo. V tu ránu broskev vlhká a já se tam ukájela jak prostitutka. Vzrušovalo mě to a chtěla jsem to. Víte, já moc ráda dělám dobře své roztoužené mušličce a proto neberu ohled ani na noční klid, a dělám si jí přímo venku za svitu měsíce, když do toho vyleze z maringotky nějaké zvíře a křikne.. "Co tam děláš šlapko?"

"Co by šukám se tu." "Tomu se mi nechce věřit, vydrž minutku.." a já držela, jakpak by ne, pička mě svrběla a řetěz do ní asi sotva narvu."Doufám, že aspoň ten chlap bude stát za to.." pomyslím si a za chvíli je u mě takový prasák. Bříško jak starosta, košili rozepnutou a plandavé spodky mu váli ve větru.. "Tak se ukaž, copak jsi tu prováděla?" a já se sklouznu a ukazuji mu jak si užívám na houpačce.

 "Dobrý kundo, docela se mi z tebe zvedl, koukej?" "Koukám, ale v puse mi něco chybí." "Říkáš, že chybí jo?" a vypustí svého ptáka ven a bimbá mi s ním po těle.. "Dej ho sem.." zabrumlám a už mu lížu kulky, pička je mokrá tak nehorázně, že se ani prstovat nedá.. To máte tak samo, jak by jste daly prsty do sklenice z vodou, přesně tak to ze mě lilo. "Já se asi z tvé studánky napiji" poví chlápek a jak mám chutě, jen mrknu očkem a kouřím mu ohon, zatímco on mi vysává pičku.

 Paráda řeknu Vám, lízal mi jí jak čokl a já tekla, třela se na prsou, všude upatlaná od kundí šťávy, bo mě pořád objížděl a hmatal na mě. Prostě extrém! Přišla jsem si, jak bych vylezla z vany bez osušení. Jak mu v kládě zahučelo, stříkl do mě tři kapky a mě bylo jasné, že brzy bude, říkám mu.. "Mrdáme?" "Jasně, že mrdáme" a na pral mi ho do mušličky, až mi šťáva stříkala z kačeny při každém nárazu.. "Ach... jo, to je ono" hulákali jsme a pak kolem nás proběhl pes a on ho uchopil, olízl ho zespodu.. "Co děláš ty prase?" "To je fenka, hárá, jen jí kontroluji a má ráda můj čumáček na bříšku" Čumím na něj a on mě mrdá a psisku čichá ke spodku..

Příčilo se mi to, ale má škeblička na to měla jiný názor. Jak ta mě šimrala při pohledu na toho prasáka, to by jste mi nevěřili! Jak jí odehnal se slovy "mazej" sklonil hlavu k mé díře a začal mi laskat pekáč. Wau!  Já čumím! Pes na čtyřech seděl a zíral na nás, za chvíli přiběhli další tři psi a já mu říkám.. "Ty jsi nějaké prase ne?" a on že je zvěrolékař a ty zvířata ho mají rádi. lízal mi jí božsky, já sténala jak nadržená kurva a civěla na to zvěrstvo.. Normálně ti psi seděli a zírali na nás jak na televizi..

Člověk by řekl, že jsem na mol, ale toto přinutí každého vystřízlivět. Před nimi mě vyšukal ze všech stran jak největší couru a pak se vycákal na zem a řekl "Nažerte se" a ti psi hltali jeho semeno ze země až mě natáhlo, že by nebyli naučení na granule? "To mají lepší, než ty sračky z obchodu" odsekne a já nechápavě zírám... Že by? 

http://lucie.quicksnake.cz/

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedna