Extrémní šukání

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 2. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2434×

Lízal mi jí jak bůh, stála jsem nad ním a on na hajzlu s hlavou zakloněnou hltal mou kundí šťávu. Tak dobře mi jí nevylízal snad nikdo. Já byla vzrušená, teklo to ze mě jak z kohoutku a jeho úzká hlava byla přilepená k mé jeskyňce a on sál.. "Och." Nemohl se toho nabažit a já, abych mu udělala radost, jsem přirážela kačenou o jeho lebku a jak jsem ucítila, že by se s ní do mě celý dostal, zatlačila jsem a chtěla jeho hlavu do své pičky. Byla tak mokrá! Byl rozkošný.. "Sundej si brýle brouku.." povídám mu, protože by ho to asi nenapadlo a stejně přes ně kulový viděl jak je měl upatlané. Hubený kluk s protáhlou hlavou poslouchal na slovíčko. Odložil brýle a já se rozkročila pořádně, abych mohla přijmout jeho lebku do sebe.

"Nadechni se zhluboka.." povím než přirazím celou váhou a on jak by to tušil. Přivřel oči, zadržel dech a já pomalu tlačila... V jeden moment se zdálo, že se to nepovede, ta část kolem uši šla těžko, protože je měl dost od sebe. Takové lopuchy, ale podařilo se. Obtáhla jsem mu hlavu svou kačenou a on si připadal jak ve skafandru.

Bylo to silně vzrušující! Já v té píči měla ledacos, ale hlavu ještě ne, až po krk jí měl ve mě
a celý sebou házel. Líbilo se mi to! Jenže problém nastal, jak do mě pěstí bušil a potřeboval kyslík a mě se nedařilo jeho hlavu vytáhnout. Celá rudá z představy, že bych musela volat rychlou, zápasím s jeho hlavou a snažím se jí dostat z píči ven, ale za boha nejde. Uvízla tam a já se děsila každé vteřiny, která by pro něj mohla být osudná. Jsem žena kypřejších tvarů a tak každý pohyb, byl pro mě tělocvikem k nezapomenutí..

"Kurva tak už vylez!!" ječím ale on sebou hází, ale hlavu se mu nedaří vytáhnout.. "Pomoc!" zahučím a na toaletu vběhnou dva borci a vybuchnou smíchy.. "Tě péro, čum na to.." drkne jeden do druhého, ale já hned spustím.. "Vytáhněte ho, nebo mi tu zhebne.." a ti dva ho chytí za tělo a vší silou tahají z mé píče ven.

Vyklouzl za pomocí těch dvou snadno. Jako bych porodila, kundu jak vrata do stodoly a klučík je šťastný, že žije a děkuje těm dvěma. "Díky hoši.." poděkuji i já a rozvalená na toaletě sedím, a ztěžka oddechuji. "To bylo hustý.." ale jak tak sedím s nohami do široka, chlapům se zvedne a povídají. "Můžeš nám poděkovat i jinak.." Je pravda, že píča mě štípala jak svina, ale jejich péry jsem stejně neopovrhla. Kdy mi se tak zadaří, řekněte? Kouřila jsem jim na střídačku a pak si klekla, a jednoho sála jak vysavač, a druhému nastavila řiť. "Šukej!"

"Děvče tak leda do řiti." "Klidně.." breptnu a za chvíli ho mám tam a celá se svíjím. Vydřeli mě dobře, ani jsem si nevšimla, kde se ztratil ten koloušek s brýlemi, ale hlavně, že jsem dostala, co jsem potřebovala. Celá od spermatu se posbírám z hajzlu a jak vylezu, ten mladý hubeňour vypráví všem, jak jsem ho na hajzlu svou píčou málem udusila.. "Ten darebák.." ale stejně bych si to ráda zopakovala znova.

To byl fakt extrém, ale strašně vzrušující!

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a třináct