Hledám samce

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 11. 2. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1395×

Využívám toho, že jsem ještě mladá. Když mi poprvé někdo nabídl sex za prachy, neváhala jsem. Však, co? Pořád lepší než to dělat zadarmo. Taky si chci koupit nové tričko a další věci, a když to budu dělat zadarmo, kdo mi na to dá? Dnešní kluci se už nezmůžou ani na to, aby holce koupili kytku, tak jaké pak copak. Dělají to všechny a já se rozhodně nemám za co stydět! Na chat chodím z jediného důvodu, sehnat peníze, abych mohla jít utrácet. Stačí napsat: Chci sex! A už se mi sami nabízejí a ptají se mě za kolik? Vybírám si ty, kteří nabídnou nejvíc. Pohoršuje Vás to, že si nechávám za své sexuální služby platit? Proč? Sami jste si ze mě kurvu udělali, tak proč se tomu teď tak strašně divíte?

Když mi bylo šestnáct, byla jsem naivní a a hloupá. Pořád jsem chtěla poznat fajn kluka se srdíčkem na pravém místě a hledala svou lásku na netu. Blbka, já vím a tak jsem taky poznala Ilonu. Pořád psala na sklo: Chceš sex? Domluvíme se, ale zadarmo to nebude. Nedalo mi to a píšu jí: Proč to děláš? A ona mi odepsala: Zadarmo dneska ani kuře nehrabe, zkus to, vyděláš si..

Tak já to zkusila, napsala jsem: Za 200 ti udělám, co chceš a tolik lidí mi psalo, že jsem nestíhala odepsat. Pochopila jsem, že se nabízím těžce pod cenou a chlapi toho využívali, ale já si stejně vybrala toho, který mi nabídl nejvíc. Byl mezi nimi i Petr a ten mi dal za kouření v autě 500kč. Víte co to je? Já byla ráda. Za půl hodinku, takový peníz. To je krása. Hned jsem běžela do butiku a koupila si novou mikinu. Měla jsem z toho radost a po prvním zážitku neváhala, a šla do toho znova, akorát s jinou sazbou. Moc jsem si přála dotykový telefon a tak jsem to napsala na sklo: Za mobil mě můžeš prcat jak dlouho budeš chtít. Ozvalo se mi pár blbečku, kteří mi chtěli darovat nějaký šit, ale ty jsem poslala do háje a zareagovala na pana Jindřicha. Napsal mi, že ho můžeme společně koupit a až potom bude sex. To znělo dobře, věřila jsem mu.

Přišel mi charakterní a já neměla obavy. Sešli jsme se o víkendu a vážně mi koupil telefon o kterém jsem snila. Chápete i se záručním listem, já byla tak šťastná. Dělali jsme to celou sobotu a i když byl oproti mě o dost starší, udělal mi to hezky a mě se to líbilo. Scházela jsem se s ním pravidelně, a pokaždé mi něco koupil. Mám od něj hodně věcí. Digitální foťák, kameru, ale i mp3 a další vychytávky. Byl skvělý, ale pak mi napsal: Měla by sis zajít k doktorovi, mám syfilis. Já byla strachy bez sebe, chytil to prý od své ženy, která se mu pořád s někým tahala. Byla jsem nešťastná a moc se bála, ale naštěstí to dopadlo dobře a já si řekla.. "Musím si dávat pozor"

Často se mi ozývali škaredí chlapi a tak jsem jim za dobití kreditu, zahekala do telefonu a bylo mi zase dobře. Jenže hadry jsou lepší. Díky dárečkům od Jindřicha, jsem si mohla stoupnout i před kameru a dělat se po netu před jinými, zajisté za prachy. Peníze mi posílali na účet a já zběsile nakupovala. Takhle šťastná jsem v životě nebyla. Mám nové věci, krásné boty a vím, že když vlezu na chat, vždycky na účtě něco přibude. Až dodělám školu, chtěla bych šlapat. V Německu prý dobře platí. Sex mám moc ráda a za peníze udělám cokoliv. Je to můj sen, který si hodlám splnit, protože teď dělám autoškolu a chtěla bych si koupit krásné auto, ale na takové, které chci, stěží vydělám normální cestou.

Chci žít a užívat si života a dokud budou chlapi platit, nemám o svou budoucnost strach. Však sex hýbe světem a zadarmo ani to kuře nehrabe. Zkuste to děvčata, však chat je od rána do večera plný, a šanci má každá, která se nestydí. Ukažte se a nedělejte to zadarmo!

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a tři