Hotelová škola s praxi

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 9. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2240×

Jelikož jsem nevěděla kam dál, máma mě přihlásila na hotelovou školu se slovy "To bude pro tebe nejvhodnější" Mě to bylo v podstatě jedno, sama jsem nevěděla kam se přihlásit, ale až teď zjišťuji, že toto je to pravé ořechové. Tak si to představte, když máme praxi, mistrová nás posílá do různých podniků, aby jsme se toho více naučili v praxi, jelikož knížky a studium, nám praxi nenabídne a teď já Vám musela jet, až do Nového Jičína. Hezký podnik, milá dáma mě okamžitě posílá do kuchyně, abych se obeznámila s chodem a já po pár minutách hledím jak opařená. Chlap ve věku mého staršího bratra přisedne naproti mě a vytáhne si přirození a začne si ho přede mnou honit.

Já nevěděla, kam se podívat dřív, nedej bože, co mám v takové situaci dělat a tak vyřknu "Polední pausa?" Chlapík se pousměje a honí si ocas dál. Já rudá snad až za ušima, seděla jak pecka, ani se nehla a bylo mi tak všelijak. Kam jsem se podívala, tam se stavěl i on se svým nahoněným klackem a za třicet minut stříkl na podlahu a šel se věnovat práci.

Zajisté jsem mlčela, praxi jsem tam měla mít celý měsíc a mistrová by řádila jak drak, kdybych něco takového řekla, ještě by mě obvinila, že lžu, abych nemusela na praxi. Kašlu na to! První den, až na toho chlapa ušel, lidi milí a já se seznamovala s chodem podniku. Druhý den koukám na hodiny, polední se blíží, dělám si svou práci a přesně ve dvanáct přijde ten samý chlápek a vytáhne si ho přede mnou zase a honí.. Sebejistě vyřknu "Zase pausa, Vy se máte" "Však se můžeš mít taky" řekl a já ztratila na moment řeč.

Třel si koule, honil ptáka a mě z toho čučení na něj vlhla, ale za co mě má? Vůbec, nepřipadá v úvahu, jsem si opakovala a jak jdu dozadu do kanceláře pojíst. Chlap se zvedne a jde za mnou "Krásnou prdelku máš" nic nemluvím a mám trošku křeč. Co kdyby, že?  Vytáhnu svačinku a on kouká s ocasem v ruce, jak jím a pak se mě ptá "Máš mobil?" "Proč?" "Jestli by jsi mě nevyfotila kámoškám" "Ne, ne, díky" "Prosím" "Říkám, že ne, nemám mobil" "Tak já ti půjčím svůj, vyfotíš mě?" "Proč?" "Abych se na sebe podíval" "Ty jsi divný" "Prosím" vypůjčím si telefon a bliknu pár fotek a chlap třepe s ptákem, jak by ho měl urvat. Pak mě požádá, ať natočím i krátké video a já z něj normálně vlhnu. Mám pocit, že to tuší a pak mi říká "Mohu si sáhnout, jestli to s tebou něco udělalo?" "Ne!" 

"Prosím jen jednou lehce" přemlouvá mě a já mu odseknu "Jen na chvilku a ne moc" a on mi přejede po kačence přes kalhotky a cítí jak jsou mokré. Bylo to vzrušující a příjemné, ale bohužel pausa končila a on se vrátil zpátky na pracoviště. Třetí den přesný jak hodinky, stepuje za mnou a chválí mi postavu, už jen jak slyším jeho hlas, klepou se mi kolena a vím, že ho vytáhne. Fakt že jo, já to věděla! Vytasí ho a opět honí se slovy "Každý pausu trávíme po svém" "Jde vidět, že si jí užíváš" špitnu a hlas se mi celý chvěje pokušením, si to s ním rozdat.

Vzdychá těsně u mě a já už tak dál nemůžu a říkám mu "Polechtal bys mi jí?" a stáhnu kalhotky a on jen špičkou prstíku zabrnká o můj poštěváček. Chci šukat! Nahmatám si dírečku a taky dělám, co on a oba dva si děláme dobře, ale každý sám na sobě. Jenže od chlapa je to lepší, kleknu a začnu mu ho honit já a on se sklání, aby mi s tou mou mohl taky pomoci a to bylo lidičky, to nejkrásnější odpoledne. Zašili jsme se do kumbálu a tam si to udělali jak zvířata, jen vedoucí kuchyně běsnila a hulákala moje jméno "Jarko, kde jsi?" já v totální euforií jen sténala a nechávala se zezadu krásně šoustat a od té doby trávím polední pausu stejně jako František. Och!  Už, aby přišli nějací noví kluci na zaučení. Protože paní mistrová říkala, že tady už zůstanu celé tři roky. Mám já to štěstí a to se mi sem druhý den vůbec nechtělo. Maminka mi vybrala skvělou školu, do které chodím s nadšením, nechcete to zkusit taky? 

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.14.*** | 7.4.2016 13:55
skvělý příběh smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.4.2016 20:52
Díky, díky..


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a osm