Hra na čuráky

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 29. 4. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2535×

V nové práci se po mě pořád divně koukali a jednou večer, jak si balím věci, přijde za mnou ten frajer z druhého patra.. "Ahoj, ty jsi tady nová co? Znáš tu společenskou hru u nás ve firmě?" "Ne, ne jakou?" "My jí tady hrajeme každý pátek, přidáš se, je to legrace." "Moc ráda a na co si hrajete?" "Na čuráky." "Cože?" "Ne, vážně, každý pátek si hrajeme na čuráky." "A jak se to hraje?" "Pojď za mnou, není to těžké." 

Trošku mě ten frajírek vylekal, ale stejně jsem měla vzato, že si dělá ze mě srandu a jak vstoupíme do společenské místnosti, zjišťuji, že jsem tam jediná žena a asi deset kolegů z různých odděleních sedí na židlích a mnou si ruce.. "Kde jsi byl tak dlouho, já myslel, že dneska pořádáme hon na Hanku.." poví pan Ctirad a ten frajer mu povídá..

"Kdepak pánové, buďte trošku loajalní, tady Veronika, by si ráda zahrála s námi." "No to rád slyším!" dodá Jakub a všichni se mi snaží najednou vysvětlit v čem hra spočívá, až mám sto chutí zmizet.. "Verunko, ale no tak, teď nikam nepůjdeš, leda na můj ocas.." dodá Ondřej. A David, to je ten s kterým jsem přišla, mi říká.. "Máš pět minut na to, aby ses dobře schovala, můžeš kdekoliv, jen z budovy ne a jestli tě nenajde nikdo do půl hodiny, postupuješ do dalšího kola." "A jak mě najde?" "Tak je čurák a může si s tebou dělat, co chce." "A kdyby mě nenašel, tak je co?" "Taky čurák, protože si nezadupe." "Vy jste blbí." "Dělej ubíhá ti čas." Vzala jsem nohy na ramena a valila bomby. "Kde já se schovám?" děsila jsem se a zalezla do malého kumbálu v přízemí. "To je pakárna toto, že já pitka souhlasila." V kleče dřepím a představa, že mě opíchá deset borců mě jaksi znepokojuje a najednou otevře Milan dveře..

"Verunka!!" zahuláká a už si stahuje kalhoty, aby mi ho mohl vrazit do pusy. "Co děláš, já hrát nebudu, dej mi pokoj."Co že tak najednou? ..já tě našel, tak jsem čurák a můžu tě dupat." a vrazí mi ho hned na to do pusy, až se mi chce blít. Do toho přiběhne Jakub s Ondřejem a škádlí mi pičku, až se mi kouření zalíbí a užívám si v kumbálu se třemi. Milan je rychlý, hned mám pusu samé semeno a střídá ho David, který na nás taky přišel. Vytáhne mě z kumbálu a položí v kanceláři na stůl, a já střídavě kouřím dvěma, a od dvou se nechávám píchat.. "Vy čuráci!" povzdechnu si s blaženým výrazem ve tváři a chci, ať mě mrdá i zbytek chlapů.

Jak jsem začala řvát, hnedka mě našli i ostatní pánové a to Vám bylo mrdání.. Já myslela, že padnu, od semena všude, na nohách sotva stála a pořád se usmívala. Dokonale vydřená se nechám odvést domů a David se mě ptá.. "Budeš s námi hrát i příště?" "Že váháš, jasně že jo, už od mala jsem hravé dítě." Dá mi pusu a já počítám dny, už ať je tu pátek, jen co na to vzpomenu, pička mi vlhne i v práci, oooooch!

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a pět