Jak si vystřelit ze sourozenců...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 5. 2012 v kategorii Články na přání, přečteno: 956×

Přijedeme domů a nikdo nikde. Dan je smutný, nabízím mu vodku s džusem a uklidňuji ho se slovy...

"Neboj za chvíli přijde".

Jen co to dořeknu, otevřou se dveře a brácha vejde. Petra utíká ke dveřím, zamyká a hlídá dveře. Daniel jak zamilovaný puberťák se vrhá na bráchu v síni a líbá ho na pusu a povídá.

"Lásko, proč si nám utekl?"

Zakrýt můj smích se mi nepodařilo a beru Petru do kuchyně, zatímco ti dva zůstávají o samotě. Když je chvíli ticho a klid, nakoukneme přes klíčovou dírku a nestačíme se divit, brácha si s Danem užívá v pokoji a ani se nebrání. 

"Do prdele práce se mu to zalíbilo, či co?" ...optá se Petra a já popadnu za kliku, abych se přesvědčila na vlastní oči. Stojíme ve dveřích jak opařené a koukat se nám zrovna  už nechce.

"Jdeme!" ...hukne Petra na mě a tahá mě za rukáv. V baru za rohem popíjíme a kutíme co dál, Petra říká.

"Odhalíme ho" ...chvílí přemýšlím a pak kývnu hlavou, že jo, co teď, že?  Přespím u Petry a ráno jdeme vyvolat fotografie a vylepíme je po okolí s textem:   Znáte ho? Nakazil mě HIV.

Radujeme se a těšíme na reakce z okolí, chvílí postojíme u odpadkového koše, kde se míjí lidi a s hrůzou komentují leták s fotkou mého teplého bratra v objetí druhého a máme z toho radost větší než z Ježíška na Vánoce. Pak si zajdeme na sklenku a pijeme, co se do nás vejde, po třech hodinách sotva stojíme na nohou a rozpovídáme se v baru, co jsme udělaly, celý bar se baví, pak se nám nabídnou dva kluci, že nás odvezou domů a my opět nadržené souhlasíme, člověk nikdy neví, třeba si zašukáme, že jo?

Nespletly jsme se, po pár metrech zastavili a střídavě nás šukali do všech dírek, zase jsme byly ve svém živlu, ocas chvíli v pičce pak zadečku a od obou jsme dostaly náklad a pořádnou dávku semena, pak velké okno.  Probuzení byl šok, probraly jsme se na dálnici a pokoušely chytit stopa domů, jenže každé auto které přistavilo,  hned na to i odjelo, ani jsme neřekly

"Dobrý den".

Plahočíme se domů půl dne a v městě na nás všichni koukají, až doma nám došlo proč, kluci z baru nebo co to bylo nám na čela napsali:  Jsem HIV pozitivní. Taková ostuda, viděli mě sousedé i bráchův leták a našim žalovali, jakou děláme ostudu po městě i v baráku. Týden jsem nemohla ani na krok a brácha jak by smet a co myslíte, že jsme ten týden dělali? 

Hádate správně, usmířili se a dohodli, že už si žádné naschvály dělat nebudeme, protože se to nevyplací. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvanáct