Jana je na zajíčky

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 3. 2013 v kategorii Články na přání, přečteno: 2100×

V noci se mi krásně spalo.

A po probuzení první co jsem zahlédl byla prdelka tety Jany na zahradě, ohnutá směrem k oknu, sbírala jahody a já si u okna promnul koule. Nahodil na sebe triko a čisté trenky a cupital si to za Janičkou ven.

"Dobré ráno" ...pozdravím a ona sbírá dál bez povšimnutí, říkám si, co se děje? Že by se na mě kvůli včerejšku zlobila? Vždyť se jí to líbilo, sama to chtěla. Zkouším to teda podruhé a Jana odvětí.

"Dobré, máš hlad?" ...oči se mi rozzářili a povídám jí směle.

"Spíš mám chuť" ...a přitom pozoruji její zadeček a mé péro se vidí v něm, dosbírá mísu a s jahudkama, kráčí do domu. Následují jí a mé péro se pomalu ale jistě zvedá, opláchne si ručičky a chystá mi snídani. Teta Jana je kočka a já pod stolem honím ocas při pohledu na ní, maže mi rohlíček a já si představuji jak by mazala ptáka mého. Na moment se zasním a Jana zbystří, že si mrskám čuráka.

"Co to děláš?" ...optá se a já se nedokážu už dál ovládat, zvednu se od stolu a vrhám na Janu přímo v kuchyni. Je nádherná, drží a čeká, a já jí mezi nohy strkám dlaň a poklepávám mezi stehny, aby se rozkročila, jen co mám dost místečka, bez váhání jí začínám kundičku prstit. Ta nadržená kunda nemá na sobě ani kalhotky a můj čurák je tvrdý jako kámen.  Roztáhnu jí nohy do široka a vrážím péro do pičky. Jen to mlaskne,  je vzrušená a nevadí jí šukat ani se synovcem, to mě evokuje a já jí musím hned teď udělat. Rozepne dva knoflíčky u halenky a já hlavu zabořuji mezi její bujné vnady, laskám jí bradavky a šukám díru a vlna rozkoše jako blesk prolítne mým tělem. Otočím jí zezadu a nabodávám čurákem ten její zadeček, sténá a prdelkou přiráží ke mě, já její kundičku přitom zlehla prstuji. Když v tom se otevřou dveře a mladý kluk pozdraví.

"Dobré ráno Jani" ...zarazí se a udiveně kouká a Jana s úsměvem na rtech povídá, přidej se.

"Doufám, že ti to nevadí?" ...odvětí na mě a já nechápavě civím, když klučík beze studu stahuje kratasy a Janě podává péro své. Ta po něm lapne a kouří mu ho a to mě vážně nasralo, vrazím jí čuráka nadoraz do pindy a rukama drtím zadek. Žádné mazlení, nemilosrdně jí píchám a dívat se mi na toho kluka moc nechce,  přivírám oči a drtím Janičku, když v tom ona na mě...

"Chci, aby jste se vystřídali!"

Klučík už stojí u mě a já drtím kundu dál, už to na mě jde a postříkám jí prdelku a on se na mě dívá jak na blbečka, honí si ho a Janka se šibalsky usmívá. Už jsem po a nejraději bych odešel, ale Jana mě zastaví se slovy...

"Kampak?" ...a hraje si s mým čurákem, on jí mezitím píchá, po chvílí se mi zvedne zase a já si připadám jak v sedmém nebi, nebýt toho klučíka, jsem na výsost spokojen. Jana sotva dech popadá a on jí stříká po těle. Tentokrát chtěla odejít ona, zdá se, že je vymrdáná dost ale neměla mě provokovat, můj čurák zase stojí a já jí svalím na stůl a znova začínám píchat. Je to rychlé a při pohledu na ní to jde na mě zase, vytáhnu ho a naperu jí ho pusy a ona chvílí saje a už to ze mě teče, ona polyká a laská mi kouličky.  Když se  vystříkám, seznamuje mě s neznámým klukem.

"To je Tonda, náš zahradník" ...podáme si ruce a mezitím, když se Jana sprchuje, plánujeme, kde jí ošukáme příště, ale o tom zas jindy.

Jana je na zajíčky 1.díl...

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani/Teta-Jana

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a deset