Kapičky do očí

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 6. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1714×

Také Vás svědí oči z počítače? Mě urputně, ráno to je ještě pohoda, odpoledne už si třu oči a večer to jsem tak hotový, že volám na starou. "Zlato nemáme nějaké kapky?" "Na co je potřebuješ?" zahuláká z kuchyně a já jí říkám. "Svědí mě oči jak cyp, dej mi něco." "Už se to nese miláčku." zabreptá. Je moc hodná, když mám problém nebo mě něco bolí, vždycky se o mě postará, ale co udělala teď, jsem vážně nečekal ani ve snu. Přijde ke mě, kapky nikde a stáhne si kalhotky. "Co děláš brouku?" "Jdu ti vykapat ty oči, tak si lehni miláčku." Jak jsem uviděl ten skvost mezi jejíma nohama, ležel jsem hned jak na ARU, ona si klekla nad mou hlavu a začala si třít kundu.

To byl pohled, klacek se mi stavěl jak svíčka a ta moje holubička si normálně nade mnou ukájela pičku. Teklo to z ní a její božské kapičky padaly tam, kde bylo jich třeba. "Lásko ještě do druhého oka." olízla si prsty v puse a znova jí začala ždímat. Krásně jí ta kunda mlaskala a já si mohl z toho dívání vyhonit na místě. Je báječná!!! Vydřela si kundu jen kvůli mě. Chtěl jsem jí lízat, šukat a odvděčit se jí, že kvůli mě dělá, co dělá. Řekni, který chlap má doma tak úžasnou ženu?

Myslím, že žádný! Jak mi vykapala oči svou kundí šťávou, přilnul jsem k ní a začal jí sát poštěváček. Má žena šílela, nádherně křičela a prosila, ať jí šukám, ale tak jak ona napínala mě, jsem napínal i já jí. Mnula se na prsou a tak krásně držela. Chytil jsem jí za prdelku a normálně si jí nasadil na obličej, aby můj jazyk cítila co nejhlouběji a ta mrška se mi z toho udělala.

Mám to moc rád, když vidím jak mou ženu vzrušuji. Svíjela se, vrtěla a já jí lízal, kousal po stranách a ona si mohla hlasivky vyřvat. Jak jsem jí vsunul do kačenky dva prstíčky, byla nejšťastnější. Házela na mě očkem a pořád naznačovala, že i její prdelka je k mání, ale potom fiasku minule jsem nechtěl riskovat čistou sedačku a tak jí říkám. "Kotě, dnes do zadku ne!" Mrkla, že chápe a já jí skolil pěkně na čtyři a vyšukal jí tu její úžasnou prcku, ocas mi tam sjel jak po másle a já jí šukal, až to muselo být slyšet i k sousedům. Hystericky řvala a prstila se přitom, přesně tak, jak to mám rád.

Chytnu jí za prsa a šukám kundu, až z nás lije. Je báječná, jak jí mrdám, zahučí něco, že jí v krku škrábe a já jí hned na to nabízím sirup na přírodní bázi. "Miláčku otevři ústa, za chvíli tě nic škrábat nebude, leda mé prsty v klínu." Usmála se jak kočička a já jí ho napumpoval až do krku a to stačilo jen jednou líznout a kapičky, které zaženou škrábání a bolest jí plnily dutinu ústní. Polykala poctivě a ještě se přitom stihla olizovat. Miluji svou ženu, já to říkám pořád, my dva by jsme si měli otevřít domácí lékárnu. 

Ona by se starala o kapičky a já o sirup. 

Po celém dni v práci, zas sotva koukám a jak dojdu domů, už volám na tu svou.

"Zase mě svědí oči, pojď mi je vykapat pipinkou lásko."

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři