Kontrola na nemocenské

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 1. v kategorii Články na přání, přečteno: 2318×

Byla jsem na nemocenské dlouho, týdny se střídaly a mě z toho ležení doma už kunda šimrala a tak mě napadlo zavítat na chat. Chápejte, dopřát si trošku toho mrdu a tak s vidinou jasnou zavítám do místnosti a lákám muže na takové to domácí mrdaníčko. Vycházky jsem neměla a tak jsem je zvala k sobě. Pánové to vítali a hned jak jsem si domluvila dva na devátou, utíkala jsem do koupelny, div si nohy nepřerazila.

Musím se upravit, napadalo mě. Hezky a vyzývavě se oblékla, rudou rtěnkou přelíčila rty a na pohled jsem vypadala jak vystřižená z časopisu pro pány, prostě jasná šukézní kundička. Sama jsem se na sebe nemohla vynadívat. Jsem kočka, pronesu před zrcadlem a vlasy ještě více rozcuchám, červené prádelko dodávalo všemu ten správný šmrnc a za deset minut devět zvonek...

"Čuráčci jsou tady" ...pronesu a s úsměvem na rtech otevřu dveře a povídám, aniž bych se rozhlédla pořádně.

"Tak si mě pěkně ošukejte, kunda už mě šimrá od včerejšího dne."

Ve dveřích nestojí dva, nýbrž jeden ale toho si všimnu vzápětí a povídám mu...

"Kdepak máš kamaráda?"

Chlapík na mě nechápavě hledí a já jsem ráda, že alespoň jeden dorazil a kleknu na kolena a deru se mu pod poklopec.

"Prosím Vás..." poví ale nedopoví ten chlapík v obleku a já už mu ho hezky stavím a dráždím se přitom na kundičce. Mám strašnou chuť na mrdačku, čurák se mu po chvíli zvedne ale pořád si něco ten chlápek brumlá pod nosem a chvíli na to, na mě dva kluci volají.

"Ty jsi ale kurva, to jsi nemohla vydržet do devíti?"

Vytáhnu ocas z huby, koukám na toho chlapa, kterému hulím, pak na ty dva a jsem z toho nějaká nesvá... "Kdo je kdo?" Kluci přistoupí blíže a povídají mi, že jsme byli domluvení na devátou a já spustím na toho chlapa, kterému jsem kouřila.

"A ty jsi sakra kdo?!?" a on. "Já jsem z nemocenského.. Já jsem kontrolor."

"Och kurva!" zděšeně pronesu ale chápu. Zrovna teď, celou dobu se tu nikdo neukázal a jak se rozhodnu, zašukat si, už mi tu posílají kontroly! Chlápek zvážní a vytahuje nějaké papíry z tašky a vypadá, že s ním žádná zábava nebude a povídá... "Nemocného člověka si představuji jinak... Vy jste doma s jakou diagnozou?" a kluci zachraňují situaci a říkají..

"S nevymrdanou píčou"

"Co prosím?"

"Omluvte kolegu ale chtěl tím říci, že Darina je nymfomanka a paní doktorka jí doporučila klid na lůžku a mrdání doma. Pochopte, je hodně náruživá a v práci nedokázala vydržet. Všem jim vykouřila a kouřila denně... Už to bylo neúnosné a tak jí doporučili nemocenskou, aby jí přešla chuť zneužívat kolegy v práci."

Já koukám jak opařená ale kluci s kontrolorem diskutují zcela vážně, ten začíná být nejistý a já využiji situace a začnu mu ho kouřit znova.

"Prosím Vás, nechte toho!" huláká a snaží se mě odstrčit od svého rozkroku, ale já se nedám. Musím mu vyhulit, možná pak bude příjemnější a nebude tak prudérní... Kouřím mu až mám boule za ušima a kluci do něj valí hlášky o mé diagnoze dál. Chlapík to nedává a za chvíli mám celý obličej od jeho mrdky.. Krásně hřeje v tomto zimním počasí a zvu je dále, abychom sousedy nepobuřovali... Chlápek pozvání přijme a říká mi.

"Budu muset zavolat paní doktorce, abych se ujistil o vaši nemoci..." a já s hlavou sklopenou pomalu propadám zoufalství a ten jeden z kluků mu říká.

"Tak vykouřit čuráka, to by se ti líbilo a ještě tady budeš držkovat jak nějaký spratek?"

Ujeli mu nervy a já se mu nedivím a druhý na to.

"Však se kontroluje jestli je doma a tady Darinka je pořád doma, tak nechápu o co Vám jde?"

Chlapovi pomalu ale jistě dochází, co tu bylo domluveno a vypadá, že chce dělat potíže a tak klekám k jeho rozkroku znova a snažím se jej přivést na jiné myšlenky. Klukům se to líbí a tak si stáhnou gatě a honí při pohledu na nás čuráky... Chlapík chápe nejspíše celou situaci a pak mi povídá..

"Tak se otočte zezadu a pak můžeme na celou tuto situaci zapomenout..."

No jak to dořekl, hned jsem stála zády k němu a nechala ho, aby si mě na místě vymrdal. Stál mu jak stožár a on mi ho našrouboval do zadku a úplně úžasně mrdal, až jsem se propadala k rozkoši na druhou o které jsem týdny snila. Kluci mi cpali své čuráky do úst a já se nechala ošukat kontrolorem. Bylo to úžasný, po vycákání do mého zadečku se slušně rozloučil a popřál mi hezký den, jen co vypadl, kluci si mě podali ze všech stran, a ucítila jsem jejich péra všude. V píči, v zadku, ale i v pusině... Celá od semena spokojeně oddechovala a druhý den mi na zvonek zazvonil další pán, hádejte jaký? Nejspíš se to rozkřiklo a v době nemocenské jsem si přišla, poté, každý den na své... Už ani nemusím na chat a poctivě mě hlídají, zda jsem doma a stále při chuti. S takovou se do té práce, snad ani nedostanu a ti dva? No jasně, že se staví, vždycky mě zkontrolují, jestli nepotřebuji zašukat ještě jednou... Vážně si to užívám, není nemocenská jako nemocenská a chválím tímto kontrolory, že svou práci dělají poctivě a hlídají, zda to někdo nefláká a netrajdá si po venku místo toho, aby ležel doma...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:49
Skvělý kontrolor smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:25
Důkladný a vyloženě ukázkový... smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedenáct