Moje malé noční extempore

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 1. 2013 v kategorii Články na přání, přečteno: 1211×

Jsem poslední dobou tak strašně unavená. Nevím čím to je, ale usínám už u zpráv a v osm večer jsem tvrdá a nevzbudí mě ani kdyby hořelo. Jenže místo toho, abych se vyspala a ráno byla fit, se probouzím kolem druhé v noci a nemůžu spát. Chodím po baráku a přemýšlím, ráda bych si zašukala ale otravovat někoho v tuto noční hodinu se mi moc nechce. Usnout už nemohu a tak popadnu Maxe a jdeme se projít tichou ulicí. Všímám si, že už druhý den na stejném místě stojí kamion. "Co tady chce?" Že by nějaký frajer jezdil ošukávat mé sousedky?

Zvědavost mi nedá a tak přes okno šmíruji chlapa, který asi taky nespí. Lampička u něj slabě svítí a podle stínu mám dojem, že muž nejspíš onanuje. Mám já to štěstí! Mě ta moje taky každý večer zlobí, vlhká se probouzím a ocenila bych důkladnou péči na mé skulince. Chci si zapálit cigaretu ale zjišťuji, že zapalovač zůstal doma. No tak co, alespoň se seznámím. Zaťukám na dveře a pohledný muž si stáhne okýnko. "Ano?" "Dobrý večer. Já vyběhla na rychlo a zapomněla si zapalovač, neměl by jste náhodou?" "Ale ano, určitě se tu najde, vydržte."

Já držím, co bych nedržela a za moment otevře dveře a zapálí si se mnou. "Co tak sama a tak pozdě?" "Venčím psa." "A to se nebojíte?" "Čeho prosím Vás, všechny tu znám." "Ale mě určitě ne." "To sice ne ale Vy by jste mi snad neublížil." Muž se pousměje a já na něj koukám jak na obrázek boží. Já netušila, že chlapi co řídí tak velké káry jsou sexy. Měla jsem vzato, že kamion řídí tlustí oplzlí dědci a toto je docela milé zjištění. Usmívám se na něho a je mi v jeho přítomnosti hnedka veseleji, říkám si... "No tak chlape, odvaž se, udělej ten první krok" ale Mirek byl takový zdrženlivější, asi nechtěl udělat špatný dojem.

"Jak dlouho tu budete?" "Ráno vyjíždím." "To je škoda." Míra se pousměje a povídá... "Ale." "Je, co, když mi bude scházet zapalovač?" "Tak si vezměte ten můj na památku." "Vy jste hodný, děkuji, taky bych Vám ráda něco dala." Mirek se ušklíbne a houpne mu v gatích. "To jsem zvědav co to bude..." Já myslím na sex ale nechci působit jak flundra, udělám ze sebe naivní pipinku a poprosím ho, zda by mi kamion neukázal zevnitř. Byl ochotný a jak tak pokukuji všimnu si, že má na notesu otevřené mé stránky.

On fakt žhavil péro, kdyby tak tušil, že má hlavní aktérku přímo před sebou. Pozastavím se u notesu a mu tváře zrudnou, asi znejistěl, možná se stydí a já mu povídám... "Dobrý web." "Znáte?" "Jak pak by ne." Jako by Mirkovi spadl kámen ze srdce a hnedka mi začal povídat, jak žhaví špičku při cestách. "To já taky tu mou čas od času projedu." "Vážně?" "Ano, však je to normální." Mirek mi nabídne teplý čaj a chvíli si povídáme ale já bych o půl čtvrté ráno, ocenila protažení kundičky a říkám mu. "To neříkejte nebo tu vyteču." "Jsi vlhká?" "Začínám být.." Vidím jak mu stojí a vyprávíme si o článcích, které nás vzrušují a když si přisedne ke mě, pička mi mlaskne radostí.

V podvědomí si říkám. "Vydrž bude!" a jak přejedu Mirkovi po kládě, jde jeho ostych stranou a sjede rukou k mým ňadrům.. "Máš je nádherný!" svléknu se před ním a popoženu ho. "Tak si pohrej, když máš tu příležitost." Neváhá a pevně mě chytí kolem pasu, líbá po těle a jeho ocas je tvrdý jak ten kámen. Jen co polaská mé tělíčko, zatoužím po jeho klacku a pěkně mu ho sjedu od špičky až po kořen. Je tak jemný a pevně stojí, že nasednout jsem musela.

Chytí mě pevně za boky a přiráží na svůj kůl, že já v záškubech vrcholím a držím ho lehce kolem krku, pak se spustím k zemi a on mě líbá v pod bříšku a já s hlavou zakloněnou si užívám a sténám. Chci si zašukat pořádně a tak mu naznačuji, že může kdekoliv a on si mě točí zády k sobě a je potěšen, že může i do zadečku. Bylo to tak příjemné, po pár polohách stříkal hotovou lávu a i má pička si přišla na své a jak jsem dorazila domu, napsala jsem tuto povídku a pevně doufám, že Míra teď už ví, koho tehdy v kamionu mrdal.

S přátelským pozdravem Sexy Lucca 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět