Mrdala jsem s bezdomovcem?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 1. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2515×

Moc kouřím, já to vím. Denně stáhnu i čtyřicet cigaret. Chutná mi to, voní mi to a největší chuť se dostaví večer. Pustím si lehce erotický film a tahám jednu za druhou, že by to bylo zapříčiněno tím, že jsem sama? Možná ano v puse mi chybí něco na šlukování a tak pokaždé hmátnu po cigaretě i když vím, že je to nezdravé. Zrovna včera, kolem deváté, jsem už měla plný popelník a film byl sotva ve čtvrtině.

Vysypávám jej jen, když je vrchovatě zaplněn, ale včera v noci jsem musela vstát a přemoct se. Kašlu na to, film je nezáživný, vyhulila jsem za půl hodiny to, co obvykle za dvě jdu spát. Otevřu okno, abych trošku vyvětrala, skočím na toaletu a když se vracím zpátky do postele, odkud jsem sledovala televizi, nerozhlédnu se kolem sebe. Zhasnu světlo, vypnu krám, okno zavírám a skáču do vyhřáté postele, kde se toužím udělat alespoň prsty.

Pod dekou mi je příjemně teploučko, svléknu se do naha a rukou se ohmatávám. Bradavky mi tvrdnou a má ručka už kliká na poštěváček. Je až neuvěřitelné jak rychle zvlhnu. Masíruji si pipinku, až mi z ní teče, třu rukou mezi nohama, až se dostaví vzrušení a já potichoučku sténám a s přivřenými víčky sním jak by mi toto dělal nějaký muž. Mít tak chlapa, pobrukuji si, když najednou znejistím a zdá se mi, že nejsem v ložnici sama. Vytáhnu ruku z kundy a tiše poslouchám, nic se neděje, asi se mi to jen zdálo a tak znova honím můj poštěváček a oddávám se snění, když do toho zase uslyším to šustění a něčí vzdychání..

"Proboha!" Mám strach, vždycky jsem si říkala, že si koupím lampičku a teď toho sakra lituji a bojím se vstát. S hrůzou sleduji pokoj v němž ležím ale je tma, roleta stáhla a tak nevidím ani na krok, ale vím, zcela jistě, že nejsem v ložnici sama. Sžírá má strach a hrozná křeč.. "Co když je to nějaký vrah?" ani ten mobil po ruce nemám, abych napsala někomu zprávu, nedej bože zavolala.. Co teď? Tak moc se bojím, že zajednám v afektu a vyskočím z postele. V tom mě někdo chytí za nohu a nakřáplým hlasem povídá.. "Lehni si zpátky kotě" začnu ječet a bráním se muži, který mě osahává.

Děsně smrdí a já jsem jak nepříčetná, kopu do něho, plivu mu do tváře, mlátím ho pěstí do zad, když mě nabere a hrůzou mi stojí chloupky snad i na pipině.. "Táhni z mého bytu!" Nejradši bych si zakouřila, ale ani to mi není přáno. Muž mě povalí na postel a čichá k mému tělu. Je mi to nepříjemné, slintá a zdá se neupravovaný. Moc chlupatý a všechno mě škrabe, beztak se neholí a páchne po laciné vodce.
To bude nějaký šupák. To byl vrchol, vyčítala jsem si, že jsem větrala pokoj, když už bylo tolik hodin, nepodívala se vlevo vpravo a kvůli neutěšené pipince se vyvalila do postele, aniž bych se přesvědčila, že jsem v ní sama.

Chlápek mi začal lízat skulinku a ta mrcha mi z něho ještě vlhla více, třel mi rukou v klíně a pak dráždivě kousal bradavky, že já v té tmě ležela napnutá jak struna a těšila se, až mě nabodne svým hákem.
Jak do mě pronikl, slastně zavyla a přirážela prdelkou o jeho klín. Měl ho tvrdého a velkého a já při každém nárazu cítila jeho penis, snad až v žaludku. Byl neohrabaný, ale mě to vzrušovalo i to, jak mu tekly sliny z huby a dopadaly na mé rozechvělé tělo.

Chtěla jsem to a svíjela se jak had, jen abych si užila trochu píchání a už ani neřešila, s kým že to mrdám. Obrátil mě na bříško a lízal mi prdelku, jak do mě zajel po druhé, já se udělala a hladila na pitce, jak mi bušil do zadečku a to byl vrchol rozkoše. Teplá mrdka se mi lepila na zadečku a já se po chvíli chvění otočila a olízala mu ptáka, velkého jak dlouhého od základu v pusince a mu se naježil znova. Píchal mi tlamičku, až se mi tvořily boule za ušima, mé vlasy namotal na ruku a tahal mě za ně, když jsem mu sjížděla péro a teplé semeno mi nacákal do úst a já to z něho tahala jak vysavač a olizovala se přitom.

Skvělý! Absolutně spokojená se zvedám, zatímco frajer se válí v mé posteli. Rozsvítím světlo a hrůzou se mi naježí vlasy na hlavě.. "Mrdala jsem s bezdomovcem?" Po mém zděšení byt opustil stejnou cestou, kterou ke mě přišel a tašku s odpadky si u mé postele zapomněl. Dnes ráno jak jdu do práce, koukám cestou na ty vyvalené žebráky u zastávek a vím, že jeden z nich mou pitku v noci píchal. Jsem vlhká, ale zároveň zhnusená. Proč zrovna mě nemůže mrdat nějaký normální chlap, řekněte mi?

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvě