NEZBEDNÁ VNUČKA

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 11. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2416×

Dědečka jsem měla vždycky moc ráda, ale s léty už nebylo tolik času na to, abychom se vídali a jednou jak přijdu z práce domů, slyším jak se naši hádají "Ten tvůj táta je pěkný prase, prstoval mě, když jsem spala!" "Co to meleš Jarmilo, že tě hanba nefackuje, mluvíš o mém otci, kolik jsi toho zas vypila?" "Ani ťuka, prstil mě" a táta mámě vlepil jednu výchovnou, ona s brekem odešla do ložnice. Přede mnou volný víkend a já si řekla "Asi zajedu za dědečkem"

Ale našim jsem řekla, že jedu za známou do Čech...
Vždycky jsem byla taková perverzní, sledovala naše jak šukají a když táta po chlastě dřímal, honila jsem mu pod stolem a kdyby to platilo, jaký táta takový syn, tak si možná i vrznu.
Vyfintěná stopuji u cesty a pevně doufám, že mě nějaký obtáhne, ale marná sláva, zastavila mi ženská a ani ta na mě chuť neměla, i když jsem jí naznačovala, že bych se nebránila ničemu. Za hodinku na vsi u dědy a já z těch představ, co se bude dít vlhla přímo na chodníku.

"Marto jsi to ty??" křičí na mě paní Ondrušková "Dobrý den"

"Co tady děláš Martičko?"

"Jdu za dědou"

"A vaši tě pustili?"

"Pustili jakpak by ne, jinak bych tu nebyla"

"No já jen, že jak tu byla máma, tak hrozně křičela"

"Ale znáte mámu, ta je pořád v limbu, ta řve i doma"

"Já vím Martičko, ale i tak... teď bych tomu i věřila"

Chvíli jsem ze starou Ondruškovou klepetila a pak s úsměvem na tváři zavítala do baráku dědečka

"Ahoj dědo!!"

"Jarmilko jsi to Ty?"

"Já jsem Martička"

"Která Martička?"

"Ta od Jarmilky" Děda byl zas naložený v chlastě a já se radovala, dneska to bude hustý dědečku, povídám si sama pro sebe. Trochu popijeme a pak mě děda prosí, abych mu pověsila obrázek na stěnu. Ach jo, jak je starý, tak je hloupý, nic neumí, ale co bych nepověsila, aspoň se mi podívá na pičku zespodu.

Děda přinese obraz a uvelebí se na sedačku, a já nad ním skáču, a jako že hledám vhodné místo. Dědek jak viděl mojí pičku, hned si určoval kam s obrazem a mnul se mezi nohama. Těšilo mě to a hezky jsem mu tam předcvičovala jen, aby mu pořádně ztvrdl. Když dědovi stál jak svíčka, povalil mě gauč a začal mi jí lízat, chtěl tu mojí pipinku a já se nebránila! Vzrušovalo mě to!!! Pěkně mi jí jazýčkem hecoval a já si třela o poštěváček, a mohla se z toho na místě udělat. Děda je zvíře, hltal mou šťávu a já tekla, mnula se na kozách a chtěla jeho péro do pusinky. Jenže on byl tak ohromený mou kundou, že jsem si musela jeho klacek vytáhnout sama.

Už mu stál, trochu sem mu pokouřila a pak si na něj sedla. Ten staroušek mi laskal kozičky a já prožívala neskutečnou rozkoš! Udělala jsem se dvakrát, ale tak jak s nikým. Dědoušek mi scákal pipinku a já prstíky stírala semeno z ní, a olizovala si prstíčky. Taková dobrota, čím starší tím lepší. Asi za dědou budu jezdit častěji, není moje matka kráva? Kdyby mu dala, jak si mohla užít, že? Teď už chápu, čemu je nevlastní.

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.44.*** | 4.4.2016 15:15
tohle se opravdu stalo?smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:43
V samotném úvodu mých stránek stojí, příběhy se nezakládají na pravdivých událostech, mnohé z povídek právě vznikaly na přání a tak nesmíš vše brát vážně, i když není vyloučeno, že se v tom nikdo nepozná, co člověk, to příběh...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a třináct