Na Bazalech už si nezamrdám

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 25. 8. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1836×

Tak jsem se dival včera na zpravy, pry BANIK se bude stěhovat z Bazal do Vitkovic. Do piče prace! Volam kamošovi a ten mi řika, jdi do piče zrovna demonstrujem neruš. Kurva fakt že jo, Banik na Bazalech konči to je v prdeli, co ja se tam namrdal, jak kluci hrali. Ja si vždycky z podia vytahl nějakou tu piču a šukal ji při zapase. Horši bylo jak synci prohrali, to schytala pak i ta děvucha za ně par kopaček do hlavy a hned bylo po sexu, ani vystřikat jsem se nemohl, jak to bylo 2:0 rozumiš.

V piči s nima.. to mě kluci vždycky zklamali a ja chtěl jit fandit za Spartu, ale kamoš mi řika, zkus tě zabiju a nejen ja přiště vyhrajem. Piču vyhrajem zas 3:1 co je s vama kurva, hulakam na Bazalech a lidi piskaji "Mrdam na vás" zaječim s kořalkou v ruce a už si beru sebou i tu piču z prvni řady. Hezka roštěnka hlasivky si mohla vyřvat jak kluci dali gola a ty jeji ciciny, ta je měla, jdu za ni a řikam ji pičo, pojď stejně to zas projedem.

"Běž do hajzlu čuraku, my to vyhrajem" "O co že ne?" Tuž placli jsme si a děvucha slibila, že jak vyhraju tak mi nastavi i tu prdel, taka nabidka se neodmita rozumiš a jak bych vyhral ja, ošuka mě i kamoša. Sedim s nu na lavičce jakasi rozvyklana..  Cele to tu je na piču a jak to kluci rozjedou na plne pecky, převraci se mi žaludek jak sa těšim, ale stejně nezklamali a zase dalši zápas projeli.

Že ja pičus to furt chodim, kurva, chytnu tu čubku a řikam ji, dnes budeš brečet pičo, kamoš natěšeny, že ma aspoň kde zašukat. Bo vite, taky hnusny synek ma o děvuchy nouzi, to není jak ja, on je meterosexual, ale hnusny, fuj chlap, aj mě se zrobi zle jak ho vidim..

Děvucha beči a prosi mě, toho ne, nemaš jineho a ja na nu, pičo, vidiš tu kohosi a ona zakyva hlavou, že ni, ale domluva padla pičo, dupat budeš, ja tě jebu. Eště ty mě naser a budeš bečet dvojnasob. Tak pitka stahne kalhotky a řika ale gumou, či já ji nosim, běž do piče s gumou a vytahnu saček, aby nebreptala.

Tuž ho hodim na ptaka a přijdu si jak uchyl největši, strčim ji to do píče a ten chumaj stoji a nic nerobí, tak křiknu, co čumiš cype, dej ji ho do pusy, děvucha hlavou krouti, že ni, pyty to nechcu, drž hubu kurvo, sazka padla.

Ten kamoš stahne teplaky a cpe ji ho do držky, ale ona ani kuřit nechce, tak střidačka ty pičo abys neřekla, vytahnu ho z kačeny a ona rada, že mi vykouři, ale mu ne. Tak se měnime, začne křičet, dej mu saček, takoveho do pičky nechcu, jak nema gumu ..tuž tu maš, podam kamošovi a on ji ho, jen co nasadi ten igelit, hodi do kačeny až se otřepe.

Mě krasně kouři, ještě že tak, usměv se dostavil a ja za chvilu, kropil jeji pusu a ta tak pěkně sala, až se mi chtělo šukat zase, už budeš pičo, kamoš že jo za chvilu. Šuka ju, ja čekam, pak bez igelitu, kočko sorry, v tom je mrdka od teho chuja .Holka fajna, řika ty můžeš a ja ji naplno dupčim u tribuny, až se zem otřasa jak ta čubka ječela.

Kamoš civi na schodech a počita nam čas, hej pičo už ju šukaš 20 minut a co ma bejt cype, či jsem ty.. Holka dobra aj dupu povolila a jak jsem ji ho tam napumpoval, ta kvičela ještě vic, ale kdo to ma vydržet, vytahnu čuraka, aby neřekla a ona saje zase, chutna ji, jde to vidět. Jak je vyšukana, jdeme na pivko, aby neřekla.  Tam ji předhodim čurakům ze Sparty a jdu do piče, pro dnešek jsem vymrdany aj namrdany dosti, no ni? 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.14.*** | 7.4.2016 13:59
Jo baník píčo fcb smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvě