Načapal mě s trychtýřem

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 6. 2. 2013 v kategorii Články na přání, přečteno: 5004×

Dneska jsem se rozjela a užila si doma do libosti. Prostě mě to chytlo, šílená chuť, vrazit si do té mé mokré kundičky něco a trochu si pohrát. Celý ráno jsem si psala na chatu a kundička mě u toho pořádně srbila, chtěla jsem sex a přemýšlela nad tím s  čím si to udělám. Vešla jsem do kuchyně a hledala předmět doličný, kterým ukojím tu mou svrbící kundu. Chodila jsem jak mě bůh stvořil a pořád se hmatala, bradavky mi stály vzrušením a z kundičky teklo, při pomyšlení jak si to dnes užiju. Stála jsem v kuchyni a hledala vhodný předmět do té mé díry, ovoce doma žádné a když jsem otevřela šuplík do oka mi padl trýchtýř, chvíli jsem se mlsně koukala a pak dostala nápad.

Udělám se s trýchtýřem, lehla jsem si na podlahu celá nahá,  hezky mi to chladilo záda a nalila si skrze trýchtýř do prdelky i kundičky  trochu džusu. Jenže v tom vešel do kuchyně můj přítel Petr, neslyšela jsem ho a viděl mě. Stál a nevěřil vlastním očím a jen zvolal.

"Wau!"

Přistoupil ke mě blíž a začal mi dolévat skrz trýchtýř džusík do kundičky, dokud nebyla krabička prazdná. Masiroval mi pičku a hezky přitom prstoval. Byla jsem ráda, že se mu takhle líbím a vzrušuji ho. To byla taková rozkoš, vzrušená a hezky nadržená jsem vytáhla z lednice druhý džus, připravila si vše ke svým hrátkám s Petrem... Ten už si ho taky hezky honil a já znova lehla na podlahu a vrazila trýchtýř do zadečku zase, hezky s ním sjížděla tam a zpátky a prstíky dráždila svou kundičku, poté vzala kelímek v kterém jsem měla nachystaný džus a slila ho přes trýchtýř přímo do prdelky...

"Och!"

Teklo to všude a mě to hrozně hecovalo, takhle jsem to ještě nikdy nezkoušela a to mi věřte... Já zkusila ledacos, slízávala jsem, kde to šlo ze sebe džus a pořádně přitom trýchtýřem šukala zadeček, pak jsem si vyprstila kundičku a přišla k vrcholu...  a na podlaze sténala blahem. Petr to nevydržel a vrazil mi péro do kundy a šoustal mě na zemi, líbilo se mi to a on mě dupal jak zvíře, celá mokrá a spocená, jsem vřískala blahem, tak užasný sex...  Petr mi ho chvílema dal i do prdelky,  aby obě dostaly pořádným čurákem a hezky přirážel a pevně mě držel za boky, pak ho to chytlo, vrazil mi ocas mezi kozy a chvílí sjížděl k pusině a zpátky, vystříkal se mi na kozičky... A já poté jeho čuráka hezky v puse očistila od semena.

"Nádherný kotě."

Zvolal a já pěkně vyšoustaná za pomocí domácích potřeb a hlavně Petra, jsem vstala a nalila nám nový džusík, který jsem pozřela tentokrát už  ústy,  abych se trošku schladila.

Krásná zkušenost s chutí zkusit to znova...


Třeba s teplým mlékem...

Petr souhlasil a já byla spokojená...

"Och, bylo to skvělý!"

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a dvě