Nevěrná coura

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 2. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1312×

Táhli jsme ho vší silou do koupelny. Vzpíral se a pořád sebou mlátil a já mu povídám.. "Bořku snad nebudeš špína! Jen ti umyjeme čuráka." Hlavou mi naznačoval, že o mytí nemá zájem, ale na rovinu, občas mu to v klíně nevoní a teď, když mám nového chlapa, nebudu si dělat ostudu! "Pohni sebou ty kůže líná!" zaječím, že mě muselo být slyšet snad až ve sklepě a dokopu svého přítele do vany. Tam z něho stáhnu uniformu, pustím na plno sprchu a pořádně mu toho ptáka opláchnu vodou. "Hajzle" pobrukuji si a ten skvělý píchač si sedne naproti mě a sem tam plácne Bořkovi po ocase.. "Nic moc, co?"

"On za to nemůže." "Ale může, nezastávej se ho! Kdyby šukal pořádně, nemá ho jak žížalu." Úsměv od ucha k uchu na tváři mého nabíječe mě rozproudil a já dala ledovou, a stříkala na mého, že se o něj pokoušel po chvíli kolaps. Normálně se vyvrátil, jak by byl narvaný.. "Co děláš idiote?" proplesknu ho a jak je při vědomí, ujme se ho Daniel a hodí ho přes rameno.

"Vstávej ubožáku, takhle se shazovat.." a já ladnými krůčky kráčím za nimi a na moment se omluvím, abych si mohla obléct něco rajcovního a pak před nimi zatancuji. Jak vstoupím do pokoje. Bořkovi div nevypadnou bulvy a od Daniela sklidím potlesk jak v Národním divadle.. "No Aleno jsi vážně sexy, pojď na mě.." a já šla a laskalo ho po těle, on mi polibky oplácel a Bořek jak hlupák, ležel na posteli, svázaný a tupě hleděl.. "Co s ním provedeme?"

"Budeme ho trápit.." naše pohledy se střetly ve znamení souhlasu a já za chvíli ucítila jeho teplý úd v sobě. Pasoval mi do pitky na míru, celý ve mě a při každém nárazu jsem hlasitě řvala a mnula se na prsou. Nejdřív jsme si klasicky zašukali, co by jsme to byli za lidi, ale jak se o Daniela pokoušel výstřik, říkám mu.. "Postříkej toho cypa.." a Dan se postavil jak kulturista, krapec pohonil a od půl pasu nahoru ho pocákal spermatem. Lízala jsem z Bořka jeho semeno a svíjela se před ním, až se mu zvedl ocas a určitě by si taky rád dupnul.

"Chtěl by jsi?" kýval hlavou, že ano a já mu odlepila izolepu z úst, a dala mu tu svou sladkou píču vylízat. Hltal jak pes a já položená na něm s hlavou zakloněnou, kouřila přitom Danielovi, kterému jak jinak opět hučelo v kládě. Bylo to tak strašně sexy. Jak mi vylízal studánku, otírám se píčou po něm a aby neřekl, sjedu rukou k jeho bimbasu, až si stříkne. "Ty čuně! To se dělá?" Bořek byl vzrušený a já se znova nechala nabodnout, a líbala Bořka na ústa, zatímco do mě bušil zezadu Dan. Takové tlaky, orgasmus se u mě střídal jak na kolotoči a já vřískala blahem, a chtěla jeho péro do všech dírek. Ošukal mi píču i zadeček. Kouřila jsem mu a prstem šťourala do prdele, a všechno mi to přišlo tak přirozené, že jsem obrátila s pomocí Dana, Bořka na bříško a taky mu prstíky roztáhla půlky, abych zajela i do jeho zadečku.

Udivilo mě, že se nechal! Jenže Dan mi odhodil ruku stranou a šeptl do ouška.. "Sleduj.." a tlačil do jeho zadnice svou ruku a Bořek ječel vzrušením. Daniel ho normálně udělal! Na posteli louže a já nechápavě civěla. Posadila jsem se na kraj postele a zírala na to, jak Daniel líže Bořkovi zadek a pak i přirození, ten se zavřenými víčky nevnímal a hladil ho po hlavě se slovy.. "Nepřestávej!" Jak dva buzeranti! Já byla v šoku, rozumějte. Toto bylo hustý a jak ho měl vzpruženého i Dan, dal ho Bořkovi do pusy a já ze vzteku skočila na péro Bořka.

Šukala se a snažila se nevnímat, co se to děje. "Pane bože, sodoma gomora."
Bořek hltal jeho penis a kouřil mu ho, jak profesionální teplouš a já si šukala vagínu, a zírala s pusou dokořán. Jak si hoši užili, nějak se scukli. Dan rozvázal Bořka a pak mě oba převrátili na záda a šukali naráz. Plnou píču i zadeček jsem najednou nikdy neměla a tak mi to působilo silné stavy rozkoše, a já si div hlasivky nevyřvala, jak mě to hecovalo. Šukali jsme, až ze mě teklo, celá od spermatu jsem si přišla jak pomazaná lepidlem a pak Daniel povídá.. "Co s ní uděláme?" Bořek plný pomsty, ale zároveň dobře vystříkán poví.. "To samé.." ale o tom zas jindy, protože je pode mnou louže, jen co na to vzpomenu. Takže, mějte se a třetí díl bude co nevidět. Zatím...

http://lucie.quicksnake.cz/Tvrdsi-sex-na-prani/Perverzni-trojka

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a tři