Nikdo není dokonalý, pojď si zašukat...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 3. 2011 v kategorii Články na přání, přečteno: 2106×

Kamarádka mě přihlásila do pořadu. "Nikdo není dokonalý." Velice jsem se styděla za své povislé prsa a vytahanou prcinu. Nikdy jsem nepatřila mezi nějaké sex bomby a tak jsem měla před každým chlapem mindrák. Nerada se svlékala a nikdy se neuměla s žádným odvázat. "Chlapům jde jen o sex! Je jim jedno, že je máš jak vemena.." povzbuzovala mě Bára, která na tom nebyla o poznání líp. Po třech dětech měla prdel jak vrata do stodoly, ale kozičky oproti mě byly na oko lepší. "Jak ty to děláš?" "Nechám si na ně stříkat od starého, pokaždé to ztvrdne a já to nechám hodinku působit, díky tomu, je mám tak povedené.." Hold vynalézavá baba, pomyslím si, ale když už jsme u toho, tak si rýpnu a dodám. "Na řiť ti ale nacákat zapomněl, co?"

Bára se ušklíbne a povídá. "Tu mám takovou, protože tam mě můj šuká od rána do večera." "Cože a proč tam?" "O čtvrté nestojíme, mě stačí málo, jen, aby chlap zatřepal trenkami a zase chodím v jiném stavu.." "Och, to máš blbé" pomyslím si a už chápu, proč má tu prdel jak čtyři, chudák Bára, ani šukání do pitky si neužije. Když stojíme ve studiu, je mi příšerně trapně. V publiku sedí snad stovka lidí a jak na nás zahuláká moderátor, Bára se ladně nese a atmosféru, která se líhne davem si užívá.

"Tě péro, ta jí má jak kráva" zaslechnu v dálce a stojím jak dřevo.

"Hejbni sebou" zavelí kámoška a já jí povídám.

"Tys je neslyšela?"

"Slyšela, ale ser na ně."

To se nedá, já to prostě neumím ventilovat ani strávit, tak jí říkám.. "Jdi sama, to není pro mě" ale ta mrcha mě škubne za ruku a lidi tleskají.

"Dobrý den" uvítá nás solidní dědek v letech, který se nepozastavuje nad tím, jaké jsme a usadí nás do křesla a vzápětí dodá. "Nikdo není dokonalý" a rukou ukazuje na nás dvě a já jsem rudá, snad i za ušima. "Kokote!" neodpustím si a lidi se smějí...

"Tak jí ukažte Báro" poví kámošce a ta se zvedne pomocí ruky ze sedačky, vystrčí na publikum zadnici. "Pravá česká.." pronese moderátor a pleskne jí rukou po prdeli, až se jí půlky zatřepou a celá prdel se jí tam půl minuty vlní.

"To víte, můj muž rád do zadečku" a začne vykládat tu svou historku, až lidi zbystří ...a s pusou dokořán poslouchají její vyprávění. Tleskají, dav šílí a Bára jim děkuje a vrtí zadečkem.

"Teď Vy paní Simonko, čemu je máte jak dva lejna?" Mě bylo skoro do breku a nevěděla jsem co říct... Situaci zachránila Bára a chytla mi kozu do ruky a povídá. "Protože je má nejlepší kámoška a vždycky, když začne venku mrznout, točím si ty její kozy kolem krku, abych nenastydla." Chlapi vřískají a slyším jen..

"Já chci taky!!" a Bára mi začne žužlat bradavku a motá si kolem krku mé vytahané kozy, až mě pička zašimrá.

"A nechcete nám ukázat svůj skvost mezi nohama?" pronese nadrženě moderátor, který svírá pěst v dlani, aby zakryl ztopořený úd a Bára mi stáhne majtky a povídá. "Jak čepička od babičky." Stud šel stranou, jak si Bára položila hlavu do mého klína, a chtěla všem přítomným ukázat, jak si navléká mou pitku na hlavu.

Já tekla vzrušením, sahala si na ňadra a chtěla se za každou cenu udělat.

Lízaly jsme si na sedačce prciny a lidi v davu, honili své péra a ženský se nestyděly a taky svlékaly ze sebe věci, aby se český lid přesvědčil na vlastní oči, že nikdo není dokonalý.

Mnoho českých žen přiznalo barvu a hlásalo se. "Já jí mám... proto, že žeru jak kráva" a já se udělala a s pocitem absolutního štěstí, odkráčela domů ukojená. Hold, není se za co stydět. Každý jsme nějaký, no a ne? Díky pomoci Báry a pořadu nikdo není dokonalý, už nemám žádné mindráky a před chlapem se svléknu beze studu, však co? Některým taky stojí nakřivo!

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedna