Nymfa ve sklepě

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 1. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1807×

Ze všeho jsem hned vzrušená a přijdu si taková špatně vyšukaná, protože to snad není ani normální, abych měla broskvičku od rána do večera vlhkou. V určitých situacích je to příjemný, cítit vlhko v rozkroku, ale když jdete na pracovní pohovor, tak je to spíš přítěží. Já zrovna na jednom byla. Jsem lehce vzrušitelná, tak si představte tu situaci, na židli jsem se svíjela a třela pipinou o ní a nebýt lidí kolem, přísahám, já se tam normálně udělám jak s prachsprostá kurva.

Samozřejmě mě nepřijali, jelikož si všimli, co to tam na chodbě provádím a já šla s nepořízenou domů, ale cestou to beru kolem tržnice. Tam bylo těch kusu zeleniny jeden lepší než druhý a já byla zase krásně mokrá. Důchodců, jak by to dávali zadarmo a já jak jsem byla taková při chuti si říkám, co bych si jí neprotáhla. Obcházím domy a zkoumám, který vchod je otevřený, abych si jí mohla projet ve sklepě nejlépe hned a jak mi jedna babča otevře vrátka za záminkou.. "Dobrý den letáky" už si to svištím do sklepa a třu si cestou pičku. Pár schůdku mě dělí od rozkoše a jen co sejdu schody, stáhnu si kalhotky a pořádně si projedu poštěváček!!

Je celý nabubřelý a mě se chce mrdat! Jsem tak vzrušená a být tu tyč nebo jiné náčiní, hned bych si ho vypůjčila. "Ooouuu" hulákám ve sklepě s nohama do široka. Fest rozjetá a najednou se otevřou venkovní dveře a v nich stojí dědek jak z pohádky. "Kurváá to je nadělení!" zaúpí a v kalhotách se mu pomocná tyč zvedá. Hned jsem to zbystřila a prstem mu naznačila, aby šel za mnou. Dědek schody sletěl jak za mlada a poplácal mě po zadečku.. "Šupni se tam do rohu, tu by nás mohl každý uvidět" a já toho nadržence poslechla a po čtyřech lezla úplně dozadu. Dědeček šel za mnou po svých a já se s prdelí kroutila a pořád mě honila mlsná na pořádnou dupačku. Že je starý no a co!

V rohu dám nožky od sebe a on mi říká "Teď se předveď, jak si hladíš kočičku" a já olízla prsty v puse a pak s nimi sjela k rozkroku, pipinka mi mlaskala, já vzrušením hékala a dědula si třel kulky.. Jak jsem byla v tom zápalu, přisedl ke mě a pohladil mi mou kočičku, až jsem se celá zachvěla a mnula se na kozičkách "Šikovná děvuška si" pronesl a vytáhl si péro z gatí. Chutě byli a jaké. Nakloním se a dám mu pičku přímo pod nos a dráždivě mu saji ptáka v pusině, až dědek hučí a šuká mi rukou kundičku, až mi šťáva stéká po stehnech. Rozjetá jsem byla pořádně a tak mu otírám kundou tvář a on líže mé dírečky, a v kládě mu hučí jak by mu měl kokot prasknout. Pak mě srazí na čuráka a já skáču a šukám konečně už tu svou píču.

Jsem tak nadržená, že si ani nevšimnu druhého dědka na schodech. Ten jak to vidí, chytá se za hlavu a křikne.. "Stando jsi to Ty?" "Pojď Franto za námi, máme tu návštěvu.." já se na Františka podívám tím svým šukavým pohledem a on ho má v tu ránu jak tyč. "Ukaž dědku" breptnu a už mu vytahuji čuráka z kalhot, zatímco mě jeho kámoš prcá. Oba ze mě hotoví a chválí mě jaká jsem šikovná dcérečka a já oba přivedu k vrcholu, a nechám se postříkat jejich mrdkou po celém těle, ale tím, že jsem taková mrdavá, stavím ocasy znova a oběma lížu koule střídavě, až se jim ocasy zvednou a pak si lehnu na bříško, a nechám se od dědků ošukat do obou dírek a to Vám byla slast, plná od spermatu poděkuji a dědové na mě jen huknou.. "Přijď někdy zas" "To víte, že přijdu, pipina mě šimrá každý den!"

A od té doby, obcházím sklepy a prcám s kým se dá, není nad to si pořádně zamrdat, že mám pravdu?

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a dvanáct