Oranžové vesty

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 4. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1629×

Jsem hezká holka, ale vzrušují mě oškliví muži. Všechny mé kamarádky si potrpí na krásný chlapy s vypracovaným tělem a mě kalhotky zvlhnou z chlapa s bříškem, a ne příliš sexy image. Čím hnusnější, tím lepší, představuji si sex se zrůdou a ukájím si u toho svou nadrženou pičku. Kdyby jen ti krásní kluci věděli v čem je ten háček, mnoho z nich si totiž myslí, že jsem lesbička, ale opak je pravdou, ženský klíny mě vůbec neberou i když nepopírám, že se na porno s děvčaty nemrknu. Vzrušují mě jen nevzhlední chlapi, různého věku a postavení, čím víc je ubožejší, tím víc u mě zaboduje.

Kolikrát si sednu do parku a pozoruji skupinku bezdomovců a hrozně mi u toho kundička vlhne, ta představa, že jim dám tu svou sladkou kundičku vylízat.. "Och" Jsem už asi moc zkažená, co? Ale proti gustu žádný dišputát. Jednou jsem měla přítele, byl to obyčejný dělník a já se mu prořekla z čeho jsem pořád tak nadržená, když vidím všude kolem sebe ty socky s oranžovými vestami a on byl z toho jak u vytržení. Pták jak stožár a tu noc pozval k nám domů několik jeho bývalých přátel, prý jen tak, pokecat a já ve vedlejší místnosti ukájela tu mou lasturku, kochající se z těch ubožáku. Jeden z nich zaslechl mé hekání a otevřel dveře, můj přítel byl na mě hrdý a já pěti bídákům ukázala, jak se umím správně odreagovat..

Jeden, lepší než druhý a to bylo něco pro mě, ten nejstarší Pepa, zuby už ani neměl a mlsně se olizoval na židli, když mě viděl tak roztouženou a říká "Já bych ti s tím pomohl.." můj miláček mu říká "Tak prosím, čeká jen na tebe" a ten starý bezzubec, přistoupil ke mě a olízl mi štěrbinu..

Bože, to byla slast, chytila jsem ho za pleš a hlavu mu vytřela v klíně "Lízej mi jí a pořádně starouši!" a ten bídak, jak by ožil a sál mi poštěváček tak dráždivě, že jsem se z něj udělala .Další byl Venca, tlustý pán s brýlemi, vytasil péro a dal mi ho do pusy, a já mu kouřila, a ostatní jen tiše záviděli. Můj přítel vzal kameru a všechno natáčel, a já se jo snažila, abych pány uspokojila. Jen co mi scákal pusinku, klekla jsem na čtyři a požádala "Kdo mě vyšuká?"

Jarek, jak to viděl, sundal i tu oranžovou vestu a zezadu mi začal zbíjet pičku čurákem. Já řvala a Honzovi jsem kouřila u toho přirození. Chlapi byli ze mě hotoví, hned se vycákali, asi v životě nešukali takovou sexy kočku. Pak tam na židli seděl Bedřich, chudák, chodil o berlích a já klekla před něj, a pohrála si s jeho klackem jak nějaká kurvička. Chlapi hulákali mé jméno a chválili mě, jak jsem šikovná.. Popíjeli u toho lacinou vodku a já nahá každému z nich vykouřila, a chtěla od nich vymrdat. Ani netušíte jak mi z toho vlhne, už jen jak vzpomenu na tu noc. Jen co si mě opíchali, hodila jsem na sebe lehké šaty a zamířili jsme do nějakého pajzlu.

Všude sám ožrala a jak mě uviděli, hned jim bylo veseleji, těch pět se rozkecalo, jak si se mnou užili a ti ostatní se chtěli přesvědčit. Můj přítel mě prosil, ať to nedělám "To už je moc, ne?" "Lásko já to chci." "Ale tím jsme spolu skončili, jestli to uděláš!" "Hm.." a já udělala. Svlékla jsem se v hospodě a uvelebila na stůl a jeden po druhém mě přišel píchat. Byla jsem jak v ráji. Všichni ti chudáci nakrmili mojí píču semenem a já jim ještě děkovala. Myslím, že na tu noc nezapomene ani jeden z nich a co Vy, nechtěli by jste mi ošukat kundičku? Na vzhledu nezáleží, stejně se mi líbí oškliví.

 


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a tři