Ošetřovatelka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 1. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1806×

 

Vidíme je všude kolem, staré a bezmocné lidi, kteří by ocenili trochu pomoci a pochopení. Má volba byla jasná. Chtěla jsem se věnovat seniorům a pomoct tam, kde jí je třeba. Dnes už se nikdo nezvedne pro hůlku, která upadne dědečkovi při procházce a za to bych lidi, kteří procházejí kolem bez povšimnutí vyfackovala. Copak si neuvědomují, že budou jednou také staří?

Pracovala jsem pár let v domově důchodců a připadala si užitečná. Staří lidé mě měli velmi rádi a já měla dobrý pocit z toho, že jim pomáhám a dělám něco pořádného. Bylo mi kolem třiceti let a v tu dobu mě opustil přítel.

Nebyl čas se seznamovat a nedej bože s někým scházet, tak jsem byla delší dobu sama a jednou, bylo to na podzim loňského roku na mě dopadla deprese. Práce hodně, sex žádný a člověku to chybí, takové to příjemné a hezké laskaní.

Chyběl mi sex! Toužila jsem po objetí a chtěla cítit trošku vášně a jednou, jak Vám tak sedím na noční a piji kafe říkám si.. "Co ti staří? ..nechybí jim trochu pohlazení?" Zašla jsem za paní Danuškou, moc milá dáma letos 70 na krku a s tou ženou hovořila otevřeně.

"Chtěla bych se na něco zeptat, pokud se neurazíte." "Miladko Vy můžete na cokoliv.." a podívala se na mě. A já, jak bych cítila, že má pro mě plnou náruč pochopení a tak jí říkám.. "Nechybí Vám sex?" "To víš, že chybí, častokrát vzpomenu..." a začala mi vyprávět, jak si ze zesnulým manželem užívala za mlada.

"Je to těžký Milado, když žena zůstane sama, zatrpkne, najdi si někoho, byla by tě škoda.." pobízela mě a já jí objala jak svou babičku a odkráčela zpátky na sesternu, kde už na mě čekal pan ze sedmičky. "Copak, že nespíte Dalibore?" "Nemůžu sestřičko.." "Pojďte, já vám něco přečtu." "To budete moc hodná" a já zavedla starého pána na pokoj a vytáhla jeho oblíbenou knížku, a četla tak dlouho, dokud nezavřel víčka. Jak tak ležel, zvědavost mi nedala a já odkryla jeho pyžamo a dívala se na jeho úd. Jaký to musel být pašák za mlada, pomyslela jsem si, až mě pipinka zašimrala a jak mu natahuji kalhoty, a mám se k odchodu. Pan Dalibor špitne.. "Já to viděl." "Prosím Vás, nezlobte se." "Já se vůbec nezlobím, ale asi začnu jestli si nesednete zpátky na židličku." "Pane Dalibore" "Tak sedni a ukaž mi tu svou, mého jsi taky viděla a já jsem zvědavý na tu tvoji.." Jak to řekl, tak mi v ten moment pipinka zvlhla a trošku jsem se zdráhala vyhrnout sukénku, ale on mi přejel rukou po noze a já mu jí malinko ukázala, aby neřekl..

"Sestro já jí chci vidět celou!" řekl rázně a pořád mě u toho hladil, a já už byla taková celičká vzrušená a stáhla ze sebe kalhotky, aby se mi na ní podíval. Děda olízl rty a přejel mi prsty po ní a já se musela do rtů kousat, držet to v sobě, abych po něm neskočila. Jenže on mě překvapil a vytáhl si svůj penis s pyžama, a už nebyl skleslý a hezky mu stál.. "Sáhněte si, pořád pevný!!" A jak mě tak hladil a dělal mi dobře, sjela jsem ručkou i já k jeho penisu, a honila mu ho. On zabořil dva prsty do mé lasturky a já už nohu pokládala na postel, aby mi tu mou dírečku hezky protáhl, když už to dělá.

Hrozně mě to vzrušovalo a tak přivřu víčka, skloním hlavu k jeho údu a láskyplně mu kouřím klacek, on mi zezadu líže poštěváček.. Já byla plná vášně a chtělo to. Sedl jsem si na jeho penis a prcala se a on mě hladil na prsou, zhluboka dýchal. Plácl mě po zadku a příjemně laskal, až jsem se z toho udělala a zatoužila po jeho semenu. "Sestřičko to mi ani ta moje nedělala..." zabreptá a já z něj vycucavám všechno sperma a blaženě se usmívám. Sex mi opravdu chyběl, bylo to znát a tak jsem nějaký čas chodila k Daliborovi na sedmičku ho trošku potěšit, on mi za to krásně dírečku ošukal až jsem se svíjela a prosila, aby nepřestával.

Jenže všechno to krásné jednoho dne skončilo a já teď hledám práci jako domácí ošetřovatelka. Dalibor po tom incidentu jak na nás přišli zemřel a já se už teď svíjím v pokušení, až někdo zavolá a optá se.. "Můžete se nám postarat o dědečka?"  Starým lidem by se mělo pomáhat, vážně si myslíte, že jim sex nechybí?

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest