Pátek třináctého

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 26. 9. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2017×

"Pátek třináctého" A je to tady, zase budu mít smůlu celý den! Z nechutí vylézám z postele a ještě chytnu Ondru než vyrazí do práce "Zase piješ z toho kohoutku?" "Bože, za co??" zaběduje a já hulákám, od čeho jsou doma skleničky?? "Chlampeš tu, jako by jsme je doma neměli" "Já už radši jdu" pronese, než praští dveřmi a já si ze vzteku bouchnu pěstí do stolu "Zase mi nedal! To mi ten den hezky začíná a pak že nemám věřit na pověry"

Cestou do koupelny zavadím o stoličku, kterou si Ondra opět zapomněl dát stranou. Vždycky jak leze pro boty do té vrchní skříně, nechá stoličku na místě a nikdy jí neuklidí a já opět na podlaze rozprostřená jak ta pecka se sbírám ze země "Ten hajzl" Už v sedm ráno jsem značně protivná a všechno mi padá z rukou. Dokonce i zubní pastu si plivnu na vyžehlenou halenku "Do prdele!" Seru na nádobí a utíkám do roboty, snad tam se té smůly zbavím, ale kdeže! Jen co usednu za přepážku, prudí mě každý debil, který si jde zřídit pojištění "To je den!"

Jak se táhnu z práce domů, přeběhne mi přes cestu ještě černá kočka a mě div cyp nestřelí. "Zkurvený den" Doma bordel jak po výbuchu a na stole lístek "Vrátím se večer. Šel jsem na fotbal" "Čurák!" Všechno má přednost, ale chlívek doma a já to přece počká, ne? Po vypití dvojky bílého se chytám nádobí, zapnu pračku, yžehlím pár hader a v bedně zas běží nějaká kravina. Píšu kamarádce "Co nového?" a ona mi pošle odkaz "To si přečti" Lehce erotické čtení mě dostalo do varu a píšu jí "Co s tím, když chlapa nemám doma?" a ona mi odepisuje "Tak se udělej sama, ne?"

Má recht. Ondra se vrátí bůh ví, kdy a já bych trošku odreagovat potřebovala. Ale čím se udělat? Okurky jsem nekoupila, banán byl měkký jak ta sračka a jak tak chodím po kuchyni, napadne mě, co tak Ondrovi tu vodičku trochu osladit? Pořád pije z kohoutku! Sklenky nepoužívá, vylezu na linku, dřepnu nad dřez a normálně otírám vlhkou kačkou o vodovodní baterií. "To bude Ondrášek koukat" Trošku víc mě to vzrušilo a tak se napínám jak struna, abych můj poštěváček otřela o kohoutek. Vzrušená jak hrom se udělám a ještě si u toho pouštím vodu. Díky bohu za žaluzie, kdyby mě tak od cesty někdo viděl, myslel by si, že nejsem normální.

Hodně mě to vzalo, pouštěla jsem si ledovou a střídala jí s vařící, trubička se zahřála a mě to hřálo na pitce, jak jsem po ní klouzala. Rozkoš střídala slast, škoda, že to není ohnuté nahoru, hned bych si na tom kundu projela, ale i tím sjížděním mi to udělalo dobře. Po orgasmu, seskočím z linky a vše nechám jak je a usedám na gauč...

Za chvíli dorazí Ondra a jeho první kroky vedou do kuchyně. Jde se napít! Skloní hlavu, otevře ústa a pustí si vlažnější vodu. Chvíli to v puse drží a pak kouká po dřezu a vidí jak je upatlaný. Polkne a povídá "Co si tu dělala?" Neodpovídám a mu to nedá a napije se znova, a pak jde za mnou, a podezřele kouká. Zdá se mi, že tuší a on mi říká "Ty jsi to něčím stříkala?" "To víš že jo" Vytřeští oči a optá se čím a já na něj "Hádej brouku" Ondřej chodí po bytě a pořád mu to neleze do palice. Pak přisedne ke mě a já se schválně pičkou šponuji k němu a mu jak by se v hlavě rozsvítilo "Ireno?" "Co?" "Ty vole... jak si to dokázala?" Ušklíbnu se a Ondra chce vidět na vlastní oči, jak si ukájím pičku o kohoutek ...za slabšího přemlouvání si dám říct a ukážu mu to, on ho má v tu ránu jak kámen. Shodí mě z linky a otočí zády.

"Šukej lásko" zavelím a on proniká do mé žhavé díry, která při každém nárazu hlasitě mlaská a dostává pořádně do těla. Ohňostroj vášně a lavina rozkoše se dostaví, jak mě posadí zadkem na linku a nutí kouřit... já zezadu brnkám poštěváčkem o kohoutek a udělám se tak hlasitě, že i přes zavřené okno si lidi domyslí, co právě děláme. Bylo to skvělé! Jen co polknu jeho semeno, staví si čuráka znova "A teď mi to udělej v pokoji" nabere mě do náruče a šuká, dokud na hodinách neodbije půl noc a máme tu čtrnáctého "Super! Dneska bude určitě lepší den"

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.44.*** | 4.4.2016 15:33
mrdat se má stále bez ohledu na číslo v kalendáří smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:40
Tak jistěže...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a osm