Perverzní a neslušná

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 1. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1943×

Jak na Nový rok, tak po celý rok, moje máma začala z rána pít ve velkém. Pije už několik let a mohla by se řadit k světovým alkoholičkám, protože co vypije ona, snese málokterý chlap, ale já už si za ty roky zvykla. Už dopoledne měla problém, udržet se na nohou a já věděla, že zas celý den prochrní. Zavolala jsem Petrovi, abych si ten Nový rok trochu zpestřila a nečuměla na ožralou matku.

Přišel přesně. Byl milý, krásně voněl a jak mě uviděl v kratičkých šatičkách, hned se dožadoval sexu "Myško já tě chci" opakoval mi stále, a otíral se o mě svou tvrdou kládou, která mu hučela v gatích a mě z toho jeho otírání nádherně vlhla. Chtěla jsem si zašukat,  pořádně zamrdat, protože jak se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok, mě to nenechalo chladnou.

Stáhla jsem kalhotky a před Petrem přejížděla prostředníčkem po pipince. Hrozně ho to vzrušilo a my se začali mazlit a laskat po tělech, když už se schylovalo k samotnému mrdání, optá se "Kde máš matku?" "Chrápe vedle" "Cože? Ona spí" "Je nabitá jak čolek, tak pojď, už mě šimrá" jenže Petr mi vnukl do hlavy zajímavou myšlenku a povídá "Co si to rozdat nad ní?" Zalíbilo se mi to a tak ruku v ruce jsme kráčeli do vedlejší místnosti, kde matka ležela vyvalená na gauči. Chvíli jsme zírali a já vycítila příležitost, ukázat Petrovi jak jsem perverzní a neslušná, přičichla jsem mamince k rozkroku.

Kunda jí voněla po sprchovém gelu, který jsem jí koupila k Vánocům, skloněná nad ní jí laskám na kundičce a matka nevědomky leží s nohama od sebe, a já si s ní mohu dělat, co chci. Petr byl nadržený a s údivem koukal, jak matku lížu a hladím po těle. Neodolala jsem a vylízala jí studánku, dalo by se říci do sucha a jak se probouzela k životu. Petr jí pod nos dal sklenici s vodkou, aby dřímala spokojeně dále, vlhká a vzrušená pokračuji a Petr vytáhne fotoaparát, který běžně nosí a začne vše natáčet. Jak mě zabíral, chtěla jsem se mu ukázat v tom nejlepším světle, zabořila hlavičku mezi její nohy a za pomocí mých prstů, přivedla matinku k extázi.

Svíjela se na gauči a vydávala ze sebe rajcující hlásky, že to Petr ve stoje nedal a musel ho do mě vrazit. Šukal mě zezadu a já jí lízala pitku. Hladila se na prsou a přirážela zadečkem o ten jeho klacek, abych cítila tvrdost jeho péra co nejhlouběji. Jeho koule mi pleskaly o zadeček, a já s hlavou skloněnou pozorovala, jak jeho péro zajíždí do mé jeskyňky, která tak úžasně mlaská.

Byl na mě pyšný! Já lízala matku po chvíli všude a v jednu chvíli jí dala i tu svou, vyšukanou kundičku vylízat. Hltala mou šťávu a hladila se přitom na píči, jak by to tušila, co se děje. Taky byla vlhká a Petr jí rukou vibroval v rozkroku, aby pořádně sála můj poštěváček, že jsem se v jednu chvíli dosti hlasitě udělala nad její hlavou.. Petr ho vrazil do matky a já se položila na ní, mou kačenku měla přímo u pusy a zatímco on jí píchal, já jí lízala pitku všemi možnými směry.

Sem tam ho z ní vytáhl, abych mu mohla pokouřit tu jeho napěchovanou kládu a pak znova zasunul. Šukali jsme, až z nás teklo, matka během polospánku snad udělaná pětkrát a já hltala jeho klacek pokaždé, až do výstřiku. Petrovi stál ohon znova a rychle, tak jsme si ve třech zašukali do půl noci několikrát a to byl sex, který se stal tím nejlepším za celý můj život! Snad to rčení platí, protože takhle úžasné mrdání, bych si co nevidět ráda zopakovala znova a díky matčině koníčku je velká šance, že se toho s Petrem co nevidět dočkáme a jak jste si na Nový rok zašukali Vy? Stálo to za to?

http://lucie.quicksnake.cz/


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a osm