Porno pro rodiče

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 3. 11. 2012 v kategorii Články na přání, přečteno: 2682×

Vždycky jsem si přála kvalitní mobil, prostě něco nadupaného, abych mohla s mým miláčkem natočit naše píchání a tak. Však to znáte, ne? Já si totiž moc ráda hraji na lacinou kurvičku a on předstírá, jak mě sebral z E55. Pak zapnu kamerku a natáčíme to, od začátku do konce a to je něco tak úžasného. Jak se na to díváme zpětně, že si to musíme zopakovat zase a klidně i bez kamery. Zrovna předevčírem, jsem se oblékla i zmalovala, jak ta největší děvka a on jak mě viděl, zapnul mobil a vrhl se na mě, šoustal mě do obou dírek s vulgárními poznámkami, že jsem se mohla rozskočit blahem. Byl tak tvrdý a sprostý, že mě z něco celou tu dobu neuvěřitelně vlhla.

"Roztáhni ty nohy pořádně ty kurvo" křičel na mě a já se hladila na prsou, laskala si přitom bradavky, že mi ho vytáhl z díry a nacpal, až po kořen do pusinky "Och" Miluji jeho ptáka, kouřím mu ho, zatímco on mě šuká umělými ocasy a hodně si ten sex užíváme.

Když se vycáká, usínáme v pevném objetí a ráno mě čeká důležitá schůzka v práci. Tak se jen upravím a letím do roboty, abych nepřišla pozdě. Odpoledne rychle na besídku, jelikož má neteř své první vystoupení a vše natáčím na mobil, abych mohla nezúčastněným ukázat, jak se Michalka na jevišti předvedla. Ta sklidila potlesk jak v divadle, hold je po mamince.

Švagrová seděla vedle mě a hrdě zírala na svou dceru "Točíš vše?" "Neboj" Po besídce k rodičům a babičce bylo moc líto, že svou vnučku neviděla a švagrová říká "Monika vše natočila, nebojte, však jí uvidíte" já podala telefon bráchovi, který to se vším umí a jak všichni usedli s kávičkou do obýváku, zvolal brácha "Tak já to pustím, jo?" křiknu z kuchyně "Můžeš, já si jen skočím na záchod" a jak usednu na prkýnko, slyším hlas mého chlapa.

"Ukaž mi tu tvou rozjebanou píču šlapko" "Och, hodiny jsem si jí tu mastila brouku" atd. hlášky a celá má rodina hleděla s pusou dokořán, a nestačila žasnout, jak jsme my dva vulgární. Malá Michalka vůbec nechápala, co se děje a švagrová jí po první hlášce vyvedla z pokoje a povídá mi "To jsem si o tobě nemyslela, že jsi taková" a už to ani nedořekla, oči převrátila ve sloup, jak by se svým mužem v životě nepíchala. Mí rodiče na nás dva po shlédnutí necelého videa hledí, jak na dva perverzáky a já jsem z toho nějaká celá přešlá. Co mám teď dělat? Po tomto zážitku, už raději své video nikdy natáčet nebudu.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedna