Přídavky na děti jsem si vymrdala

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 1. 2013 v kategorii Články na přání, přečteno: 2071×

Jsem na mateřské už pátým rokem, mám čtyři děti a zas je tu říjen, měsíc, kdy musím odevzdat roční příjmy a žebrat o pár drobných, aby děcka měly co na sebe. Žila jsem sama a každé mám s někým jiným, roky jsem nedělala a živily nás pouze sociální dávky. K paní ke které jsem chodila, vystřídal pán ve středních letech, byl hrozně protivný a v řadě, když jsem čekala na své písmenko a k němu se mi svíral žaludek a říkala si: "Zas mě ten vyjebaný buzík pošle vše přepsat a mě jebne!"

Děcka byly protivné a já každou návštěvu toho pošahaného úřadu přetrpěla za účasti mých hysterických dětí, jedno chtělo čurát, druhé mělo hlad  a ty dvě nejmenší vřískali v kočárku, kdybych je dala do děcáku měla bych klid. Ano jsem děsná máma  i toto mě napadlo, jen si to zkuste, živit a starat se o pět hladových krku, dřela jsem nouzi s bídou a po nocích brečela jak jsem k ničemu, ani nové kalhotky si člověk nekoupil jak byl rok dlouhý jen, aby bylo na chleba. Super, moje písmenko bliklo a já si to mířila k tomu buzíkovi, zhodnotil mé žádosti a řekl:

"Zde Vám chybí vyplnit to a to ...tady to máte celé špatně ...tu jste to uvedla blbě, předělat!"

A podal mi nové papíry a  já myslela, že se v tu ránu rozbrečím, vyžádala jsem si tužku a honem do čekárny vše přepsat než to zavřou, blížilo se k 17h a já měla co dělat. Lidé už opouštěli budovu a skoro nikoho tam nebylo a já psala jak nejrychleji dovedla, pak jsem zaťukala na dveře a vstoupila dovnitř, on si tam seděl na židli a honil čuráka. Zaklepala jsem znova a on se na mě podíval a jen nohama  přisunul pod stůl, mrkl na papíry a řekl mi:

"To nemyslíte vážně, to mám po Vás luštit!"

...a já už byla drzá, místo, aby ocenil snahu, tak mě bude buzerovat a spustila na něj.

"Tak já to celý předělávám  a Vy si tu honíte čuráka  a ještě mě budete peskovat!!!"

Podíval se na mě a řekl mi úplně suverenně.

"Kdyby jste mi ho tady vykouřila, tak Vám to prominu." 

Já myslela, že se mi snad vše zdá, ale přepisovat ty pošahané papíry se mi vážně nechtělo, přistoupila jsem k němu a vzala jeho ochablý ocas do úst, kouřila mu ho, vzdychal si a byl evidentně spokojen a do toho mi povídá:

"Dáme ho do prcinky?" a já využila situace  a povídám mu:

"Dáme ho i do prdelky, ale až budu mít větší přídavky i sociálku!"

Chvílí mlčel a pak mi říká:

"Dobrá něco s tím provedeme, ale musíš být šikovná."

A já byla, hezky jsem si sedla na stul na kterém měl hromadu papíru, nechávala se šukat tím zkurvysynem. Nemrdala jsem už rok a půl a bylo to znát. Krapec  jsem vyšla ze cviku, ale vzrušená jsem byla a raděj ho pobídla, ať mi ho vrazí do prdele, opřela jsem o stůl  a on zajásal a pomalu ho do mě vrážel...

"Joo, och, och."

...a už jsem byla v sedmém nebi, mrdal mi prdelku a rukou hmatal po kundě, já prožívala po dlouhé době orgasmus  a byla za to  ráda. Pak si mě otočil a postříkal mi tvář, a  já se na něj usmívala a jazyčkem, kde to šlo, stírala jeho sperma, abych polkla aspoň kapičku. Pak jsme se oblékli a já běžela k mým uřvaným dětem, on za mnou přišel a podal mi nové papíry na další čtvrtletí, rozloučili jsme se a doma jsem netrpělivě čekala na vyrozumění. 

Přišlo za pár dní a vážně se zvýšilo!

Vymrdala jsem si vyšší sociálku i přídavky na děti a těším se, až tam půjdu zase, aspoň k něčemu tu piču mám a děckám dopřeji i něco dobrého.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a dvanáct