Přišel k nám Mikuláš

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 5. 12. 2013 v kategorii Články na přání, přečteno: 1086×

Všechny ty svátky mi lezou krkem. V obchodech narváno a na začátku prosince je už běžně k vidění plno blikaček za okny. Já prostě letošní zvyky a tradice mrdám. Na Mikuláše postavím láhev gořaly na stůl a řeknu děckám.. "Ožerte se Vy zmrdi!" Jak já ty parchanty nenávidím. Kdybych mohla, řežu je řemenem od rána do večera. Nejhorší je ten nejstarší, jak se na něho podívám, jak bych viděla bývalého. To byla bestie, typická hospodská svině a synáček jak se zdá je celý po něm, hlavně vzhledově. Chlastám už třetí láhev laciné vodky v kuchyni a na dveře mi zabuší silnými ranami kdosi z venku.. "Co je? Koho to jsem čerti nesou?" Nejmladší kluk se ozve z obýváku a huláká.. "Mikuláš je tady!!" "Drž hubu smrade. Co by u nás dělal?" zabrumlám si a narvaná jak doga se potácím ke dveřím.

"Bl, bl, bl.." spustí nějaký cigoš u dveří.. "Máte doma nějaké děti?" optá se dědek s berlí v ruce a na hlavě nějakou šaškárnu. "Bohužel ještě tři" odpovím sklíčeně, jelikož už mi z těch parchantů hrabe a kdybych mohla, ženu je svinským krokem z chalupy do mrazu. Naštěstí, holka se mi povedla, ta se aspoň vyučila, ale ti tři kluci, ani jeden základku z nich nedodělal a v osmé třídě je převedli na zvláštní.

"Mám já to těžký s nima.." rozpovídám se a z obýváku sem tam nakouknou ti tři hlupáci ke dveřím. "Robit to nebude. Krade co vidí a doma taky nepomůžou!" "Paninko, nezlobte se, uvidíte bude líp.." poví žena s andělskou tváři a pozře z pleskačky cosi na zahřátí. "Dej mi trochu vlídná tváři.." povím děvčeti a rovnou jí slivovičku z pleskačky vysaji a zvu je dál.

Děvče jako lusk se s čertem odporoučí a do bytu vkročí jen ten dědek. "Co si dáš dědku?" "Co máš?" otáže se a já mu naliju do hrníčku vodku. "Štamprle nemáme, u nás se pije z hrnku!" "Tož dobrá.." povzdechne si a v kuchyni chlastáme, až se ti mí zmrdi zvednou a chtějí také dolít do hrníčku, když vidí jak Mikuláši šmakuje. "Co je s vámi děcka, že tu mámu tak zlobíte?" poví rozčileně a ty paka stojí, blbě hledí a dožadují se toho, abych jim přilila.

Zvedám se s flaškou v ruce a Mikuláš mi říká.. "Sedni a nic jim nedávej!" Vykulím oči, kluci též a on jim říká.. "Až budete na mamičku hodnější, potom sem lezte vy sebranko líná!!" nejstarší je po svém fotrovi a tak si hned otevře pysk a spustí. "Kdo jsi, že nám budeš říkat co máme dělat?" "Já jsem svatý Mikuláš chlapče a co říkám, je jak svaté písmo z bible, poslouchat se musí! To nevidíš jak je z vás matka na prášky!"

"Ta je odjakživa.." rýpne si prostřední a nejmladší jen hlavou pokyvuje a pak odsekne.. "Vymrdat by potřebovala.." a toho se Mikuláš chytí a říká.. "A co kdyby jste jí potěšili Vy?" kluci hledí jeden na druhého a na radu Mikuláše, sednou k zemi a lísají se k židli na které se pohupuji.. "Dej mamince tři prstíčky.." povzbuzuje je a starší, dlaní po mé pochvě přejede, až mě zašimrá a nohy dám od sebe. Jak to zbystří nejmladší, má ho jak svíčku a já nejstaršímu olizuji v ústech špičku.

Pěkně si mě tam kluci rozdělali a ze mě se stala nadržená mašina. Kouřím, lížu kulky, chci okoštovat ty jejich ptáky po kterých mi stékají siny z huby a jen co si dopřeju ocasů do libosti, točím se synkům zezadu, ale nejdřív se ujme práce Mikuláš, aby předvedl děckám, jak se správně mrdá. Ti byli učenliví v tu ránu a jen co mi postříkal kundu, kluci se prostřídali na mé díře a šukali. Bože já řvala, ošukaná třemi syny celá od semena jsem poprvé z úst vypustila.. " přece jenom ti mí kluci stojí za to, aspoň v něčem jsou dobří!" A v čem jsou dobré vaše děti, povíte?

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a tři