Rozkošnice

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 10. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2158×

V noci se mi zdál tak krásný sen, že když jsem se probudila, měla jsem mokrý kalhotky a při vyskočení z postele, koukla přes okýnko, jestli se nějaký švarný muž neprochází kolem mého domku, abych ho stáhla na kus řeči. O řeč by ani tak nešlo, co si budeme povídat, ale přece neřeknu "Tak a teď bys mě mohl pomilovat"

Jak na potvoru nikdo nikde, jen za plotem sousedka hrabala listí. Zamrzelo mě to, kdybych bydlela v městě, určitě by někdo prošel a já bych si po ránu krásně zamrdala. Odcházím smutně na záchod, kde třu ručkou o mou kundičku a za chvíli slyším Pepu, zase kombajnem oře pole. Vyskočím z hajzlíku a peláším si to za ním jen v tričku a mokrých kalhotkách, ani boty jsem si neobula!

A volám "Pepo stůj!!!" neslyší mě, na uších sluchátka a já běžím po poli za kombajnem,  abych ho zastavila a po ránu si vrzla. S Pepíkem jsme si rozuměli, taky si rád zašukal a jen co mě zbystřil, zastavil stroj a mile se usmál a řekl "Čus co ty tady?"  Přisedla jsem k němu a říkám mu, aby si sáhl na mé kalhotky, rukou sjede a říká... "Ty jsi ale kunda, chceš to?"  Poslušně kývnu a přímo na poli v kombajnu se Pepa vrhá na mě. Rukou promasíruje pičku a já vlhnu ještě víc. Kalhotky letí z okna a Pepík mi líže kundičku. Natěšená jak před Vánoci, roztahuji nohy a těším se, až zasune do mě toho svého bejka.

Nadržená jak kráva se vrhám na jeho kládu a kouřím mu čuráka. On mi krásně a úžasně líže spodek, jazykem přejíždí po píči, i prdelce a já vzrušeně hekám "Pepo, och... jooo" Líbí se mu to a já už to nevydržím, chci mu čuráka umrdat. Jen co nasednu na jeho klín a dvakrát skočím,  volá mu na mobil jeho stará.

"Okamžitě přijď, teče nám voda" i když nechtěl, musel a řekl mi. "Počkej na mě, hned jsem zpátky, stará neumí asi vypnout pračku" Vyskočí z kombajnu a já celá rozdělaná chci sex! Do prdele práce, koukám kolem sebe a líbí se mi ruční páka. Klíče od kombajnu nikde, říkám si fajn... tak se to ani nerozjede, kdybych si naskočila na ní a trošku si prcinu udělala. Mrknu oknem nikdo nikde a já s pičkou zajíždím, nasedám na páku a mrdám se v kombajně. Vzrušuje mě to a páka je celá mokrá. Dupu se sama a vřískám, jak by mě mrdalo chlapů deset. To je krása, pomyslím si a šukám se stále. Nohy do široka a v kleče mám píču zaraženou na páce jen, kdyby toho místa bylo víc.

Nesleduji hodinky a za chvílí se objeví Pepa,  udiveně kouká. "Ty rozkošnice, beze mě?" optá se a já mlsně olizuji rty. Sedne si na sedačku a vytáhne péro  a já mu kouřím zase. Hned se mu postaví a on mě vytáhne  a mou píču přirazí na klacek,  a božsky píchá... Sotva dech popadám a teče z nás jak z prasat. Kombajn jak na houpačce a vřískáme rozkoší, udělá se mi do kundičky a  hodí mě domů. Já se chytám pečení a kolem poledne volám na Pepu zase. Tak co, poděkovat mu musím a není vyloučené, že mě nevyšuká zase, no ne? 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.44.*** | 4.4.2016 15:20
tohle chce pokračování smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:41
Třeba někdy bude..


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a dvanáct