Sex na přání

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 18. 9. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1777×

Můj manžel Leoš,  často pozoroval scénky z porno filmů, když muž ženě líže obuv, říkám mu "Snad tě to nevzrušuje?" "Drž hubu a vypadni" odsekl předtím, než do mě strčil, aby se mohl dokoukat v klidu a bez mé přítomnosti. Řekla jsem si, už mu na staré kolena hrabe. Však čemu se divím, manžel mé sestry je zas ujetý na hrátky s análem a ještě k tomu v kostýmku. Zaplať pán bůh, že ten můj čumí, na co čumí a není to něco perverzního. Jak odjel na služební cestu,  z dlouhé chvíle i já na jedno péčko koukla a představovala si, jak bych podobnou situací mého manžela překvapila. Když se vrátil po týdnu, čekala ho v předsíni na křesle nová žena "Co tu blbneš,  Mařeno!" "Od teď mi říkej, Marie, lehni ty líný pse a liž"

Manžel s úsměvem na rtech klekl na podlahu a jak kocour se lísal k mým nohám "Marie" povzdechl si ještě předtím, než si prohrábl koule a já mu nastavila nohu, aby mi jí olízal od prstů až po stehna... Hodně mě ta situace vzrušovala. Můj manžel byl nadržený a po celou dobu mu ocas stál a já si předním nasadila boty na vysokém podpatku a chtěla od něj mé nohy i s botami olízat...

"Maruško já tě nepoznávám" povídá a já s rukou v klíně nevěnuji jeho řečem pozornost a ukájím si pipinku. Je vlhká a prsty mi v ní kloužou a můj muž na čtyřech líže mé boty, pak do něj kopnu a on v rohu místnosti vytáhne penis a honí si ho. Já si naproti šimrám pičku a oba vzdycháme vzrušením "Och" Ráda bych mu vykouřila, sleduji jak mu ocas nabíhá a cuká v něm, ale ovládám se, protože tentokrát mám v plánu mu to udělat tak, jak sleduje na internetu. Stoupnu si před něj a botou mu přejíždím po rozkroku, a můj manžel hlasitě vzdychá a já poklepem, klepu botou o jeho penis.

Je tvrdý jako žula! Přisunu křeslo a zatímco on na zemi sedí silně vzrušen, já boty uchopím jeho úd a snažím se mu tímto způsobem honit, tak jak jsem viděla v tom péčku, když byl pryč. Chytá se za hlavu, snaží laskat a já pokračuji a chci ho vidět stříkat do mých bot. Většinou vídáte, jak pocáká frajer kočce nohy, ale já si na mého muže vymyslela, že těsně před tím, než ho to chytne, vyzuji podpatek a přiložím ho ke špičce, když první kapka vyteče. Naštěstí jsem to stihla. Vsunula si do prcky gelového čuráka, abych z toho taky něco měla a honila ho  manželovi botami.

Byl nadržený a jen křikl "Budu" "Tak buď" vyzuji botu a on nastříká vše dovnitř a já jak z pohárku všechno jeho sperma vylížu. Jeho ocas stál po chvíli znova, ale v kundičce už bylo plno a tak mi zaplnil ústa a já laskala jeho úd s takovou chutí, že už si ani nevzpomenu, kdy jsem mu ho takhle sála naposled. Pocákal mi pusinku a po krátké pause jsme se přesunuli do ložnice a já mu na videu ukázala, jak bych to ráda příště. A teď pevně doufám, že když jsem splnila přání jemu, nebude on se svým dlouho otálet.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.42.*** | 4.4.2016 15:38
skvělá představa,mám se čím inspirovat smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:39
O tom to tu je... Inspiruj se a bav.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvě