Sex u kontejneru

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 3. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2770×

Nadržená jsem byla odjakživa a člověk, když je sám, pomáhá si jak může. Taková procházka s odpadky ke kontejneru taky není od věci, člověk si pokecá a v tom lepším případě, zašoustá u popelnice.

Už jak jsem se probudila, mi bylo jasný, že dnes se udělám, prostě sama nebo s někým, ale musela jsem. Člověk to cítí a potřebuje, a ani mě nevyjímaje. Celý den na sobě mokrý kalhotky a frajer jako vždy nikde, takže jsem si musela pomoci sama, ale ještě jsem zkusila poslední variantu a říkala si..

"Jestli ani ta neklapne, tak se udělám na bálkoně, jen ať mě všichni vidí!"

Přiznám se, moc se mi do toho nechtělo, jenže vždy jsem držela slovo. A  prostě i sama sobě, jsem si chtěla dokázat, že ještě na to mám  a tak jsem vytáhla šminky, trošku se upravila. Natáhla na sebe sexy sukýnku a krátký triko, posbírala smetí a ze sáčkem v ruce pěkně zlehka si to namířila ke kontejneru, ještě že nebydlím v nějaké sociální čtvrti a v okolí žijí lidi na úrovni, a tak obavy, že by skočil na mě nějaký vandrák nepřipadali ani v úvahu, jdu si, jdu..

Když v tom přede mnou zastaví auto, sympatický mladík pootevře okno a optá se mě na adresu.. Shodou okolností stejná jakou mám já, kdo to asi je a ke komu půjde? ...pomyslela jsem si a ukázala jsem  mu vchod. Chvílí číhala u popelnice, když v tom mě někdo nabral zezadu, kalhotky ze zvyku nenosím, vždycky je mám mokrý a obtěžuje mě neustále se převlékat, a tak lepší je to bez..

Celá v šoku, kdo mě sklaní a snaží se oprcat, se snažím vymanit z jeho spáru, ale má sílu. Nezvládám to a už cítím jak proniká do mé píči... "ACH!" Je to příjemný, chci to, ale co když je to nějaký pobuda, pro krista pána!! ...nechci křičet, co by si o mě sousedé mysleli, už tak chodím po venku jak běhna a ještě toto, držela sem a oddávala se příjemnému šukání přímo za kontejnerem, jenže zvědavost mi nedala a já se v jedné chvílí otočila..

"Ty?" soused, který se mnou bydlí na patře nereagoval a s přivřenýma očima, mě šukal dále a já zcela uvolněná a spokojená, že vím, o koho jde jsem pěkně prdelkou kroutila a chtěla to všude. Po chvílí mi scákal celou mušličku a jeho semeno mi hned po nohách stékalo.. "Já jsem se tak lekla, co Ty tu?" hukla jsem na něj jak nasadil kalhoty, a on mi povídá.. "Čekám tu na kamaráda, jenže jak jsem tě viděl, nešel jsem ho ani pozdravit a vrhnul se na tebe, ty jsi dnes tak sexy!" Vykouzlil mi tím úsměv na tváři, šukání za popelnicí bylo nádherný.  A já od toho dne, mám zálusk i na toho jeho kamaráda, anebo rovnou oba dva najednou. Trojka by byla úžasná, to je něco pro mě, snad se dočkám.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a třináct