Spermožroutka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 18. 4. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2277×

Vždycky mě zajímalo, jaké to je, být ošukaná partou mužů, jak se střídají a cvičí na mé rozkošné pitce, jak na běžícím páse. Chtěla jsem to zažít a poznat na vlastní kůži, jak si mě podává několik chlapů a semeno nestíhám polykat. Vzrušovala mě ta představa, že mi plní ústa přirozením, že mám i v té pusince dva a dvěma honím, dva mě lížou a dva píchají. Potřebovala jsem to pořádně, jeden chlap mi nikdy nestačil a už jsem byla tak otrlá, že jsem potřebovala hustou dávku sexu, abych ukojila svou věčně nadrženou skulinku, která si po letech sexuálního dovádění žádala víc.

Při sledování gangbangu jsem tekla vzrušením a přála si zažít nepoznané.
Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala a našla způsob, jak prožít to, o čem jsem doposud jen snila. Účastnila se swingers párty, různých grupáčů a skupinových radovánek, ale gangbang je jiné kafe.
Když na to přišlo, kráčela jsem k domů, kde se to mělo odehrát, jak děvka. Vůbec jsem se nemyla a říkala si "Ať si mě ty hovada umyjí" Otevřel mi sympatický muž a sjel mě pohledem se slovy "Krásná!"

Rozjímal se nade mnou a osahával mě v hale, zatímco já už koukala vlevo, vpravo a čekala na řadu nabíječů, kteří si mě ten den podají. Jak mi stáhl šaty, olízl mé tělo od prsů na nohou až po bradavky. Najednou se z ničeho nic vynořili další dva, ani nevím jak a otírali o mě nahými těly. Cítila jsem jejich horké klády a na sobě mírně vzrušení, střídající se s napětím a takovým zvláštním pocitem "Co přijde teď?" Pak mě vzal jeden do náruče a odvedl do koupelny, kde se o mě postarala čtveřice mužů s nahoněnými bimbasy.

Roztáhli mi nohy a trošku mi kundičku pošimrali rukou a když mi pitka začvachtala, podal ten tmavovlasý, tomu vysokému muži žiletku se slovy "Vyhol jí" Holili mě dva, každý z jedné strany a já stála ve vaně s nohama od sebe a nechala se od dvou frajerů laskat na prsou. Cítila jsem jak mi vlhne, jejich prsty a žiletka kroužící kolem klitorisu, mě přiváděla k orgasmu a já vyjekla "Och" jeden z nich otočil žiletku druhou stranou a zajel mi koncem do pitky, že jí má kundička div celou nepohltila.

Druhý, už kroužil kolem mého zadečku a jak se koukal na mé vzrušení, neotálel a protáhl mi jemně zadeček taktéž žiletkou. Měla jsem dva párátka v sobě, vlnila se a dva chlápci mě kousali do bradavek. Jak vzrušující! Když jsem se však začala nudit, vytáhl mě jeden hrubián z vany a za vlasy přirazil na svůj kůl. Namotal si mé vlasy jak lano na pěst a táhl mě, přitisknutou na své kládě do pokoje, kde už na mě čekali pánové s tvrdými péry. Všichni zatleskali jak mě dotáhl do středu pokoje a pak jsem jednomu po druhém kouřila.

Tak hrozně nadržená a vlhká jsem byla, odehrávalo se to jak v mých představách, plnou pusu čuráku, jejich špičky mi ťukaly o mandle. A chtěli to dlouho. Dusili mě svými ocasy a přidržovali hlavu na svém klíně, abych se ani nenadechla. Kouřila jsem jim s neskutečnou vervou a hltala ty jejich klacky, jak smyslu zbavená. Stálo kolem mě asi dvanáct mužů v kruhu a já sála a nemohla se nabažit spermatu, kterým mě za dobré kouření obdarovali. Pak mě položili na stůl a já si jednoho dala do pusinky, a nechala si píchat pitku i zadeček od různých mužů, kteří stáli v zástupu a chtěli se na mě udělat.

Měla jsem je všude a nejkrásnější bylo, když jsem si přidržela prsa a jeden borec s tuze krásným zadkem si klekl na mě a dal mi ho mezi mé bujné vnady, olizovala jsem mu péro a dva mě šukali. Byla to rozkoš střídající se se slastí. Celá jak v euforií, jsem se oddala všem těm chlapům a chtěla to pořád, že se prostřídali všichni a ze všech možných stran. Celá od semena, jsem se olizovala a hladila na kundě, že jsem si za to vysloužila další rundu. Chlapi měli tvrdé kokoty v tu ránu a šukali mě jak lacinou štětku z ulice, zezadu postavená, zády k jednomu, kouřila druhému.

Různé polohy a orgasmů nespočet, po šukézním maratonu jsem jim poděkovala s plnou pusou mrdky a slíbila, že toto rozhodně naposled nebylo. Všímám si, že v určitém období mě vzrušují různé věci, kdysi mě brali dva chlapi na jednu  pak staří pánové, dále paničky, které se proměnily za lesbičky a teď mě vzrušuje gangbang. Jsem toho plná a pořád nenasytná, chci to zas a hlavně dlouho, a otázka na závěr "Co vzrušuje Vás?" 

S přátelským pozdravem  Sexy Lucca

http://lucie.quicksnake.cz/


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedna