Srdeční záležitost-miluji čuráky!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 21. 2. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 1470×

Vyrazila jsem do světa, chtěla poznat nové místa, lidi a hlavně si rozšířit obzory. Počasí k tomu přímo vybízeno a jako by mě ty chumelenice nakoply a mlčky říkaly.. "Vypadni se ohřát.." Co by ne. Chladné a deštivé počasí k tomu u nás přímo vybízelo a tak jsem si sbalila pár věcí, a prvním letadlem odletěla daleko odsud. Bylo mi to absolutně jedno kde letím. Na místě jsem si přišla jak nejšťastnější člověk na světě. Azurové moře, slunce pálilo, lidi polonazí chodili po pláži a já po drinku na spravení se začlenila mezi obyvatelé Malediv.

Nádhera, hodiny se skleničkou v ruce, jsem se kochala pohledem na tu krásu. Slunce mi pálilo na záda a já po pár skleničkách byla vysmátá od ucha k uchu. Tak milí lidé a krásní samci, nedalo se odolávat a já si přála svůj první den na pláži pořádně užít. Jenže s kým, že? Vybírat by se dalo, ale horší byla domluva. Člověk by řekl, stačí naznačit, ale co mám z frajera, který mě vyseká na pět minut za palmou, to mé chutě na sex nezažene! Chtěla jsem to dlouho a tak se v podnapilém stavu potácím do přístavu. Holky na baru se chvástaly, že tam je tuze krásný kormidelník a mě z těch jejich řečiček neskutečně zvlhla. Sápu se za vidinou sexu k lodi, kterou ten borec řídí a už zdálky je mi jasné, že ten opálený chlápek s dokonalým tělíčkem je Honza. Prý pochází z Čech, tož dobré, to si budeme rozumět a nemusím na něho posunkovou řeči balit to, že bych si ráda vrzla.

"Ahoj kam jedeš?" tážu se ho a cestou k němu klopýtnu. Pomůže mi a s úsměvem na tváři mi sděluje, že na druhou stranu. Je vážně sexy, bez trika mi dělá ještě větší chutě a jak setře pot z čela, mám sto chutí na něj skočit a říct mu.. "Udělej mi to!" Sprostě se vetřu k němu na loď a hodlám s ním odjet, třeba i na konec světa. V krku mi zajisté vyschlo, ale Honzík na nic nečekal a donesl mi z podpalubí láhev vychlazeného šampusu, a naposled se mě ptá.. "Vážně chceš jet se mnou?" "Nastartuj to!" Honza nahodí loď a pomaličku vyplouváme. To je krása, čumím jak z patra, ale píchat se mi chce při pohledu na něj ještě víc. Sjíždím ho zezadu pohledem a hladím si přitom mou studánku, která je neskutečná vlhká a po mém projíždění prstíčky řádně promazaná. Rozprostřu se a s nožkou přes nožku mu naznačuji.. "Tak na co čekáš?" když odložím stranou mé šatičky, očkem sleduje mé křivky a já vidím, jak mu v trenkách nabíhá má srdeční záležitost. Miluji péra, čím větší, tím lepší.

Chci mu ho laskat a svíjet se v rozkoši, dělám mu pomyšlení a on mi říká.. "Že tě někdo najal?" "Vůbec ne, kde na to chodíš?" když si vyměníme pár lechtivých větiček, vypne motor a vytáhne péro z trenek ven a poví mi.. "Tak prosím je tvůj" a já mu ho zespodu olíznu a špičku péra cucám v ústech, až se mi sbíhají sliny. Jeho pták je velký, oholený a jemňoučký, přivírám oči a celého až po kořen mu ho laskám v ústech, až se mi tvoří boule a on s hlavou zakloněnou oddechuje a libuje si v tom, jak mi to sluší a dělá mu příjemně. Strčím koule do pusinky a honím mu ho, zatímco on už prozkoumává mou skulinku a hraje si s ní. Krásně tepe a já jsem vzrušená, chci ho do sebe a jak mi zvedne nohy, strčí mi čuráka tvrdého jak žulu do jeskyňky jen to začvachtá a já si přijdu jak v ráji. Klouže to do mě a on mě sbíjí, až mě polévá horko, cucá mé bradavky a tvrdě mrdá, abych si asi nestěžovala.

Když vidí, jak se mi to líbí, otáčí mě zády k sobě a na střídačku píchá obě mé dírky, až se podlamuji.. Sténám potichu, ale chvílemi značně hlasitě. Chytne mě za vlasy a přitáhne k sobě a líbá na rameni.
Och, je tak úžasný, že se s jeho pomocí udělám dvakrát po sobě. Hladím se na pipince a prosím ho o trochu semena do úst. Je vážně zdvořilý, nenechá mé hrdlo vyschnout a po pár pusinkách na špičku, do mě napumpuje hotovou lávu, že nestíhám polykat.. Upatlaná od semena si řeknu o druhou dávku, a on mě uchopí za hlavu a přiráží s ní o svůj klín, dokud se neudělá, ale i tak to chci znova. Napojená jak kůň se rozvalím na palubu a on ke mě přiběhne s pérem tvrdým, jak by čtrnáct dní nemrdal. Nasouká mi ho do zadečku a pleská mě přitom po prdeli, až jí mám fialovou..

Je to vážně borec, ty holky na baru vůbec nelhaly, šukali jsme celé odpoledne, dokud nebyl vidět západ slunce a v noci v pevném objetí usnuli, a po probuzení si místo kafe zašukali tak, že mi z lodě musel pomáhat, jak jsem byla rozšukáná a neudržela se na vlastních.. Tomu říkám dovolená snů!

http://lucie.quicksnake.cz/


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedenáct