Strýček s tetou mě přivedli k orgasmu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 2. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 2548×

Když jsem přišla o své rodiče, vzala si mě do parády teta. Byla jsem mladá a naivní holčička. Poslouchala tetu na slovo a snažila se všem jejím prosbám vyhovět. Ze začátku jsem si tam přišla divně, když jsem se koupala, sedla si do rohu koupelny na židli a pozorovala mě a jednou mi říká.. "Postav se, oholím ti kundičku." "To musím?" "Ano to musíš, všechny dospělé ženy si holí své kundičky, jenom špindíry je mají zarostlé.." povídá mi tak vážně.

Moc jsem se styděla a ona sáhla po žiletce, namydlila mi jí a sjela do hladká. Má kundička byla na dotek tak jemná, že se mi holení od tety velmi líbilo, co druhý den mi jí holila a učila mě stále novým věcem. Nejkrásnější ale bylo, když přijel strejda z ciziny a já se mu každý večer musela jít ukázat nahá, jestli jsem se správně vykoupala..

"Tak se mi tady polož princezničko.." pověděl a já se položila na jejich postel a on mi roztáhl nohy a jazýčkem kroužil kolem mé hladké pipinky. Bylo to tak příjemné a vzrušovalo mě to, hodinu mi jí pokaždé lízal a já na sobě sledovala jak jsem nadržená a chci od strýčka víc. Jenže ten mi jí pokaždé vylízal a šel se dívat na zprávy.

Teta byla jednoho dne trochu opilá a když přišel večer, strýček mi jí lízal, přišla za námi a říká.. "Udělej jí to, chci jí přitom vidět.." a já netrpělivě položená čekala, na to co mi strýček udělá. Byl tak něžný a tak krásně mi jí lízal, že všechny dotyky byly pro mě silně vzrušující.. "Dano.." "No co? Už je dospělá, udělej to!" rozkřikla se a on mi poprvé po měsíci lízaní, vsunul do pipinky prstíky.. Bože to bylo krásné, mušlička mi vlhla a já sténala vzrušením.

Pak si stáhl trenýrky a jeho žena mu kouřila kládu, postavil se mu tak rychle a on mě pobídl, ať ho taky olíznu.. "To musím?" "Měla bys já ti taky lížu.." Měl pravdu, to se nehodí, aby se to líbilo jen mě a on z toho nic neměl, usoudila jsem a sjela k jeho klínu a laskala mu ho. Strýček mě držel za hlavu a teta hladila po těle, jenže co se nestalo, do pusy mi pustil trochu spermatu a moc mě prosil, abych to polkla, tak já polkla a bylo to tak dobrý.

V životě jsem v pusince neměla něco tak dobrého a pokoušela se strejdovi nahonit péro zase jen, aby to do mě pustil znova, ale on mě po půl hodině přerušil a dal mi nohy od sebe, a tím ztopořeným penisem zajel do mé mokré kundičky. Bože, to bylo ještě lepší! Celá jsem se pod ním vlnila a teta mi lízala u toho bradavky, tak roztoužená jsem byla poprvé v životě a užívala si každý příraz na svou pičku. Řvala a prosila, ať mě píchá ještě a on mi do toho skočí a říká mi..

"Chceš to do pusinky?" "Ano moc to chci, prosím" otevřela jsem ústa a on jen co ho vytáhl ze mě, položil mi ho do úst a já z něj sála tu dobrotu, až jsem se olizovala za ušima. Teta mi mezitím lízala mušličku a já se stihla u toho udělat znova.. "Mám Vás moc ráda" povídám jim, když mě tu noc udělali po třetí a oni mě pohladili po hlavě a řekli.. "My tebe víc.." a od toho dne, jsem žádala o sperma strejdy každý den a nechala si píchat pičku i od tety vibrátorem jen, aby mi strejda půjčil péro do pusinky.

http://lucie.quicksnake.cz/Tvrdsi-sex-na-prani

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a dvanáct