To mě tak vzrušilo...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 12. 2015 v kategorii Články na přání, přečteno: 151×

Moje morčata prostě šukají den co den a díky tomu mám několikrát do roka doma hotové boží dopuštění. Musí z domu! Stačí mi jeden páreček a zbytek, ať jde dělat radost jiné rodině. Naštěstí mám známého ve Zverimexu a tak nemám problém se případných mláďat včas zbavit. Lidi morčata berou ku podivu často, někdy si říkám, že je kupují jako baštu pro psy, jelikož to není možné. Moje malá divoška porodí tolik mladých a všechny jsou v ten den, kdy je odstavuji od mámy pryč.

Jednou mi říká známý.

"Ty Verčo, chodí tu jeden už půl roku, rád by jedno, můžeš přijít v sobotu. Mě už je toho chudáka líto." "Není problém, stejně jsem chtěla přijít."

Dny do soboty utečou a já s bedýnkou malých morčat mířím do Zverimexu a u dveří už na mě čeká docela pohledný klučík.

"Dobrý den."

"Dobrý..."

Hned se rozplývá a mě je jasné, že je to on, co tak touží po zvířecím mazlíčkovi.

"Vyber si."

"Děkuji" ...a vytáhne si toho celého černého.

"Ten je krásný" ...zulíbá ho přede mnou a je neskutečně šťastný, že se dočkal. Předám zbytek a jak chci jít domů, táže se.

"Povíte mi něco o něm?"

"Co by jsi rád?"

"Vše, všechno mě zajímá a rád bych viděl jeho rodiče."

"Tak pojď se mnou" ...a společně se jde k nám, kde už mě kvikáním vítají ti dva umrdaní a klučík je jak v ráji a hned je ohmatává. Nabídnu mu čaj a povídám mu, co si musí obstarat a on mě zaskočí a povídá.

"On bude spát se mnou, nepotřebuji klec."

"Jak myslíš."

Docela mě šokoval svou přehnanou láskou k tomu nevinnému zvířátku. Popíjíme čaj a ti mí se dají znovu do mrdání, pustím jim péčko, aby se inspirovali a kluk nechápavě civí.

"Cože to ...proč?"

"Já jim pouštím Rosenberga denně" ...odseknu a klukovi se zvedne a neví, kde dřív upřít zrak. Já si sednu na pohovku a pozoruji jeho napumpovaný klín a docela mě honí mlsná.

"Něco bych si dala."

"Já taky" ...a rozepne poklopec a já mu rukou přejedu po kládě. Hned v něm zahučí a já dám nohy od sebe, aby si mohl pohrát taky s mou škebličkou. Přejíždí prsty po stranách a mě z něho nehorázně vlhne a chci to. Svléknu se do naha a pak z něj servu oblečení a skočím mu na ptáka a při pozorování těch mých neřádu šukáme ve stejném rytmu. V bedně už se drsně mrdá a to nás neskutečně oba vzrušuje a chceme vyzkoušet to samé taky. Střídáme polohy a já si přijdu jak nadržená mašina, která to týdny neměla. Kluk obstojně šuká mou kundičku a já se rozplývám blahem a když to na něj jde, pocáká mě celou a malý morčák utíká ke mě, aby se nabaštil krupičky.

"Běž ty potvoro" ...křiknu a on mi říká.

"Tak jí nech" ...podívám se na něj a on přilehne ke mě a položí mi jí na bříško a ona slízává ze mě všechno semeno co vycákal a jde vidět, že jí chutná. Jak je sytá vyvalí se na bok a my si to rozdáme znova a já se můžu rozskočit blahem. To mě tak vzrušilo! Morčata zírali, porno dohrálo a my si užili, jak by jsme se znali léta a od té doby už morčata předávám jen při osobním odběru. Má to své výhody, sex zaručen pokaždé, nechcete jedno? Brzy bude zase rodit a co já s nimi.

Aktualizace

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT/To-me-tak-vzrusilo

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Drz.pevne z IP 37.48.38.*** | 9.3.2016 15:49
Vždy jak potkam svou bývalou mrdku, tak se ji zeptam " Jak ti mrdaji králíci " ono, Bob a Bobek jsou vzkutku mrduchtivi králíci smile. Fajn článek .


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedenáct