Víkend mě zničil

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 17. 5. 2013 v kategorii Články na přání, přečteno: 1130×

Vždycky jsem toužila být připoutaná k posteli nebo k tyči , lákalo mě to a vzrušovalo mít pouta nebo cokoliv jiného na rukách a užívat si sex tak trochu jinak, ale až s Mirkem jsem poznala jaké to je. Všichni mí bývalí byli rezolutně proti tomu a já chtěla víc, než jen se pomilovat a udělat. Chtěla jsem cítit strach a nejistotu z toho co příjde, chtěla jsem poznat nepoznané a být přitom napnutá jak struna. Mirek byl milovník perverznějšího sexu a žádné praktiky mu nebyly cizí a proto mě sex s ním bavil a vzrušoval. Jednou mě zavezl na chalupu s tím, že má pro mě překvapení. Já tam nerada jezdila, bylo tam chladno a nuda, ke všemu tam často pobývali jeho rodiče, ale teď bylo vše jinak. Když jsme dorazili na místo, rodiče tam nebyli, což bylo pro mě milé překvapení a co se odvíjelo, když jsem z auta vystoupila a Mirek mě zavedl do sklepení mě rozpálilo v ten moment.

Když otevřel sklípek, hořely všude kolem svíčky, vše už měl připravené, pomyslela jsem si a mě tím zcela nadchnul, když jsme sešli po schodech dolů, byl tam jen velký dřevěný stůl a na něm spousta hraček a nářadí. Stála jsem na schodech v údivu, fascinovaná a trošku tušila, co se bude dít. V té chvílí mě pevně chytil za ruce a svázal mi je lanem, poté pověsil na hák a já před ním stála s rucema svázanýma nad sebou. Pomalu mě svlékal a lízat po těle, líbilo se mi to a snažila jsem se k němu dostat blíž ale on vždy cukl, pěkně mě vzrušil a pak se odtáhl, pak vzal do ruky vibrátor a pěkně rychle mi šukal prcinku a rukou prstil zadeček a já se svíjela, křičela rozkoší, čekala jsem až ho do mě vrazí, ale on měl v plánu ještě si se mnou hrát, byla jsem nadržená a chtěla píchat s rucema svazanýma, ale on vza do ruky hořící svíčku a kapal mi s nípo těle, bolelo to. Já křičela a prosila, ať už to nedělá, ale ho to vzrušovalo a čuráka si přitom honil, bolest vystřídalo vzrušení. Po každé kapce, která na těle zaštípala a doháněla mě k slzám mi kudičku projel prsty a jazýčkem a já zas sténala blahem, udělal to několikrát za sebou a ze mě pot doslova tekl. Když viděl, že už nemůžu, vrazil mi ocas do prciny a šukal mě ve stoje a já měla nohy kolem jeho pasu a pocítila úlevu, příjemné chvění, trvalo to chvílí a scákal mi prcku. Pak si sedl na stůl, otevřel láhev s vínem a popíjel sám, díval se na mě  a nechtěl mě odvázat a já si připadala tak nějak divně. V tom slyším kroky, někdo šel po schodech a mě šel mráz v ten moment po zádech. On v klidu seděl dál a usmíval se na mě.

Visela jsem svázaná a celá napjatá, co se bude dít dál. Mirek seděl a popíjel sklenici s vínem, když v tom ze schodů sešel náš společný kamarád David.

"Ahoj Adélo, tobě to dnes sekne"...prohlásil a přisedl k Mirkovi na stůl, celá jsem zrudla a trochu se zastyděla, nevěděla jsem, že kluci se na mě připravili a došlo mi, že svíčky, které ve sklepě hořely, když jsme vešli nepřipravil Mirek ale David. Přistoupil ke mě a chvílí si mě prohlížel a pak rukou projel mou kundu a Mirek se na nás díval, pak jen řekl Davidovi.

"Teď si s ní pohrej, chci se na Vás dívat!"

Já byla celá napnutá a sledovala ruce Davida po čem šáhne, vybíral si z hraček na stole a po chvílí vzal do ruky bičík, přistoupil ke mě a práskl mě po zádech, až jsem klekla na kolena a pocítila bolest v zádech, nečekaně a rychle mi vsunul péro do úst a já mu ho začala kouřit, abych nedostala další ránu, když v tom mě švihnul znova a silněji, podívala jsem se na něj se slzami v očích a on prohlásil.

"Já nechtěl, aby jsi mi kouřila, musíš poslouchat nebo dostaneš!"

Prosila jsem Mirka, ať mě rozváže, že si už nechci hrát, ale ten jen odvětil.

"Buď hodná broučku nebo ti přidám já!"

Ovládl mě strach a David kolem mě kroužil jak sup a já se ho začínala bát, pozastavil se u mých zřezaných zad a  klekl na podlahu, rozevřel mi půlky a bičíkem mi kroužil kolem díry a jazýčkem začal lízat prdelku, bála jsem se a držela se. Nejistá a plná obav jsem začala sténat, co kdyby se mu to nelíbilo, že jsem sticha a slastně sténala, když do toho Mirek na Davida.

"Adéla není vzrušená, hraje to na nás!"

A já ho pohledy proklínala a z očí mi sršila nenávist až  zloba, vstal ze stolu a vzal sebou vibrátor, který mi krutě vrazil do prdelky a rukou dráždil mou piču a já vřískala. Bylo to nepříjemné a po chvílí mi ruce rozvázal a já upadla na zem, nechtěla vstát, chtěla jsem utéct, jenže oni byli dva a nebyla jsem si jistá zda dveře budou otevřené. David mě sebral ze země a položil na stůl, kde mi připnul ruce i nohy obojkem ke stolu a já tam ležela, celá rozložená jak placka. Pak mi na bradavky připnul kolíčky a do kundičky i zadečku vrazil vibrující vibrátor, a sledovali mě, kdy se vzruším. Netrvalo to dlouho a já pocítila chvění a svíjela se na stole, tváře mi rudly. Oni mě sledovali a já si u toho hezky bez předstíraní vzdychala, pak se nade mě postavil David a začal si  ho honit -čuráka a já si přála, aby mi ho vrazil do kundy, ale místo něj to udělal Mirek a šukal mi díru na stole a v druhé sem měla vibrátor. Hezky to střídal a já se zas cítila příjemně, oči přivírala a za chvílí ucítila na sobě první kapičky...

Kouknu na Davida a on na mě začal vestoje močit, bylo to všude, teklo to po mě a já sebou cukala a nechutně se u toho tvářila, ruce jsem už měla skoro od krve a nemohla se z těch řemínku vymknout. Celou mě pochcal a já se nemohla bránit. Mirek vytáhl ocas a honil si ho nad mou kundou a já měla obavy, zda neudělá totéž a sledovala ho, mračila se u toho, když v tom vidím stříká semeno, pěkně mě celou pocákal a já se těšila, až mě rozváže, ale on chvílí stál, poté mi začal po kundičce čurat, nevydržela jsem to a počurála se u toho taky. David si toho všiml a pěkně si před ní klekl, když jsem vykonala svou potřebu vylízal mi jí a vzrušilo ho to, ocas mu zase stál a vrazil mi ho do dírky a mrdal mě. Bylo mi zle, všude byla cítit moč a já se těšila, až to vše zkončí, dlouho mě píchal a Mirek už měl taky pěkně nahoněný ocas a když se udělal David do mé díry... Mirek pokračoval a kundička už mě bolela. Dlouze mě píchal a já místo rozkoše se svíjela v bolestech, byl to víkend na který nezapomenu. V neděli ráno mě osvobodili a já se nemohla na nohy postavit, vymrdaná jak nikdy jsem stěží došla do koupelny a do auta mi musel David pomoci, úplně mě to zničilo. Šukání je fajn, ale nic se nesmí přehánět. S Mirkem jsme se poté rozešli.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a čtyři