Výhodné nakupování po internetu...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 2. v kategorii Články na přání, přečteno: 114×

Ráda si projíždím inzeráty, člověk nakoupí levně a mnohdy úplně parádní věci. Při jednom nudném večeru otevřu komp a sjíždím inzeráty, jestli nepřibylo něco, co by se mi líbilo, když v tom upřu zrak na plesové šaty. Podáno dnes, cena přijatelná, přesto hodlám s paní smlouvat. Vytočím číslo a ozve se muž. Podávám mu svůj návrh, který bez zbytečných řečí přijímá a nabízí se, že mi šaty přiveze ještě dnes, od samé radosti na toto kývnu a těší mě, že jsem ušetřila pár set, když neměl námitky a na otázku za litr, beru ihned, se mi dostalo odpovědi, jsou vaše, kdy je mám přivést?

Šokovaná, udivená, nadšená, ale především ráda za výhodný kup se domlouvám na večerní hodinu, přes den mi to vůbec nevyhovuje. Pán je vstřícný a když dorazím na místo, stojíme vedle sebe nejistě... Tak napadlo mě, že by to mohl být on, ale čekala jsem, až mě osloví, což se stalo vzápětí a já mu s úsměvem povídám, zrovna jsem se Vás chtěla zeptat na totéž.

Úsměv mi oplácí a otevírá rovnou při té příležitosti kufr od svého auta, aby mi ukázal šatičky...

Jsem z nich nadšená, krásné, dlouhé, noblesní šaty a jen za litr?

Kdo by to nebral? Povídá mi, že nejsou nošené a poukazuje i na visačky, že jde úplně o nové šaty a o to víc je chci.. Ze samé nervozity mi padají z peněženky peníze na zem a on se sklání, aby mi drobné, co mi z ní vypadly posbíral. Jak milé. Je to pohledný chlap, řekla bych, možná o pár let starší nežli já, ale možná ani to ne. Na ulici tma a my stojíme u auta na parkovišti před jednou restaurací.. Pořád se dívám na ty šatičky a nemohu z nich spustit zrak, chci se okamžitě vyrovnat, abych si je už mohla doma vyzkoušet a on mi říká, jako klidně si je zkuste, jestli Vám padnou, a mě se tento nápad nezdá vůbec marný. Chci je mít na sobě ale stojíme na ulici a on se ušklíbne, a povídá, pokud se nebojíte, můžeme zajet někam stranou a v klidu si je můžete vyzkoušet.

No to neměl říkat, v tu ránu sedím na místě spolujezdce, natěšená jak děcko a on po pár metrech zastaví na odlehlém místě. Neznám stud, okamžitě se svlékám, jen ať už je mám na sobě. Toto je koupě za všechny prachy, napadá mě a po chvíli je mám na sobě. Jak princezna, pronese a mě se setsakramentsky líbí. Beru je bez váhání a ihned platím, vytahuji litr, který si ovšem nevezme a říká mi, můžeš je mít i zadarmo, když mi... V tu chvíli, oči jak baterky, co prosím? A on si promne ruku v rozkroku a já se dovtípím.

Opravdu?

"Jistěže..."

Pronese a já na nic nečekám, co kdyby si to rozmyslel, v těch nádherných šatech klekám na kolena a vytahuji jeho přirození, které už řádně stojí a olizuji mu ptáka v pusině... Líbí se mu to, drží mě za vlasy a nabodává na svůj kůl, a to je něco pro mě. Přivřu oči a vyhulím mu péro, že po chvíli to na něj jde, ale z obav, aby mi nezaprasil šatičky, hltám jak vysavač a vše poctivě spolknu. Chlapík spokojen, já nadšená. Ušetřila jsem a ještě mám šaty snů zadarmo. On mě hodí domů a pár dní poté má tendence to na mě zkoušet, zda bych nechtěla pokouřit, ale už nemá nic podobného na prodej, takže má smůlu, ale říkám si, kdyby bylo každé nakupování takové, tak se od samé radosti asi zblázním.... 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:37
Jo internet , sehnat se dá zde téměř vše smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:42
Díky za něj, nový svět, nové možnosti a ty tvoří, jak už všichni víme, co? No přeci příležitosti..smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a pět