Vymrdaná holčička

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 4. 2014 v kategorii Články na přání, přečteno: 5010×

Anděl s ďáblem v těle, tak mě nazývali všichni poté, co se dozvěděli, že jsem svedla otčíma. Jenže nemůže se mi nikdo divit. Jen si to zkuste, přes ty tenké stěny poslouchat, jak si to rozdával každý den s mou nadrženou matkou. Čekala jsem vytrvale týdny, až ta coura pojede s kamarádkami do lázní, abych svého nevlastního fotříka pěkně svedla a ukázala mu, že ani já nejsem v posteli marná. Hold jablko nepadá daleko od stromu a jaká matka, taková dcera. 

Jak byl otec sám, čekala jsem na vhodnou příležitost, přece mu nezačnu cucat klacek, když se chystá do práce, to dá rozum. Vyčkala jsem si do večera a jak se vrátil, unaven, vítala jsem ho na chodbě jen ve sexy prádle "Ahoj tati" "Prosím tě obleč se! Vypadáš jak běhna!" "Ale ty máš běhny rád, ne?" rýpnu si a předkloním se, aby tatíček viděl celou mou pičku.

"Ty nestydo" pronese a plácne mě cestou po zadečku "Kampak pane?" otážu se, když jen projde ani pipinku nepošimrá "Říkám ti obleč se!" "Neobleču!" a kráčím k němu, abych ho mohla za kravatu odtáhnout do svého dětského pokoje. Pozoruje mě a tento pohled už odněkud znám...

No jistě, takhle kouká na matku, ještě předtím než jí vymrdá. Jde to hladce, pomyslím si a táhnu ho za sebou jak psa "Teď se koukej" pronesu a odhazuji kousky laciného prádla na podlahu a po chvíli před ním stojím, jak mě pán bůh stvořil a hladím si pipinku "Přestaň s tím" rozkřikne se a povoluje knoflíky u košile, zřejmě mu je ze mě horko. Já využívám jeho stavu a pěkně si jí dlaní pošimrám, jen prstíky v mé pipince zamlaskají a on to nedá, a rukou mě pohladí po zádech.

Přesně tak blízko jak je teď, jsem ho potřebovala. Stáhnu mu kalhoty a olíznu špičkou jazyka koule. Pěkně veliký jak dva citrony po hromadě, cucám mu je v ústech a rukou honím ptáka, po kterém se mi sbíhají sliny. Chci ho! Jen co si pohraji, ujmu se jeho klacku a hloubkově mu ho kouřím. Chce ho tam, sám mi ho tlačí do krku a já vrtím zadečkem, a můj tatíček se přitom potí jak to prase v chlívě. Zrychleně dýchá a já vím, že mu dělám vše, o čem kdy snil. Jak v klacku zahučí, uchopí mě za ruku a táhne k posteli, kde mě povalí jak hadr a nohy mi roztáhne do široka.

Líže mi pipinku a mě to dělá náramně dobře. Celá se svíjím. Sténám a chci od něj pořádně vylízat. Strká mi jazýček do kundičky a prsty si pomáhá, aby se dostal co nejhlouběji a mě to působí silnou rozkoš, při které se udělám s dlaněmi na prsou. Jsem nadržená chci šukat! "Tati!!" zaúpím s prstíčkem v puse a on mi zvedne nohy a pronikne do mé pičky, až zahekám. Šuká mě, já ho koušu po těle a on má tendence uchopit mě za krk a přirážet hlavou k sobě. Trhá mi vlasy, šuká mi kundičku a já hysterčím znova, a on mě bez přestávky píchá dál ze všech stran. Jeho ocas je tak veliký, že mě to chvílemi bolí, ale pořád jsem nadržená a tak vystřídá mou dírečku a vrazí mi ptáka do zadečku.

Nasliní prsty, žalud navlhčí a proniká do mého zadečku a já na posteli se celá svíjím, a neskutečně hlasitě celý to šukání prožívám. Tatíček se nemůže mrdačky nabažit a má výdrž. Píchá mě dlouho a pak i střídavě a myslí si, že mě šuká za trest, ale to se spletl, jelikož mě se to sakramentsky líbí. Když pipinku skoro necítím, vytáhne ho ze mě a dá mi ho, až po kořen do pusy. Zahučí mu v klacku naposled a hned na to mám plnou pusu semene. Chce vidět, že to spolykám a já polykám a moc mi to chutná, jen co se přesvědčí, že jsem všechno spolkla . Říká mi "A teď už snad provokovat nebudeš!" jenže to se spletl "Chci vymrdat zítra zas" křiknu po něm, až se fotr chytí za palici a nevěří svým vlastním uším. Hold jsem po mámě, taky to chci denně, což doufám pochopil, kdyby byl vlastní, asi bych si s ním nic neužila, ale takhle, je radost doma být a hlavně bez maminky, tatíček rád šuká... 

http://lucie.quicksnake.cz/


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct