Dáme ho do prdelky?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 3. 2014 v kategorii LEKCE SEXU, přečteno: 5659×

Gábinu hrozně lákalo ošukat si zadek. Chtěla to, ale bála se toho jak čert kříže. Hledala po internetu návod jak to dělat, aniž by se její děsivé sny nepromítly do reality. Pořád jí totiž strašila myšlenka, že se u análu posere a když jednoho dne narazila na mé stránky. V mrduchtivém chtíči se dožadovala odpovědi."A nebude mít pak to péro od sraček, když mi ho tam vrazí? Nebolí to? Bojím se!" Ubohá Gábinka, ale věřím, že takových jako je ona je na světě mnohem víc a tak já jsem tu od toho, abych Vám ty noční můry z hlavy vyhnala a poradila jak na to, aby jste si to užily bez obav oba dva.

U někoho to přijde spontánně a nechá si to udělat do zadečku, ale co s ženami, které na to dennodenně myslí. Chtěli by, ale mají obavy. Nejsnadnější způsob je, se ožrat, a nic neřešit, věřte nebo ne, pak to ani nebolí a nejlepší na tom je to, že si to stejně druhý den nebudeš pamatovat. Jenže některé by si to rády pamatovaly a zde Vám příkladně uvedu, jak na to..

1,Vůbec se ničeho neboj! Pokud to nechceš nebo je ti to nepříjemné, oznam to partnerovi a ten ať ti píchá druhou díru. Na co jí tam pak, asi máš a není pravidlem, aby ti ho strkal všude, kde se mu to líbí, ale tobě třeba ne.

Taky by jsi mu asi měla říct, že si ho v zadku ještě neměla, ti chlapi pak bývají takoví ohleduplnější. V tomto nebuď velká holka, protože jinak ti ho tam vrazí takovou silou, že budeš kvičet do rána.
Zkus být uvolněná, vyprázdněná, aby nedošlo k nějakému nepříjemnému uniku!

2, Je moc fajn, když si jí před samotným mrdáním necháš vylízat, můžete si i zamrdat, aby jsi byla pěkně vzrušená, vlhká a hezky to do tebe sjíždělo, a jak budeš v tom zápalu, může ti u toho prstovat prdelku, aby jí připravil na to, že se brzy čuráka dočká.

Většině žen se to líbí a v poloze zezadu špulí zadečky, aby si jejich partner užil pěkné šukání..
Proč to dělat zezadu? Je obecně známo, že v této poloze anál nebolí. Pták tam rychleji sjede a když se uvolníš, a nebudeš zatínat, bude se ti to taky líbit.

Krucinál holky, nebuďte tak sobecké. Chce Vám šukat zadek, tak zatni zuby a udělej mu radost. Co si myslíš, že s tebou zůstane, když mu nedáš co chce? Každý chlap to chce, dělat do zadečku, líbí se mu ta úzká dírečka, která není tolik šukaná. Tak nedělej pořád jen drahoty a zkus se odvázat trochu v té posteli. Jako holky, která si to nenechá udělat, musí být v posteli hezké dřevo, vsadím se, že mu neumíš ani vykouřit!

3, Pokud máš dírečku hezky promazanou, nemůže tě to ani bolet, není třeba gely ani olejíčky používat ve velkém. Pipinka Vám snad vlhne, ne?

Tak to rozetři až k zadečku, o to by se měl ostatně starat ten chlap, kterému tam držíš. Nejlepší je fakt před tím si zašukat, ale zase znám ženy, které to dělají naopak a pak samotné šukání pičky, berou jako odměnu. Zkuste to.

To není špatný nápad! Jak máš komůrku do zadečku pěkně vláčnou, šup tam s tím čurákem. Nečekej, až ti z křeče vyschne! Takový ten moment, kdy do tebe proniká, ti může být malinko nepříjemný a proto další rady holky. Třete si u toho kundičku, pokud Vám to dělá chlap, nemáte si na co vážně stěžovat. Budeš pěkně uvolněná, vzrušená a do zadku tě to opravdu nebude bolet. Nech ho, ať ti jí pěkně ošuká. Přivři oči a oddej se tomu mrdání a uvidíš, jak se ti to bude líbit. Ty zkušenější si rády nechají zaplnit pičky ještě umělým, a v představě si užívají pocitu, že jsou mrdané jako by dvěma.

Sex je opravdu luxusní záležitost, kdo to neumí, ať ani nemrdá!

 

Holky jde o to, toho chlapa potěšit, uspokojit. Co myslíš, že je zvědavý na ty tvoje nářky?  "Au, to bolí.." "Tak si vezmi Paralen!" Dej si panáka, pokud pořád uvažuješ nad tím, zda anál ano či ne a šukej. Na co ti pánbůh ty otvory nadělil, aby sis užila a ne jen přemýšlela, bála se a zdráhala. Tudy cesta k rozkoši nevede!

Pro Ty jak to říci, stydlivější, nezkušené je rada následující, opij se, protože si nezamrdáš asi nikdy s takovou. Nestěžuj si pořád a předstírej, jak ti to dělá dobře v tom zadku!

Chlapi jsou z toho jak u vytržení, ale zase bacha aby jsi nepředstírala moc, protože, když to uděláš. Chlap nabude mylného dojmu, že to je to, co ti dělá nejlépe a bude ti to dělat pořád, a ty budeš nešťastná z toho, že ti píchá zadeček a sex si s tím zcela znechutíš. Všeho s mírou děvčata, myslete na to, než ty nohy roztáhnete!

Dále tu jsou dotazy. Co když bude po vytáhnutí hnědý? Možná, leda, když budeš trpět průjmem, jinak si to nedokážu představit. Mě osobně se toto ještě nikdy nestalo. Věř nebo ne, můj zadeček je natolik čistý, že se neštítím si ho vzít poté do pusy a normálně mu ho hezky vykouřit, což jistě mnoho z Vás.. na to nemá žaludek. Tuto obavu pochopím u děvčat, které jdou na toaletu a po stáhnutí kalhotek se zhrozí. "Ou mi to ujelo  Kalhotky sám flek a těmto ženám anál ani raději nedoporučovat, to by asi nedopadlo dobře.

Pokud jíš zdravě, netrpíš častými průjmy, teď mě napadlo zácpou.. Nemáš co řešit. Udělej to dle mých rad a sama uvidíš, hnědý nebude, pokud takový není odjakživa.

Holky, taky si to můžete vyzkoušet samy doma. Vytáhni umělého nebo použij prsty, vsuň to do prdelky a normálně si jí doma šukej. Vytáhni, zkontroluj a co uvidíš? To poznáš sama.

Podívejte se, kolik ženských dělá porno, běžně si nechávají šukat zadky a vidíš v tom péčku nějakou hnědku? Já ne! Je to normální a čisté. Tak do toho a bez zábran. Jde jen o to, to zkusit, kdo nezkusí, nezíská, neví a bude furt na tom samém místě. Já třeba ráda zkouším nové věci a nikdy nad tím neuvažuji dopředu.

Poprvé jsem anál zkusila v šestnácti letech. Nikdo se mě na nic neptal, šukám a najednou ho mám tam. Jako bylo to divné, ale už mě těšil fakt, že vím, jaké to je. Zprvu trošku nic moc, vrazil mi ho tam vší silou, ale jak mi jí tak šukal zezadu, ani mi to nepřišlo a to nehledě na to, že mě ani nenapadlo tehdy uvažovat co bude, až ho vytáhne.

Užila jsem si to a byla jsem ráda, že už v šestnácti letech, vím, jaké to jí mít ptáka v prdeli. Další zkušenosti s análem byli na můj vkus víc sexy než to poprvé venku, ale o tom snad někdy příště. A tak jak se říká na velikosti nezáleží, u análu holky toto neplatí! Čím větší klobása, tím větší utrpení.. Vtip.

Užívejte života a nastavte už ty prdelky, žijeme přece jen jednou, ne? 

Názory, zkušenosti, praktiky, ocením od čtenářů pod článkem, děkuji a přeji hezký zbytek dne...

http://lucie.quicksnake.cz/

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři