Šukáme prdelky!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 25. 5. 2014 v kategorii LEKCE SEXU, přečteno: 4166×

Píše mi už několik týdnu rozzuřený Václav. Za tu dobu, co spolu komunikujeme je už poměrně vulgární a nazývá mě prolhanou píčou, děvkou a nic netušící šlapkou. Byl jako jeden z Vás, často tu chodil, denně poctivě četl a chválil příběhy, které mu rozproudily krev. Po čase však jeho zájem opadl, protože mi tvrdil, že u mě nesmí číst. Na otázku, proč? Mi odpověděl "Vždycky mě nasere, když to nemám s kým dělat"

Probírali jsme, jak si ho má správně vymrskat a taky jsem mu popisovala, jak na to... Samozřejmě v reálu, se snažil si sbalit nějakou buchtičku, které by udělal něco podobného, o čem zde píšu, ale každá povídka je jiná, ale Václav toužil po šukání zadečku.. Prý, to ještě žádné do prdelky nedal. Vyčetl mi že lžu, že píšu o věcech, které se nedělají a tvrdil mi, že ženy anál nerady. Na to téma by se dalo polemizovat.. Já tvrdím, že správná žena, i tu prdel k šukání nabídne a jen vesnická buchta, se bojí protáhnout zadek.

Václav zkoušel, prosil a naléhal na ženy, které sbalil v pouličních barech, ale žádná mu anál neumožnila. Byl vytočený a opět na mě zaútočil "Lžeš!! Žádná ho do zadku nechce" Poslala jsem mu několik odkaz na porno, kde si ženský užívají šukání do zadku a on mě vulgárně nazval, a napsal "To mi děláš schválně?" na závěr dodal "To jsou ale kurvy" tož napadlo mě odepsat mu "Tak zajdi do bordelu, sice zaplatíš, ale zašukáš si" Václav dal na mě, navštívil jeden privát v Brně. Nebudu jmenovat, který a druhý den mi píše "Ty píčo, vyvalil jsem dva tisíce a do zadku ho nechtěla" Špatná kurva, kdybych já vedla ten bordel, letí z fleku!

Píšu mu "Zkus jiný" na což zareagoval "Nejsem milionář" Na to Václave milionář nemusíš být.
Je mi ho líto, chlap, který chce a nemá s kým, to je k politování, ale co jsem se vážení nedověděla. Píšeme si a pak z Václava vypadne, že je ženatý. Píšu mu "Tak co řešíš ty debile, opíchej svojí starou" Nechci jmenovat celou tu naši vulgární konverzaci, ale odpověď byla ve stylu "Ona to nechce" Vybral si vážně špatně, ale když už doma tu samičku má, i když to asi nebude žádná extraliga, dala jsem mu pár rad jak na to. Václav to zkoušel po dobrém, systematicky, do ní valil mé hlášky "Zhubneš, prdel si tím zpevníš. To chceš nadosmrti chodit s prdelí jak štýrský valach?" ani na to ta jeho nezabrala a tak mu říkám "Dej jí odkaz na blog, ať studuje a učí se" To také udělal, za což mu vlepila pár facek a řekla, že je prase.

Nechápu, co to má doma za fúrií a přišlo mi ho opravdu líto, tak mu radím následující "Neser se s ní, jsi chlap? Dokaž to! Ošukej jí tu vyžranou řiť, stůj co stůj!"  Václav byl pevně rozhodnutý, že poslechne. Opil se a šel zaútočit na svou ženu. Nejdřív jí vydráždil kachnu prsty, vylízal pipinu, snažil se, aby se cítila příjemně a když prstem zajel do jejího zadku, manželka se rozzuřila a utekla z postele, psal mi tu noc a opět sklíčený bědoval "Já už nevím, co mám kurva dělat!" píšu mu... "Skoč do postele, dej jí ruce za záda, drž jí pevně a dej jí ho tam bez mazlení, uvědom si, že je to tvá žena... v dobrém či zlém! Ty jsi to po dobrém zkusil, nedala ti, tak teď budeš zlý!"

Václav byl hodně nadržený, skočil na svou vyžranou ženu a vrazil jí ho, až po koule do prdele, kvičela prý jak pravá svině, nadávala a hrozila rozvodem. Václav byl na sebe hrdý, dokázal to a já mu gratuluji! Takhle se má chovat správný chlap, když to nejde po dobrém, půjde to po zlém. Šukal jí tu prdel dobrou půl hodinu, až se celá z toho vlnila, jenže vzpomněl i na mé další rady a hrábl jí rukou na pitku, nahonil poštěváček... Ze vzteklé ženušky se najednou stala mírumilovná ovečka, která sténala "Och Václave, ještě.." užili si tu noc, jak za celých dvacet let nikdy a teď mi je Václav zavázán, a děkuje dennodenně.

Pokud i Vy máte doma samici, která uznává jen šukání do pičky, změňte to, když je chuť, není co řešit.
Šuká se dnes všechno a kdo nezkusí v životě vše, je s prominutím chudák. Článek pojímám hromadně, aby se i ostatní čtenáři mohli inspirovat a uvědomili si, že nic není nemožné, když se chce, všechno jde. Opíchejte svým ženám zadky! Je to normální a navíc, při dobrém šukání, si to dokáži oba dva užít do libosti.

Přeji pěkný den!

http://lucie.quicksnake.cz/


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedenáct