Balení po internetu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 26. 3. 2014 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 1118×

Objevil se v mém životě zajímavý kluk, synek s kterým, stálo si za to psát. Dny i noci strávené s ním mě přiměli k myšlence "Říká mi pravdu?" Tvrdil, že ano, prý není odtud, ale až z Děvína a tím vlastně jiný kontakt nežli virtuální nepřipadal v úvahu. Číselka padly, pár hovorů se také uskutečnilo, ale vše se točilo kolem řádek a písmenek.. Písmenek z kterých druhý četl a tvořil si obrázek o tom, kdo vlastně na té druhé straně je? Když přehlédnu všechny klady, začínám uvažovat. Myslíte, že existuje dokonalý člověk, respektive chlap?

Jevil se tak, absolutně dokonale. Zdravé sebevědomí, střízlivé uvažování, nadprůměrná inteligence, díky níž se vyprofiloval k dokonalosti samé, ale co je dokonalé? Říká se, že nic a nikdo. Každý má své chyby, klady i zápory, nikdo není dokonalý, avšak tento muž byl. Člověk na druhé straně nabývá dojmu, že potkal anděla, chlapa svých snů a něco tak nadpřirozeného, že uvažuje o tom, zda se mu to vlastně celé jen nezdá. Řešili problémy, řešili starosti, ale byli tu i radosti, a šťastné chvíle. Den za dnem datlovali, až se z toho stal půl rok, říká se, že člověk se po takové době změní a nedokáže se neustále přetvařovat.

Bůh ví, synek byl stále nad věcí a čelil všemu s absolutním klidem, a ještě sebevědomě dodal "Jsem samec" O tom žádná, byl bez chyby. Člověk ho miloval pro každé písmenko, proto jaký byl a jakého člověka ze sebe udělal. Dělí je dálka? Dělí je miliony věcí od sebe a dva lidé si začnou uvědomovat krutou realitu "Nikdy nebudou spolu!" Kamarádi? V době internetu napořád, ona je jeho a on je její. Takový vztah, krásný vztah na dálku, udržovaný a budovaný měsíce. Důvěra je na světě a řádky v níž čte princezna.. "Nikdy jsem ti nelhal" jí přimějí k myšlence, že jen ona zradila. Ona lhala a vytvořila kolem sebe bariéry, aby se k ní nikdo nedostal, aby zůstala navždy tajnou neznámou a měla tendence mluvit pravdu, a všechno mu říct, i za cenu bolestivé ztráty nad člověkem, který pro ní znamenal mnoho.

Je zvláštní jak člověka ovládnou emoce a city k někomu, kdo vlastně jako by neexistuje. Nemůžeš si na to sáhnout, nemůžeš to políbit, ani se ho dotknout, čteš jen čteš a tupě zíráš na monitor, čteš to, co sis vlastně celý život přála. Ano, to je internet, kouzlo internetu v níž může být každý kýmkoliv bez ohledu na to, jak toho druhého, tím co dělají, ubijí. Tento děj bych mohla strhnout různými směry, nabízí se tu mnoho variant. Nenaplněná láska. Neopětovaná láska a co takhle: Dokonalý tah, jak dostat princeznu do kouta. Lidi ve své mysli a myšlenkách dokáži zajít i do extrému, a pak je bohužel pro ně těžko přípustné říci pravdu.

Miluje ho, on miluje jí, cítí k sobě něco, co se nedá ani popsat, ale pravda by vše zničila, muž se drží zásad a bude nadále lhát ve všem, co jí napovídal a ona bude slepě věřit a doufat v setkání, alespoň za čtvrt století, když se bohužel nemá k ničemu. Proč to lidi dělají, proč lžou? Proč si dva lidé neumí říct pravdu do očí. Kazí to sny i představy o tom druhém, anebo je vše jinak a to co Vám přijde nepředstavitelné, by ve skutečnosti dopadlo nad vaše očekávání? Přeskočíme úvahy a přejděme k věci. Psali jsi, milovali se, bylo jim krásně, oběma bylo jasné, že spolu nebudou, ačkoliv princezna v jednu dobu podlehla kouzlu internetu a chtěla věřit. Říká se, že dobro vítězí nad zlem, tak proč né v reálném životě?

Princ byl v tomto případě velice moudrý muž a denně překvapoval princezničku, a tvrdil jí "možná jednou.." Přitom mu muselo být jasné, že to v uvozovkách "jednou" se nikdy nestane a proč? Protože princezna měla na očích růžové brýle a věřila slepě každému řádku, že se nezaobírala nad ničím a důvěřovala.  Věřit se nemá nikomu, ničemu a vždy opatrná princezna, doplatila na svou naivní představu o lidech. Že ne všichni jsou stejní. Dřív pochybnosti byli, ale princ je zahnal jak tlupu loupežníků do lesa a dál jí tloukl hřebíky do hlavy. Po sedmi měsících brýle z očí sundala a pochopila jak je hloupá. On nebyl muž, ale žena. Žena, která se měsíce s ní přátelila a pak se rozhodla otestovat, jak si její kamarádka stojí na hřišti. Den za dnem se bavila a smála.

Den za dnem, až to princezně došlo a odeslala tento email, údajnému princovi z přímou otázkou "Kdo jsi?" IP adresy se dají měnit jako ponožky, každý den, není těžké člověka oblafnout s trochou intrik a podlých úmyslů. Hovory? Byli snad jen tři, taky musela nějakým způsobem podpořit důvěru v ní samou a proto bez váhání požádala kamaráda, aby zahrál pěkné divadélko po drátě pro její nejlepší kamarádku. Volat mu nikdy nesměla, údajně měl přítelkyni a neměl důvod se s ní rozcházet, tak proč by mu princezna kazila život, když on setkání od počátku zavrhoval s tím, že takhle mu to stačí. Chtělo ho, tak moc ho chtěla a poslouchala na slovíčko.. Dokonalý plán jak oblbnout člověka se zdařil. Ona uvěřila, ale časem si promítla v hlavě celý ten půl rok a došlo jí, proč on, se tolik bránil setkání i na kafe, vždyť tam vůbec nebyl muž z jejich snů ale ona, došlo jí vše. Lidi dělají chyby a nikdo není dokonalý, a půl roku je dost dlouhá doba na to, aby obyčejný smrtelník zachyboval, a to se stalo. Hold nikdo není dokonalý a co lidi k tomu vede, si přeberte v hlavách sami, dle vlastního uvážení.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.23.*** | 5.4.2016 11:45
Pochybnosti jsou stále.Také nevím zda-li jsi ženská smile
Jóóó ten internet smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 6.4.2016 20:36
Jo, internet a někdy je fajn ty dva světy rozdělovat.
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 6.4.2016 20:36
Důkazy o svém pohlaví ti poskytovat nemíním.
erekčič z IP 37.48.17.*** | 8.4.2016 07:00
Jenže s důkazy by to bylo krásnější smilesmile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.4.2016 21:02
O těch si nech zdát.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a šest