Když se péro už nepostaví...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 2. v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 772×

S manželem náš vztah, stál už skoro za hovno. Sex jsme neměli jak je rok dlouhý a mě už to prostě přestalo bavit. Nikdo to po něm nechce denně, ale jednou za měsíc, by se mohl přemoci a potěšit mou buchtičku, ale marná práce. Ať jsem dělala, co jsem dělala, mu se péro nezvedlo.

Kolegyně v práci si ze mě utahovaly, že jsem jej vypumpovala a teď už se mu ani nepostaví, a mě to nehorázně sralo. Toužila jsem po milování a s mou touhou se ten chtíč prohluboval, a brala bych zavděk i rychlou dupačkou, ale kde nic, tam nic.

Nezbývalo nic jiného, než se porozhlédnout po jiném, už pro ten pocit, že si na chvíli přijdu na své. Jinak nám nic nescházelo, jen ten sex jsme neprovozovali a nějaké rozmluvy byly marné, prý mu to neschází. Že by s přibývajícím věkem, ubývala chuť? Nepátrala jsem potom a raději si hledala milence.

Stále jsem kus pohledné ženské, ještě ne nad hrobem, copak čtyřicítka už má po sezoně? Ne, jí teprve sezona začíná. Rok co rok na sobě cítím, jak bych šukala. Chci to víc a častěji, dělat se sama už mě nebaví. Seznamuji se rychle a v řádech týdnu po inzerátu mnou podaném šukám s prvními vyhlídnutými, jednou Pepa, po něm Pavel a ten poslední byl vrcholem všeho.

Rád šukal a když jsem se mu svěřila, že prostě doma se mi toho nedostává, chtěl si mě nastěhovat k sobě. Vídali jsme se často a mnohokrát mě doprovodil domů, či do práce a jednou si toho všiml můj muž a zaútočil na mě, ty někoho máš?

Nechtěla jsem mu lhát a tak jsem mu jednoho večera oznámila, že mám, ale mám ho jen na šukání, když mu se už nezvedne. V tu ránu ho měl jak svíčku a dožadoval se toho. Že by se ptáček k životu probral? Od samé radosti na kolenou hulím mému muži péro v kuchyni, poté mě vymrdá jak před lety a já mám pocit, že začínáme od znova.

Vše odpuštěno, nic nevyčteno a po pár měsících je tu problém zase, nezvedne se mu. Situace se opakuje a já mám nového chlapa na sex, opět nás po čase zahlédne a tu noc po návratu domů, vydře jak největší couru, že si sex poté nemohu vynachválit a takhle to vážení provozujeme už léta, akorát s tím rozdílem, že mě už prosí, abych se neschovávala za barákem, ale šla mu přímo pod okna, aby se mu péro zvedlo.

Co bych pro něj neudělala. Svého muže miluji, sex potřebuji, aspoň jednou za měsíc pořádně vymrdat a tak se mu promenáduji pod okny, aby mu stál jak svíčka a to se dům poté otřásá v základech. Konečně jsem spokojená a jsem ráda, že jsem se tak odhodlala, nebýt příležitostné nevěry, která mého muže vzrušuje, tak dodnes nepíchám, rozhodně ne s ním.

Takže pokud jste doma došukali, zkuste to jako já. Třeba vašeho muže vzrušuje totéž a někde jsem se dočetla, že to funguje i obráceně. Ženy s nezájmem o sex, vzruší představa či pohled na svého partnera s jinou, takže nezoufejte a zkuste to. Výsledek stojí za to. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.39.*** | 2.3.2016 11:19
Tak to se mě zatím netýká,ale rada do budoucna snad dobrá smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 2.3.2016 22:32
Každopádně, jednou může přijít vhod. smile
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 09:14
Budu se pokoušet najít rádkyni do budoucna.smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 10:59
Doporučuji... smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a sedm