Láska jak ve filmu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 1. 2014 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 2966×

Člověk je tak omezený ve svém životě  svými city, přáním a potřebou. Že mnohdy zapomíná rozlišovat, co je pravda a co lež.

Přání člověka donutí věřit, jenže, co když ho ten druhý zklame, když zjistí, že to v co věřil, zhaslo, rozbilo se, zklame natolik, že nedokáže věřit už ani sám sobě. Co potom? Lidská duše je tak omezená svými city, že uvědomit si někdy vlastní podstatu bytí bývá velmi těžké, často nemožné.. Jen jedno přání mít, nebo chytit zlatou rybku, jenže jedno přání nám nestačí, málokdo je skromný a má další, a další přání.

Už nejsme malé děti a v pohádky nevěříme, stejně jako na Ježíška, ale i přes tu nedůvěru a ztracené iluze, rádi sledujeme a čteme to, co nás hřeje u srdíčka. Máme  přání,  sny,  chuť zažít to samé, stejně jako tomu je v pohádkách.

Touha svazuje rozum a nutí nás dělat věci o niž jsme byli přesvědčeni, že je nikdy dělat nebudeme, chybovat je lidské  a z chyb které napácháme se učíme. Ve všech těch pořekadlech a příslovích, které známe už od dětství je svatá pravda, učíme se a vzděláváme celý život, rozdáváme rady a sníme jenže v životě nastanou chvíle, kdy se i ten tvůj sen rozbije na tisíce střípku a to pak bolí..

Včera jsem zhlédla krásný film:

Jak přijít o chlapa za 10 dní.

V kterém se snažila krásná blondýnka, poplést klukovi hlavu a záhy na to, ho den za dnem ničila, trápila, snažila se ho co nejvíce zesměšnit a ponížit, až na to doplatila ona, což tak většinou bývá, ono to takhle funguje i v životě a proto nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě!

Ale zpět k tomu filmu, dostala ho a on se do ní zamiloval za deset dní svůj úkol zvládla,  jenže se do něj během těch pár dní zamilovala . Měla za úkol o něm napsat článek na téma,  jak zničit chlapa za deset dní, jenže ho milovala, nechtěla ten článek psát už kvůli němu, ale její nadřízená jí v tomhle směru nevyhověla, a musela ho udělat. Přesně desátý den, vše prasklo na jednom večírku a oni šli od sebe, pohádali se..

Jenže jsou to jen filmy, kdyby to bylo natočeno a pojato jak to chodí v  životě, děj by se zvrhl jiným směrem, definitivní finito a už se nikdy nesešli a nenáviděli navždy. Jenže, to by jsme u té televize seděli s hubou dokořán a litovali chudáka holku i kluka, a přáli jim nemožné, že? Jsme přející? Říká se, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Jak se dalo předpokládat, tento film skončil následovně, ona ten článek napsala a byl dobrý, šéfova byla nadšená a ona do toho článků dala vše i city k němu, a všeho litovala. A jak ten článek vyšel, tak kamarád toho kluka o kterém bylo psáno, mu přinesl časopis s tím článkem a donutil ho to přečíst, ten popadl časák, hupl na motorku a valil si to za ní, ona během toho nastoupila do taxíku a valila si to do Chicaga a on jí na poslední chvílí stihl .Taxi zastavilo, promluvili si  a ona mu padla kolem krku.

THE END! 

Prostě  film ale byl pěkný, po jeho shlédnutí jsem si na moment řekla, to zkusím taky. Jenže večer mě chuť na podobné pokusy přešla a já si říkám, proč se netočí filmy víc reálné, proč vše musí končit dobře, aby se nám lépe spalo nebo co!?! Všichni by jsme jí chtěli zažít, takovou tu lásku jak ve filmu, když jsem byla malá, chtěla jsem být prostitutka jako Julie  v Pretty Woman...

"Princezno Vivian vezmeš si mě?"

Snila o tom, že pro mě přijede princ v podobě Richarda. 

Z určité části se mi to  povedlo, protože při čtení článků zde to tak vypadá, jenže lidi si neuvědomují, že jsou to jen písmenka, říká se, uber si z každého článku začátek a konec, a někde tam uprostřed je pravda. Zlaté středy, které mnoho prozradí, ale tento blog je svět plný iluzí a snů..

Kdy člověk vypne a přemýšlí, ale tak trochu jinak, baví se a v noci krásně spí.

"Sněte dál, takový je Holywood, továrna na sny, takový je Holywood"

a nejen on!  Tento blog je taky továrnou na sny.

 

Štěstí si za peníze koupíš, lásku ne, jak smutné,  když zjistíš, že ten koho ráda máš, prostě na tebe nemá čas i na tomhle kus pravdy je: Kdo láskou miluje, bývá oklamán, kdo žertem miluje, bývá milován.

Láska je slepá a ve virtuálním světě vyloučena. Na tu musí být dva a přes písmenka se to táhnout věčně nedá. Proč kolem sebe lidi kopou a drží se zpátky, proč nejsou lidi otevření a neřeknou, co by si chtěli říct, proč se schovávají za masky a falešné nicky, proč jeden na druhého zkouší test věrnosti a podobné blboviny, proč spolu dva lidé nejsou ?

Spousty otázek, které nám pohlcují mysl, nutí přemýšlet o věcech nad kterými jsme nikdy nepřemýšlely. Věčný lži a výmluvy, přitom stačí tak málo, chtít něco změnit a získat. Až ve chvílí, kdy o někoho přijdeme si začneme říkat, proč to, či ono jsem neudělal(a)  jinak, jenže někdy to udělat jinak nelze, situace se zvrhne a čas nevrátíš..

Já mám ráda reality show, nic se nepředstírá a je to plný prostě nečekaných situací a má to správné grády, něco jak byla vila vyvolených nebo výměna manželek. Takový věci ráda sleduji ale osobně, bych se toho nikdy nezúčastnila..

Přeji Vám super víkend  a pusťte si film "Jak ztratit chlapa za 10 dní"

Zde odkaz

http://www.ulozto.cz/6056579/jak-ztratit-chlapa-za-10-dni-avi doporučuji!

 

S přátelským pozdravem Sexy Lucca

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.23.*** | 5.4.2016 12:03
Bohatý muž,se dokáže zamilovat do chudobné ženy.
Bohatá žena se dokáže zamilovat do chudobného muže?
Myslím ,že by museli o tom natočit nějaké sc-fi.smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 6.4.2016 20:37
Natočeno na to téma už bylo mnoho a přesto děje se.
erekčič z IP 37.48.17.*** | 8.4.2016 07:02
Jen pohádky smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.4.2016 21:01
ale s reálným základem, dějí se, nejsou nemožné.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a čtyři