Máma je coura!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 15. 3. 2014 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 2182×

Moje matka byla vždycky taková coura, když od nás táta odešel, kurvila se ještě víc. S léty jsem zapomněla jak táta vypadá, nejezdil za mnou a já každý rok na Vánoce a narozeniny čekala, až se objeví u dveří a řekne..

"Naše holčička má narozeniny, přijel jsem jí popřát.."  Čekala jsem roky, zbytečně, nikdy nenapsal, nepřijel a rok od roku mi scházel, čím dál víc. Máma neměla věčně čas, buď byla sjetá, nebo s cizím chlapem v posteli. Pro mě, jako pro dítě a její dceru v podstatě to byl příšerný pohled, poslouchat každý den, jak tam sténá jak kurvička.. Lednice prázdná, všude bordel a všichni ti chlapi se mi tak příčili, nesnášela jsem je i mou matku, kurva to byla! Vždycky bude! Jednou se na mě vrhl jeden a ona seděla na židli, ožralá jak slívá a ještě ho povzbuzovala..  "Vyliž jí! ..já se budu dívat, dělej." Kopla jsem ho mezi nohy a utekla z domů, ta coura mě ani nehledala a já skončila za pár týdnu v dětském domově, byla jsem ráda, bylo tam čisto, jíst bylo co a nikdo po mě nekřičel, ani nesahal, kde nemá.

Našla jsem si tam přátelé a na matku nevzpomněla, stejně jako ona na mě a já o Vánocích toužila, aby se táta objevil, nechtěla jsem dárky.. jen objetí a slyšet jeho hlas.. "Tatínku, prosím tě přijď." Škemrala jsem u okna se slzičkama v očích, když všechny děti, které někoho měli,  odjížděli na svátky domů a já často byla sama v tom obrovském pokoji. Bylo mi smutno. Léta utekly jako voda a já najednou byla plnoletá, poděkovala jsem Všem, rozloučila se a odešla. Bylo to těžký začít sama a bez pomoci..

Chtěla jsem se podívat, jak se má kurevská matka má a z domova zamířila do doupěte té kurvy, mrknu na dveře.. "Ale ještě žije!" a šla po schodech do druhého patra.. Cestou na mě někdo.. "Dám ti pět tácu, chceš?" Panna už jsem nebyla, cigáni v domově mě už parkát píchali a každá koruna by v tu chvílí byla dobrá, no nedivte se! Kývla jsem na jeho nabídku, ani do tváře mu neviděla, na chodbě elektřina nefungovala a bylo šero, mezipatrem mi stáhl kalhoty a vrazil čuráka do pipiny..

"Och.." Líbilo se mi to. V ruce jsem svírala pět hadrů, kdoví jestli pravých, pomyslela si a o dlaždice dřela kolena. Šukal mě, až ze mě teklo a v tom slyším hlas mé matky.. "Karle, co tam máš za kurvu??" Jistě, zase sjetá  a kdyby jste viděli jak jí spadla čelist, když mě po letech uviděla, poznala mě, podle vlásku a pih, které mám už od malička. Přistoupila blíž a vrazila mi facku. Kurva, místo, aby mě objala, tak mi vlepila. Zírala na mě, ten dotyčný se jmenoval Karel, díky mami, bez tebe bych to nevěděla a řekla mu..

"To je tvoje holka ty kokote!" To už jsem hleděla i já a říkám jí.. "Cože?" A ona jen pronesla něco v tom stylu.. "Seznamte se, to je tvůj fotr ...to je tva dcera!" Pohlédla jsem mu do očí a zastyděla se, jak jsem mohla tušit, že to je můj fotr. "Pro krista pána já šukala se svým fotrem!" Po osmnácti letech jsem se dočkala i oné věty..  "MOC RÁD TĚ VIDÍM." Bezvadný. Vždycky jsem svého tátu chtěla poznat, ale nikdy by mě nenapadlo, že ho poznám takto.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.40.*** | 18.3.2016 16:58
super matkasmile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:20
Co člověk, to příběh...
erekčič z IP 37.48.54.*** | 1.4.2016 13:34
celá rodina smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 1.4.2016 21:37
...ale i takoví jsou...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a třináct