Multiorgasmická žena...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 6. 2012 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 1495×

Jsem vzrušivá. Význam toho slova pochopíte jen u mě. Stačí aby se mě chlap dotknul a chci šoustat. Když mi přejede přes ruku, teče mi prcinka proudem. Jednou mě borec hladil cestou ve vlaku. Lidé v kupé nechápali můj blažený výraz a to, že jsem třikrát tlumila orgasmus.

Představte si, že máte to štěstí jet se mnou tramvají a jak se o mě kdosi otírá, mě to vzrušuje...nakonec mě to donutí vykřiknout přímo mezi lidmi.

Někdy si dokonce myslí, že mě někdo obtěžoval, ale není tomu tak.Je sto míst na mém těle, která vedou k divadlu, jaké jste dlouho neviděli, jestli vůbec.Mokrý orgasmus mám kdykoliv se mi zachce.Jednou jsem se dokonce udělala po tom, co mi jeden můj herecký idol potřásl rukou.Je to však mnohem horší, pokud dojde na sex.

Než se většina borců dostane k výstřiku, já to mám za sebou tak desetkrát.

Málokdo se mnou vydrží žít déle. Teď mám naštěstí borečka, kterému to naprosto vyhovuje. Je skoro maniak na ženský orgasmus.Museli jsme v bytě dokonce odhlučnit stěny, protože na nás obden klepali a několikrát na nás dokonce zavolali policii za to, že jsem rušila noční klid. Teď jsme se odstěhovali k němu do domku. Měli jste slyšet tu poslední noc.

Otevřeli jsme okna a dvířka do větrací šachty.

Řvala jsem na celé kolo, že jsem ráno chraptila. Lidé se pak s námi loučili se slzami štěstí, že se konečně vyspí.

Nemám daleko k vrcholu ani když se oblékám do hezkého prádla a připadám si sexy.
Dokonce mě pozorovali pro sexuální poruchu, ale nedá se s tím nic dělat.

Mám být zdrženlivá..
A jak vypadá sex se mnou? Tak čtěte...
Jednou jsem seděla v křesle, řádně jsem si ji projela a přítel přišel ke mně, už věděl, tak mu stál jako svíčka. Nejdřív jsem mu ho řádně pohonila a olízala, aby byl už trochu načnutý.I to mě už trochu rozjelo. Během pár prvních  zásunů, kterých jsem se nemohla dočkat to na mě přišlo poprvé.....

Chytla jsem se za prsa a mačkala je k sobě zatímco on bušil do mé pičky a já ječela nohama klepala hlavou mlátila o stěnu a křičela na celé kolo .

Přítele to vzrušuje když hlasitě řvu a i kdybych nechtěla já to jinak ani neumím ...

Jak v extázi ječím a přirážím abych jeho úd měla co nejhlouběji a on jak mě vidí tak roztouženou pokropí mé tělo spermatem a to už klepu nohama znova ...
Jsem jak neukojená moc ráda šukám a často se udělám i z mála ... štěstí v neštěstí ale potřebuji to furt ....proto to píšu i na tento blog.

Lucca je všeho schopná. Tento blog čtu skoro denně a ukájím se nad články. Jak jejími, je to mistryně...ale také nad tím nadějným synkem. Škoda, že dlouho nepsal ten s těmi trablemi...ten mě dostává také hodně...a Terezka? To je skrytý talent...

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a deset